Marka İnsanlar adlı yazı dizimizin 8. bölümünde YemekSepeti.com’un Kurucusu ve Ceo’su “Marka İnsan Nevzat Aydın” var. Türkiye’de girişimcilik ve yatırımcılık dendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olan Nevzat Aydın hakkında tüm detaylara yer verdiğimiz bu makalede klasik bir Nevzat Aydın biyografisi okumayacağınıza emin olabilirsiniz. 

Branding Türkiye’de ilgiyle takip edilen yazı dizilerinin başında Marka İnsanlar geliyor. Bu seride iş, sanat, siyaset ve spor dünyasından isimlerin hayatına dair kesitler yer alıyor. Serinin sekizinci kısmında Türkiye’nin en başarılı iş adamlarından birinin hikayesi var: Marka İnsan Nevzat Aydın!

Marka İnsan: Nevzat Aydın

Son yıllarda girişimcilik ve özellikle de dijital / internet odaklı girişimcilik çok popüler olsa da 2000’li yılların başında girişimcilik, henüz kavramsallaşmamıştı. Daha doğrusu girişimcilik bugünkü kadar farkındalığı olan bir kavram değildi.

İşte o yıllarda gerçek anlamda cesur bir hamleyle aklındaki fikri hayata geçirerek Yemek Sepeti’ni kuran Nevzat Aydın’a dair bu makalede detaylı bir analiz okuyacaksınız. Ancak bu içerik, klasik bir biyografi yahut özgeçmiş olmayacak.

Marka İnsanlar temalı yazı dizimizin Nevzat Aydın bölümünü oluşturan bu makalede; “Nevzat Aydın’ın Hayatı”, “Nevzat Aydın’ın Eğitim Hayatı”, “Nevzat Aydın’ın İş Hayatı”, “Nevzat Aydın’dan Girişimcilere Tavsiyeler”, “Yatırımcı Yönüyle Nevzat Aydın”, “Yemeksepeti Nasıl Doğdu?”, “Marka İnsan Nevzat Aydın” vs. olmak üzere 360 derece Nevzat Aydın portresi okuyacaksınız.

Marka İnsanlar: Nevzat Aydın

O halde daha fazla vakti kaybetmeden konumuza başlayalım. İşte, serinin merakla beklediğiniz bölümü; “Marka İnsan: Nevzat Aydın”

Nevzat Aydın’ın Hayatı

8 Mart 1976 yılında İstanbul‘da doğmuştur. Annesi öğretmen, babası ise noter memurudur. Nevzat Aydın, Ocak 2001’de Yemeksepeti.com’u hayata geçirmiştir. Böylece 24 yaşındayken kendi işinin patronu olma deneyimini yaşamıştır. Bugün Yemeksepeti’nin Ceo’su olarak şirketteki görevini sürdüren Nevzat Aydın, Yemeksepeti’ni dünyanın en büyük online yemek siparişi şirketi olan Delivery Hero‘ya 589 milyon dolara satarak bir rekora imza atmıştır.

Yemeksepeti‘nin kurulduğu tarihte internet girişimciliği şeklinde bir kavram yoktu. Çünkü o tarihte internet, bugünle kıyaslanmayacak düzeydeydi. Diğer bir ifadeyle internet henüz herkesin cebinde hatta evinde/iş yerinde yoktu. Dolayısıyla o yıllarda böylesi bir girişimi hayata geçirmeye karar vermek ve her türlü zorluğa rağmen işin arkasında durmak tam bir girişimcilik örneğidir. Zaten biraz da bu nedenle Nevzat Aydın için “Marka İnsan” nitelemesi yapıyoruz.

