Marka İnsanlar adlı yazı dizimizin 7. bölümünde Nef Yönetim Kurulu Başkanı’nın hikayesi  var: Erden Timur. En zengin 100 Türk’ün sıralandığı “Forbes 100” listesinde en genç erkek milyarder olarak yer alan Erden Timur’u bir de “Marka İnsan” olarak tanımanız için bu makaleyi hazırladık.

Branding Türkiye’de ilgiyle takip edilen yazı dizilerinin başında Marka İnsanlar geliyor. Bu seride iş, sanat, siyaset ve spor dünyasından isimlerin hayatına dair kesitler yer alıyor. Serinin yedinci kısmında Türkiye’nin en başarılı iş adamlarından birinin hikayesi var: Erden Timur

Marka İnsanlar: Erden Timur

“Hayatı bir borç olarak bilen tembelin çalışkana, ahlaklının ahlaksıza, zenginin fakire borcu vardır. Bunu sakın parasal bir borç olarak algılamayın. Onlar üstüne düşen vazifelerini yerine getirmedikleri için, üzerine düşeni yapan insanlar onlarla kıyaslandığı için şu an olumlu eleştiriliyor.”

Bütün konuşmalarında sık sık bu ve benzeri sözleri dile getiren, çocukluk yıllarından itibaren insanların derdini dert edinmeyi bilen, başbakan/başkan olma hayalleri kuran bir yandan tasavvufa ve ilime öncelik ve önem veren Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur’un hayatına, felsefesine, aile ve iş yaşantısına dair detayların yer aldığı Marka İnsanlar serisinin Erden Timur bölümüne vakit kaybetmeden başlayalım.

Erden Timur’un Hayatı

Erden Timur, 1982 yılında Mersin’de doğmuştur. Timur Holding, Nef Global Gayrimenkul şirketlerinin kurucusu ve yöneticisidir. Bu sürecin başlama hikayesiyse oldukça ilginçtir. Şöyle ki; Erden Timur; 1955 doğumlu babası Musa Timur’un sağlık nedenleriyle ilgilenemediği bir konut projesi üzerine çalışmak için yurt dışında sürdürdüğü master kariyerini bırakarak işin başına geçmiştir. Diğer bir ifadeyle o zamanlar inşaatın İ’sini pazarlamanın P’sini finansın F’sini bilmezken, konut sektörü işine girmiştir.

Üstlendiği projeyi başarıyla tamamlayan genç iş adamı Erden Timur, akabinde 2010 yılında Nef Global adlı şirketi kurmuştur. En zengin 100 Türk’ün sıralandığı “Forbes 100″ listesinde Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur en genç erkek milyarder olarak yer almıştır. Eşi Emine Hanımla evlidir. Çiftin bir kız ve bir erkek çocuğu vardır.

Erden Timur’un Eğitim Hayatı

İlkokul ve lise yıllarında başarılı bir eğitim hayatına sahip olan Erden Timur’un sınıf birincilikleriyle dolu bir eğitim kariyeri bulunmaktadır. Eğitim hayatındaki başarısı yalnızca derslerden ibaret olmamıştır. Şöyle ki Erden Timur, lise yıllarında birçok sosyal sorumluluk projesinde de yer almış, öğrenci kulüplerinde üye olarak bulunmuş ve/veya başkanlık yapmıştır. Tüm bunlar Erden Timur’un farkındalığı yüksek bir birey olduğunu göstermektedir. Zaten Branding Türkiye literatüründe “Marka İnsan” olmanın bir koşulu da farkındalık sahibi olmaktır.

Erden Timur Biyografi

Dönemin varlıklı aileleri arasında bulanan Musa Timur, Erdem Timur’un anlatımıyla, 35 yaşından sonra işlerinin ve vaktinin yüzde 90’ının sosyal sorumluluk projelerine ayırmış. Musa Timur, gayrimenkulün arsa, akaryakıt, demir-çelik tarafıyla ilgilenir, inşaat kısmıyla ilgilenmezdi. Erden Timur ise inşaat alanına bütünleşik bir bakış açıyla giriş yaparak katma değeri olan projelere imza atmıştır. Babasının aksine inşaat sektörünü bir bütün olarak gören ve bu yönde marka haline gelmiş çalışmalara imza atan Erden Timur’un, babasıyla özdeş olan en önemli yönü, tıpkı babası gibi sosyal sorumluluk projelerine olan katkısıdır. Diğer bir ifadeyle Erden Timur’un yardımsever olma alışkanlığı ve sosyal sorumluluk bilinci babasından kendisine geçmiş bir erdemdir diyebiliriz.