Nevzat Aydın’ın Eğitim Hayatı

Eğitim, bir insanın tüm yaşamını etkileyen önemli bir süreçtir. Yalnızca iyi bir üniversiteden mezun olmak değil, ilkokuldan, lisansüstü eğitime kadar tüm eğitim-öğretim süreci hayatımızda büyük bir öneme sahiptir. Nevzat Aydın’ı ‘Marka İnsan’ yapan süreç eğitim hayatındaki başarılarıyla paralel desek yeridir. Zira Nevzat Aydın, liseyi Bursa Anadolu Lisesi‘nde okumuştur.

Nevzat Aydın'ın Hayatı

Şimdilerde öyle olmasa da eskiden Anadolu Lisesi’ne girebilmek için ekstra bir çaba ve başarı gerektiğini hepimiz biliyoruz. Sınırlı sayıda Anadolu Lisesi olduğu için sadece en iyiler bu liselerde okuyabilmekteydi. Nevzat Aydın da o zamanlar en iyi öğrencilerden biri olarak Bursa Anadolu Lisesi’ni kazanmıştır. Oradan mezun olduktan sonra ise eğitim hayatına Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde devam etmiştir.

1999 yılında mezun olduğu Boğaziçi Üniversitesi’nden sonra akademik kariyerine Amerika Birleşik Devletleri’ndeki, San Francisco Üniversitesi’nde MBA alanında devam etmiştir. Öğrencilik yıllarında kimi kurumsal şirketlerde stajyerlik yapan Nevzat Aydın, edindiği tecrübeler neticesinde kariyerine kurumsal bir şirkette devam etmeme kararı almıştır.

Bu arada Nevzat Aydın’ın Amerika’daki MBA eğitimi önemli bir detaydır. Çünkü Nevzat Aydın, San Francisco’da sürdürdüğü yüksek lisans eğitimi sırasında, Silikon Vadisi’ndeki start-up ortamını gözlemleme şansı yakalamıştır. Startup ekosisteminde yemek siparişi modelleri Nevzat Aydın’ın özellikle ilgisini çekmiş, ancak oradaki modeli birebir uygulamak yerine Türk tüketicisine ve Türk pazarına özel bir model geliştirmeyi uygun görmüştür. Akabinde bu alanda bir girişim başlatmaya karar vermiştir.

Bu karar aynı zamanda Nevzat Aydın’ın eğitim hayatını yarıda bırakmasına neden olmuştur. Zira Nevzat Aydın, MBA programından mezun olmasına 6 ay kala okulu bırakarak, Yemeksepeti’ni hayata geçirmek üzere İstanbul’a dönmüştür. .

Nevzat Aydın’ın Girişimcilik Hayatı

“Marka İnsan Nevzat Aydın”dan bahsederken “İş Hayatı” ile ilgili ayrı bir başlık açmak yerine “Girişimcilik” odaklı bir alt başlık açmanın daha doğru olduğunu düşündük.

Nevzat Aydın’ın eğitim hayatından bahsederken belirttiğimiz üzere Nevzat Aydın, öğrencilik yıllarında kurumsal firmaları deneyimlemiş ancak bu şekilde çalışamayacağını düşünerek kendi işini yapmaya karar vermiştir. Böylece Yemeksepeti girişimini hayata geçmiştir. Ancak Yemeksepeti’nden önce Nevzat Aydın’ın ilk girişimcilik aksiyonu bir konser organizasyonu olmuştur.

İlk Girişimcilik Hamlesi: U2 Konseri

Nevzat Aydın, 21 yaşındayken ilk girişimcilik hamlesini gerçekleştirmiştir. Şöyle ki; Nevzat Aydın arkadaşlarıyla birlikte, 700 kişilik bir kafileyi, kendisinin de en sevdiği müzik gruplarından biri olan U2’nun Yunanistan’ın Selanik kentindeki konserine götürmüştür.

Yemeksepeti’ne Giden Süreç

Nevzat Aydın, Amerika’daki akademik kariyerini (MBA) yarıda bırakarak Türkiye’ye dönmüş ve arkadaşları; Melih Ödemiş, Gökhan Akan, Cem Nufusi ile birlikte, Amerika’dayken gözlemlediği online yemek siparişi girişimini Türkiye dinamiklerine uygun şekilde hayata geçirmiştir.

Nevzat Aydın, San Francisco’da yaşadığı dönemde, bir yandan farklı ülkelerin mutfaklarına ait yemekleri tadıyor bir yandan da bunların sipariş yöntemlerini de inceliyordu. Böylece kuracağı işle ilgili kafasında kabataslak bir şablon oluşuyordu.

Nihayetinde 4 girişimci tüm birikimlerini birleştirerek 2000 yılında bir garajda Yemeksepeti’ni kurmuştur. Ocak 2001’de Yemeksepeti, bünyesindeki 26 lokantayla kullanıma açılır. Bu arada Nevzat Aydın ve Melih Ödemiş Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nden sınıf arkadaşıdır. Cem Nufusi ise turizmcidir.

Önce Araştırma Sonra Faaliyet

İki arkadaş (Nevzat Aydın ve Melih Ödemiş) öncelikle online yemek siparişi fikrinin Türkiye’de uygulanabilirliği hakkında araştırma gerçekleştirmiştir. Yaklaşık 5 ay süren bu araştırmada bu ikili, insanlarla çeşitli anketler de yapmıştır. Ayrıca restoranlarla görüşerek bu işi sistematik bir hale getirmeye çalışmışlardır. Tüm bu araştırmalar ve anketler işe yaramıştır. Örneğin, yaptıkları araştırma sonucunda sipariş esasına dayalı “yemek paketi” işine girmenin doğru olacağı ortaya çıkmıştır. Ama bir eksikleri vardır. Restoranlara gidip, onları kendileriyle çalışmaya ikna edecek birisi eksiktir. Bu aşamada turizm işiyle uğraşan çocukluk arkadaşları Cem Nufusi de ekibe dahil olmuştur.

Yemeksepeti Kuruldu

2000 yılının Eylül ayında 40 metrekarelik bir odada Yemek Sepeti Gıda ve Pazarlama Elektronik İletişim ve Tanıtım Limited Şirketi kuruldu. Nevzat Aydın, kurulan bu şirketin Genel Müdürü olurken, Melih Ödemiş şirketin IT Sorumlusu olmuştur. Cem Nufusi ise Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Müdür olarak ekipte yer almıştır.

Yemeksepeti'nin Kuruluşu

Yemeksepeti odağındaki siparişler öncelikle İstanbul‘da başladı. Restoran sahipleriyle muhatap olmak istemeyen tüketiciler taleplerini mekana yazılı olarak bildirmenin pratikliğini deneyimledi. Ardından Yemeksepeti, Ankara ve İzmir‘de faaliyete başladı. O yıllarda internet yaygın olmadığı için siparişler faks ile alınıyordu. 2001 yılına gelindiğinde ise hız ve sürdürülebilirlik için internete geçiş yapılmıştır. Bu da şirketin büyümesini kolaylaştırmıştır.

26 restoranla başlayan yemeksepeti.com başlangıçta günde 40-45 sipariş alıyordu. Projeye uygun POS cihazı üretimi için İsrail Lipman firmasına POS cihazı sipariş de o dönemde verilmiştir. Böylece online sipariş/ödeme sisteminin en önemli eksiği de tamamlanmıştır.

YemekSepeti.com Büyüyor

Yemeksepeti bir anda 650 restoran, 70 bin üye kullanıcı, 5 milyon dolar ciro gibi rakamlara ulaşmıştır. Kısa sürede sağlanan bu büyüme aslında uzun vadedeki büyümenin de habercisi niteliğinde olmuştur. Tabi bunun sırrı Yemeksepeti kurucularının bu işe olan inancıdır. Zira ilk zamanlar Yemeksepeti ile ilgili olumsuz dönüşler ve eleştiriler alan ekip, o süreçte işlerine daha da bağlı kalarak ve çalışarak zaman içerisinde hatırı sayılır bir kitleye ulaşmayı başarmıştır.