Genelde varlıklı ailelerin çocukları, lise eğitiminin ardından üniversite öğrenimini tamamlamak üzere ailesi tarafından yurt dışına gönderilirler.

Erden Timur bu anlamda önemli bir istisnadır. Mesela üniversiteyi İstanbul’da okumuştur. Kendisi yurt dışında okumak istemişse de babası Erden Timur’a hayalinin ne olduğunu sorup karşılığında “politikacı” yanıtını alınca, oğlunun Türkiye’de üniversite okumasının daha iyi olacağını ifade etmiş ve Erden Timur’u bu yönde ikna etmiştir. Bunun üzerine Erden Timur, İstanbul’da Marmara Üniversitesi‘nde Hukuk okumuştur. Bu arada Erden Timur, eşi Emine Hanım ile de Marmara Üniversitesi’nde tanışmıştır.

“Erden Timur”un Master Eğitimi

Master için Erden Timur’un tercihi en iyi ekonomi ve hukuk okulları arasında yer alan London School of Economics olmuştur. Ancak babasının rahatsızlığından dolayı 3 aylık bir eğitim süresinden sonra Türkiye’ye dönüş yapmak zorunda kalmıştır.

Bu gelişme Erden Timur için bir dönüm noktası olmuştur desek yanlış olmaz. Zira geçici dönem olarak başladığı bu gayrimenkul işinde kalıcı projelere imza atmıştır. Buna göre; arsa sahibi oldukları projede, müteahhidin arsadaki işi yarım bırakmasıyla sorumluluk Erden Timur’a kalmıştır.

Bu süreçte Erden Timur klasik bir proje yapmak yerine farklı bir şeyler denemek istemiştir. Ev, konut, yaşam alanı dendiğinde farklılık isteyen, kaliteye odaklanan, bu yönde global anlamda muhatap arayan insanlara bir cevap olmak isteyen Erden Timur böylece FoldHome konseptini uygulamaya karar vermiş ve Mersin’de ilk Fold Home projesini hayata geçirmiştir. 

FoldHome Nasıl Ortaya Çıktı?

FoldHome fikri Erden Timur’un aklına, ablasının söz merasiminde gelmiştir. O büyük salonda olup biteni izlerken, felsefe eğitimi almış babasının adalet kavramı ile içinde bulundukları salonun büyüklüğünün uyuşmadığını fark etmiştir. Şöyle ki; merasim bittiğinde o koca kapılar kapanacak ve 1200 metrekarelik salon bir sonraki söz/nişan/düğün merasimine kadar kapalı ve boş kalacaktı.

Erden Timur’a göre bu işte bir hata vardı. İşte, o hatayı Erden Timur, Mersin’de başlattığı FoldHome konseptiyle gidermek istedi. Timur, gemi kamaralarının nasıl yapıldığı üzerine bir kitap okumuştu. Gemi kamaraları dışarıda üretiliyor, gerekli malzemeler gemiye yüklenerek monte ediliyordu. Buradan ilham alan Erden Timur, biz neden evleri böyle bir sistemle yapmıyoruz diye düşündü. Konut sektöründe de aynı uygulama yapılabilirdi. Yani Erden Timur, dışarıda üretelim,  getirelim, montajlayalım diyordu. Böylece süreçlerin daha üretken ve pratik olacağını düşünmüştü.

FoldHome Nedir? 

Bir evin içine sığamayacak, hatta alışılmış sitelerin sosyal tesislerinin kapsayamayacağı kadar farklı odalar yaratan Foldhome sistemi, 5000 m2’lik bir evin sahip olabileceği özellikleri sunan mimari bir yaklaşımdır.

Bir Nef keşfi olan Foldhome, Türkiye’de ve dünyada ilk defa Nef tarafından uygulanmıştır. Foldhome’un temel amacı evinize sığmayacak tüm odaların katlanarak evinize dahil edilmesini sağlamaktır. Böylece istediğiniz zaman, istediğiniz odayı evinize ekleyebilir, istediğiniz zaman da çıkarabilirsiniz.

Kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Foldhome’un en önemli özelliklerinden biri kullan-öde sistemine sahip olmasıdır. Yani kullanılmayan bir alan için dairelerden ayrı bir ücret alınmaz ya da aidata eklenmez. Daire sakinlerine dağıtılacak kişiye özel tanımlanmış kartlarla kullanılabilecek Foldhome odalarında, kullan-öde sistemiyle giriş yapılır ve sakinler odaları kendi özel alanları gibi kullanabilir.

Erden Timur’un İş Hayatı

Erden Timur, 2010 yılında Timur Holding‘i kurmuştur. Bu şirketle 2010 yılından itibaren birçok ilke imza atmış olan Erden Timur, gerçekleştirmiş olduğu projelerle Mersin Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin vermiş olduğu yılın girişimcisi ödülünü de kazanmıştır. Bugüne kadar toplam 200 bin metrekareden fazla inşaat projesini hayata geçirmiştir.

Bir Timur Holding markası olan NEF ise İstanbul’un merkezi bölgelerinde projeler geliştirerek, yeni yaşam alanları oluşturmuştur. Erden Timur’un böylesi bir başarıya imza atmış olmasının arkasında bir projeye başlamadan önceki analizleridir. Zira bu çalışmalara başlamadan önce Erden Timur, Türkiye’deki ve dünyadaki 6 ülkenin büyük metropollerinde, inşaat alanındaki ihtiyaçları analiz etmiştir. Tabi bu analizler sırasında uzman kişi ve kuruluşlarla birlikte çalışmayı da ihmal etmemiştir.

Erden Timur'un İş Hayatı

Yapılan bu araştırmalar, analizler ve planlamalar doğrultusunda gerçekleştirilen projelerle; tasarım anlamında ve konfor açısından yaratıcı çözümler esas alınmış, sonuç itibariyle de NEF, gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.

Ortaya 7 farklı seri ve 16 patentli keşif ve proje çıkmıştır. Bu şekilde üretilen NEF’in proje satışları çok kısa bir sürede tamamlanmıştır. Hedef kitle doğru analiz edilerek yapılan ve ülkemizde ilk defa uygulanan NEF projeleri satışların doğru orantılı olarak ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamıştır.

Hep Bir Adım İleri

Hep bir adım ileri, sloganı ile yoluna devam eden, farklı sektörlerde gösterdiği başarı ve hep daha iyiye ulaşma yönündeki sarsılmaz çabası Timur Holding’i daha da güçlü kılmıştır. Şirket; ince düşünce, minimalist anlayış ve kreatif tasarım sayesinde standartların dışında, farklı ancak sevilen projeler üretmiştir. Kaliteli işler çıkarmanın ve hızlı büyümenin mayasında, bir işi yaparken ona duyguların ve inancın katılması gerektiğini kanıtlayan Timur Holding, katma değeri yüksek projelerle yoluna devam etmektedir.

Erden Timur’un başarısı öyle bir boyuta ulaşmıştır ki dünyanın en büyük bankalarından bir tanesi olan Avrupa Yatırım Bankası (EIB) EuropeanInvestment Bank tarihinde ilk defa konut projesi geliştirmek için Nef’i tercih etmiş ve Nef ile ortak olmuştur. Avrupa Yatırım Bankası (EIB) EuropeanInvestment Bank, Nef’i tercih sebebini açıklarken “Çünkü NEF sadece inşaat yapmıyor, biz birlikte konut ve öğrenci yurtlarına imza atacağız.” ifadelerini kullanmıştır.

NEF’in Felsefesi

Nef’in lansmanı New York’da yapılmıştır. Gayrimenkul-inşaat sektörünün uluslararası alanda temsil edilen bir markası olmadığı için Nef ile buna talip olabiliriz inancı ile yola çıkılmıştır. Böylece Nef, sektörde global anlamda ve marka haline gelmiş bir oyuncu olacağını daha lansmandayken vurgulamıştır.

NEF Holding Felsefesi

Nef’in anlamını yahut Nef’in felsefesini en iyi şirketin Misyon – Vizyon anlatımıyla anlamlandırabiliriz. O yüzden şirketin sahip olduğu misyonu ve vizyonu aktararak aynı zamanda Nef’in felsefesini de anlayabileceğimizi düşünüyorum. İşte Nef’in misyonu ve vizyonu;

Nef’in Vizyonu

Sektörde en iyi uygulama örneği olarak bilinmek.