Yemeksepeti kısa sürede öyle bir hale gelmiştir ki artık Yemeksepeti siparişleri için restoranlar kurulmaya başlanmıştır. Öyle ki, sokak arasında pek bilinmeyen küçük ölçekli restoran, cafe, lokanta gibi yeme-içme odaklı tüm işletmeler Yemeksepeti ağına katılarak, yeni müşterilere açılma şansı yakalamıştır.

İstatistiklerle Yemek Sepeti

Bugüne baktığımızda sayısal olarak Yemeksepeti’nin dünden bugüne başarısını daha iyi görebiliyoruz. Şirketin 2018’de açıkladığı verilere göre, Yemeksepeti’nin 11 milyonun üzerinde üyesi / kullanıcısı bulunuyor. 2018’de 27 bin tekil restorandan 250 milyon sipariş verildiğini açıklayan Yemeksepeti, Türkiye’nin 67 şehrinde ve KKTC’de hizmet veriyor.

Yemeksepeti İstatistikleri

Şirket aynı zamanda Lübnan, Katar, Suudi Arabistan, Ürdün, Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman’da da Foodonclick.com adı altında hizmet veriyor. Yakın zamanda Bulgaristan, Romanya ve Yunanistan pazarlarına da giriş yapan Yemeksepeti’nin hedefi “yemek denince akla gelen ilk marka” olmak. Bu hedef doğrultusunda şirket çeşitli projeler üretiyor.

Mesela, 2014’te açılan içerik portalı Yemek.com kullanıcılara yemek tarifleri, mekân önerileri, yemekler hakkında özel bilgiler ve yemekle ilgili çeşitli eğlenceli içerikler sunuyor. Bu arada Yemeksepeti kullanıcıları 2018’de, yaklaşık 200 milyon TL‘lik indirimden faydalandılar.

Basit Bir Yenilik: Yemeksepeti

Yemeksepeti’ni başarılı bir girişim haline getiren pek çok neden var. Bunlardan ilki ve belki de en göze çarpanı, alanındaki ilk girişim olması. İnternetin yaygın olarak kullanılmadığı bir dönemde kurulan Yemeksepeti, Türkiye’nin ilk online yemek sipariş servisiydi. Türkiye’de internet kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber Yemeksepeti de büyümüş oldu.

Farklı Bir İş Modeli Olarak Yemeksepeti

Yemeksepeti’ni bugün diğer online yemek sipariş hizmetlerinden ayrı kılan en önemli özelliklerden bir diğeriyse şirketin oluşturduğu iş modelidir.

Rakiplerinden farklı olarak Yemeksepeti, kullanım ücretini tüketicilere değil, işletmelere yansıtıyor. Yemeksepeti üzerinden verilen siparişler, platform aracılığıyla işletmeye iletiliyor. İşletme, siparişi hazırlayıp tüketiciye teslim ediyor. Tüketici işletmeye ücreti iletiyor. İşletme, aldığı ücretten Yemeksepeti’ne komisyon veriyor. Rakip platformların aksine, tüketici ek bir sipariş ücreti ödemek zorunda kalmıyor ve siparişinin ödemesini kapıda yapabiliyor.

Bu sistem, basit gibi gözükse de aslında Yemeksepeti’nden evvel pek fazla kullanılmayan, işlemeyen yahut tercih edilmeyen bir iş modeliydi.

Yemeksepeti Vale

Geçtiğimiz aylarda Yemeksepeti, globaldeki rakiplerinin iş modelinin bir benzerini Yemeksepeti Vale adı altında Türk pazarına tanıttı. Yemeksepeti Vale aracılığıyla kullanıcılar, normalde paket servisi bulunmayan restoranlardan ek bir servis ücreti karşılığında sipariş verebiliyor. Böylece Yemek Sepeti, yatayda ve dikeyde alt markalama gerçekleştirerek ana markasını güçlendirmeyi sürdürüyor. 