Nef’in Misyonu

Keşfedilmemiş beklentileri karşılayan, ulaşılabilir yaşam alanları tasarlamak, sunmak ve mutluluk yaymak.

Nef’in Kurumsal Değerleri

Topluma Katkı Sağlamak

İçinde yaşadığımız topluma sosyal, kültürel, çevresel ve ekonomik fayda sağlayarak, daha iyi toplum ve çevreye ulaşmada kendimizi sorumlu hisseder ve bu duyarlılığımızda toplumda farkındalık yaratırız.

Sürekli Gelişim

Öğrenen ve gelişen bir kurum kültürü sağlayabilmek amacıyla çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yaparak en iyi olma ilkesini benimseyerek, tüm paydaşlarımızın beklentilerini anlayarak, ürün ve hizmetlerimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye çabalarız.

Artı Değer Yaratmak

Başarı elde edebilmek ve sürdürülebilir kılmak için tüm paydaşlarımıza eş zamanlı olarak artı değer yaratmayı hedefleriz.

Paydaşların Mutluluğu

Paydaşlarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, memnuniyetlerini her zaman beklentilerinin üzerinden sağlamayı hedefleriz.

NEF’in Hintli Ortağı

NEF Global’in Londra ve Hindistan’da ortak proje geliştirmek için iyi niyet anlaşması imzaladığı Embassy Living firması, Hindistan’ın en büyük ofis geliştiricisi Embassy Group’un bir iştirakidir. Hindistan’da bugüne kadar 4.5 milyon metrekare ofis, konut ve otel yatırım gerçekleştiren firma aynı zamanda ortak kullanımlı ofis şirketi We Work’un Hindistan’daki tek ortağıdır.

NEF Embassy Living

Dünyanın önde gelen yatırım fonlarından Blackstone’ın ortak olduğu Embassy Group; Hindistan’daki Hard Rock Restorant‘larının da sahibidir. Aynı zamanda Four Seaons Residence ve Hilton otellerinin de mülk sahibi olan şirket Hindistan’da toplam 4 milyon m2 arsa stoğuna sahiptir. Şirket bunlara ek olarak Avrupa’da Londra ve Sırbistan’da, Asya’da ise Malezya’da çeşitli yatırımlara sahiptir. Yakın zamanda halka açılacak olan Embassy Group’un analist raporlarına göre Hindistan’ın en büyük GYO’su olması bekleniyor.

NEF’in Galatasaray Sponsorluğu

NEF sadece inşaat yapan, gayrimenkul – inşaat sektöründe farklı projeler üretip satmaya çalışan sıradan bir firma değildir. NEF’in sosyal sorumluluk projeleri kadar spora olan katkısı da görmezden gelinemez. Şöyle ki Galatasaray, Fenerbahçe’nin de devreye girdiği milli futbolcu Emre Akbaba için Alanyaspor ile anlaşmaya vardığında transferin gerçekleşmesi için NEF’in katkısı gerekti. Akbaba için Galatasaray’ın ödeyeceği bonservis bedeli 4 milyon Euro idi.

O süreçte yapılan zirvede Galatasaray’ın ana sponsorlarından biri olan NEF’ten yardım istendi. Daha önce transfer için 3 milyon Euro veren Galatasaray, 25 yaşındaki orta saha oyuncusu için NEF’in 1 milyon Euro daha vermesiyle transferi gerçekleştirdi.

NEF Galatasaray Sponsorluğu

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak“Sponsorlarımızdan bir tanesi, transferle ilgili bize sponsor olacak. 1-2 saat içerisinde sizlere sevindirici haberler vereceğiz” açıklaması yapmıştı. Albayrak bu konudaki açıklamasına şöyle devam etti;

“UEFA’ya bir söz verdik ve bu kriterlerin dışarısına çıkmayacağız. Bugün bir transfer açıklayacağız ve bunun bir kısmını da NEF sağladı, kendisine teşekkür ediyoruz. Kuruşun hesabını yapıyoruz, yapacak transferlerimizden birine sponsorlarımızdan biri destek olacak”

Bu arada NEF‘in desteğinin yalnızca futbol odaklı olmadığını, şirketin farklı spor dallarına olan desteğinin de sürdüğünü ve süreceğini belirtmek isteriz. Genç nüfusun yoğun olduğu Türkiye’de sporun tüm dallarında kurumsal firmaların desteği Türk sporunun gelişmesi için önemli bir faktördür. NEF’i marka yapan, Erden Timur’u marka insan yapan bir diğer olgu da işte spora olan bu bakış açısıdır.

Erden Timur’un Çalışma Prensibi

Sosyal sorumluluklarının yanında çalışanlarının memnuniyetine de önem veren bir iş adamı olan Erden Timur kendi ifadesiyle “şizofrenik düzen”e karşıdır. Buna göre çalışanlarının mutlu ve rahat olmasına ayrı bir kıymet veren Erden Timur, çalışanlarının çocuklarına burs veren, yeni evlenen personeline balayı tatili hediye eden idealist bir girişimcidir.

Bu konuya dair bakış açısını bir açıklamasında özetleyen Erden Timur şunları söylemiştir;

“İnsanlar daha iyi çalışsın, daha iyi verimli olsun diye hiçbir insanı memnun edemezsiniz. Bu davranış çok samimiyetsiz bir yaklaşımdır. Günlük hayatta yanımızda bizi çıkarı için seven birisi olursa hemen ondan uzaklaşırız. Ama bu sistem iş yerinde nedense çok normal olarak karşılanmaktadır.  Hayat bunları normal gösteriyor. Bu çok şizofrenik bir durumdur. Ama biz bütün işleri hep beraber, birlikte yapıyoruz…

Nasıl benim çocuklarım daha iyi şartlarda okuyorsa onların çocuklarının da daha iyi şartlarda okumasını isterim. Nasıl benim işime daha iyi bir aşkla sarılıyorsa onların çocukları da benim çocuklarım sayılır. Projeleri çalışanlar ile birlikte yapıyorsak, sonucunu da birlikte almalıyız. Bu dönem de mutluluk, duygular kolay paylaşılıyor ama para, zenginlik kolay paylaşılmıyor. Bu hayatta ne iş yaptığınızın önemi yok nasıl yaptığınız önemli “aşk ile yola çıkan sırtan da dünya taşır, aşksız yola çıkan beden diye bir ceset taşır.” yapmış olduğunuz işi değerinizle binle çarpmak, insanın davası ideali olmalı, para kazanmak gibi bir amacı olmamalı. Saygı, değer; para kazanmak gibi bir kıyasla asla olamaz…”

Erden Timur’un Aile Ve Sosyal Hayatı

Erden Timur, “Ne yaparsan yap aşkla yap” diyor. Bu nedenle en büyük hobisi işi… Ancak Erden Timur, ailesini de çok önemseyen bir iş adamıdır. Ayrıca vaktinin yüzde 35’ini sosyal işlere ayırıyor.

Erden Timur’un en önemli kuralı şirketinin dağıtılabilir kârının yüzde 51’ini toplumla paylaşmak. Bu nedenle diğer patronların aksine şirketinden kâr payı almamaktadır. Sıradan bir profesyonel gibi maaşla çalışmaktadır.

İleride de ailesinden kimseye miras bırakmayı düşünmemektedir. Timur, buna çok sevdiği çocuklarının da dahil olduğunu söylüyor. Tüm mal varlığını eşiyle birlikte kurduğu Nef Vakfı’na bağışlayacağını bildirmiştir. Erden Timur, fütürizm, tasavvuf ve tarihle ilgilenmektedir. Son dönemde çoğunlukla fütüristleri ve tasavvuf kitapları okumaktadır.

Erden Timur, çocuklarını ve eşini yanına alıp dünyayı dolaşmaktan zevk aldığını söylüyor. Kültür ve doğa gezileri yapmaktan hoşlanan bir yapısı var. En büyük hobisiyse yeni iş üretmek olan Erden Timur, özellikle lise ve üniversitede hayali olanlara profesyonel danışmanlık yapmaktır.

Bağışlar konusunda Warren Buffet’ını kendisine idol olarak gösteren Erden Timur, “Ben de böyle bir şey yapmak ve Warren Buffet’ın hayata geçirdiği gibi daha çok bağış yaptıracak bir mekanizma ve sistem kurmak istiyorum.” demiştir.

Tüm bunların dışında, Erden Timur aslında çok rutin bir hayata sahiptir. Sabahları erken kalkarak mümkün olduğu kadar çocukları ile oyun oynayıp ardından işe gitmektedir. Akşam eve geri döndüğünde ise, tekrar çocukları ile vakit geçirmeye gayret eden Timur, deyim yerindeyse rol model bir aile babasıdır. Ve tüm bu yönleriyle birlikte Erden Timur bir “marka insan”dır.

“Erden Timur”un Üyesi Olduğu Kurumlar ve Ödülleri

 • Dik İnvest Gayrimenkul ve Alt Yapı Geliştirme şirketinde Yönetim Kurulu Üyesi
 • ERMN Yapı İnşaat Turizm şirketinde Ortak Müdür
 • Logica Lojistik şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı
 • Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
 • 2011 yılında Fortune Dergisi tarafından “Türkiye İş Dünyasının Yıldızları: 40 Yaş Altı 40” araştırmasında 6’ncı sırada yer aldı.
 • Forbes Dergisi tarafından yayınlanan “En Zengin 100 Türk” listenin en genç zengini olarak dikkat çeken Erden Timur, 550 milyon dolarlık servetiyle listede 88. sırada yer almıştır.
 • Mersin Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin vermiş olduğu “Yılın Girişimcisi Ödülü”nü kazanmıştır.
 • Nef New York projesiyle, Fransa’dan gayrimenkulün Oscar’ı sayılan “Dünyanın En İyi Projesi” ödülünü, İtalya’dan “En İyi Konut Projesi” ödülünü, Amerika’dan da “Altın Mükemmeliyet” ödülünü almıştır.
 • Foldhome ve Foldoffice Konsept‘lerinin yaratıcısı Nef, yurt içindeki başarısını MIPIM‘de aldığı “Geleceğin Projesi” ödülüyle ilk kez yurt dışına da taşıdı.

Erden Timur'dan Tavsiyeler

“Erden Timur”dan Tavsiyeler

 • Genç yaşta milyonlar kazanın ama kazandığınız milyonları umursamayın.
 • Girişimci gençlerin mutlaka davaları olsun mücadele salt para, başarı için olamaz.
 • Mücadeleniz dünya için, başkaları için veya çevrenizdekilerin sorunlarına çözüm bulmak için olsun. Başarının sırrı kendinden vazgeçebilmektir. Kendini düşünerek varacağınız noktayla, dünyayı düşünerek varacağınız nokta elbette ki bir olmayacaktır.
 • Dünyayı düşünün ama para kazanmak veya kariyerinizde yükselmek için de değil de, gerçekten dünyanın ihtiyacı olduğu için düşünün.
 • Hepiniz genç yaşta milyonlar kazanmak isteyebilirsiniz ancak esas olan milyon kazanmayı amaç edinmeden insanın derdine çözüm bulmak için çalışmaktır. Odağınıza insanı alıp böyle düşündüğünüzde ancak o hayal ettiğiniz milyonları kazanabilirsiniz.
 • Yapmış olduğunuz işlerde hayatlarınızda hiçliğe gidin, varlığa değil.
 • Bir Konfiçyus, bir Mevlana, bir Hacı Bektaşi Veli, bir Yunus Emre isimlerini, felsefelerini bilin, onlar gibi olmaya çalışın. Bugün dünyanın en zenginini bilemeyiz ama onları hepimiz biliyoruz.
 • Başkaları için bir şey yapmanın yolculuğuna çıkın.

“Erden Timur”u Sosyal Medyada Takip Et

NEF Yönetim Kurulu Başkanı, İş Adamı ve Branding Türkiye tarafından “Marka İnsan” seçilen Erden Timur’u sosyal medyada takip edebilirsiniz.

Linkedin‘de Takip Et

Dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye‘nin Marka İnsanlar adını taşıyan yazı dizisinin yedinci bölümünde Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur‘u okudunuz.

Meselelere farklı bakış açısına sahip bir iş insanı olan, çalışanlarının mutluluğunu önemseyen, sosyal sorumluluk projelerine maksimum düzeyde katkı sağlayan, ailesine ve sosyal çevresine vakit ayıran, sporu destekleyen, gençleri girişimcilik konusunda teşvik eden, işveren markası sıfatını hak eden bir şirketi kuran ve yöneten NEF Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur Branding Türkiye tarafından “Marka İnsan” seçilmiştir.

Yazı dizimiz iş, sanat, siyaset, spor ve bilim dünyasında taşları yerinden oynatan aksiyonlarıyla öne çıkmış “Marka İnsanlar”ıyla devam edecek.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.