Nevzat Aydın’ın İnsan Kaynakları Anlayışı

Nevzat Aydın’ın “Marka İnsan” olma sürecinde önemli bir yeri olan Yemeksepeti’nin dünden bugüne yolculuğuna da bu makalede yer vermek zorundaydık. Bu yüzden çoğu yerde laf dönüp dolaşıp Yemeksepeti’ne geliyor. Aynı zamanda Nevzat Aydın’ın sahip olduğu kişisel özelliklerin, Yemeksepeti’nde kurumsal bir kültür haline gelmesini de Nevzat Aydın’ı “Marka İnsan” yapan önemli bir unsur olarak yorumluyoruz. Tam burada Nevzat Aydın’ın “insan kaynakları” anlayışına değinmek gerekiyor. Bu anlayış şirketin kurumsal kültürüne de sirayet etmiştir.

Evet, Yemeksepeti, insan kaynaklarına verdiği önemle de diğer şirketlerden ayrışıyor. Yemeksepeti’nin kurucu ortaklarından Melih Ödemiş, bir söyleşide Yemeksepeti’nin bu yönünü ve buna bağlı olarak şirketin başarısını şöyle açıklıyor:

“Bizim için başarının sırrı sabır oldu. Fikre inandık ve birbirimizden kopmadık. Şirkete inandık. Hâlâ aynı takımız, şirketi hâlâ biz yönetiyoruz.”

İnsan kaynakları alanındaki bu anlayış, asla kağıt üzerinde kalmamıştır. Nevzat Aydın, şirketin Delivery Hero’ya satışından gelen paradan 27 milyon doları ayırarak 144 çalışanına dağıtmıştır. Bu arada Nevzat Aydın, yeni açılan Yemeksepeti Park ile çalışanlarına verdiği değeri bir kez daha ortaya koymuştur. Çalışanların istekleri doğrultusunda şekillendirilen Yemeksepeti Park’ta kafeler, oyun odaları, kütüphane, fotoğraf stüdyosu, salıncaklar, hamaklar, bilardo masası, masa tenisi, spor odası, satranç, PlayStation odası ve uyku odaları gibi alanlar bulunuyor.

Tüm bunlar Yemeksepeti’nin insan kaynağına verdiği önemi göstermekle kalmıyor, şirketin başarısının asıl kaynağını da ortaya koyuyor.

Nevzat Aydın’dan Girişimcilere 10 Tavsiye

 • Gençsiniz, risk alın.
 • Tutkunuz mesleğiniz olsun.
 • Denemeyin, yapın.
 • Siz yapmazsanız başkası yapar.
 • Fikrinize aşık olmayın.
 • Doğru ekibi kurun.
 • Kendinizi kullanıcının yerine koyun.
 • Hayallerinizin peşinden koşun.
 • Kendinize büyük hedefler koyun.
 • Engellerin çözümü, ararsan mutlaka var.

Nevzat Aydın'ın Aldığı Ödüller

Nevzat Aydın’ın Aldığı Ödüller

 • Yemeksepeti.com, Microsoft ve DorukNet tarafından düzenlenen Altın Örümcek Web Yarışması’nda 2004 ve 2005 yıllarında organizasyonun en büyük ödülü olan Türkiye’nin “En İyi Web Sitesi” ödülünü 2 kez üst üste kazanmış ve “E-Ticaret” ve “Servisler” kategorilerinde de birinci olmuştur.
 • Yemeksepeti.com, 2007 yılında Endeavor Derneği Türkiye Ofisi tarafından ‘Endeavor Girişimcisi’ seçilmiştir
 • Nevzat Aydın, 2010 yılında CNBC-e Business dergisi tarafından “Türkiye’nin En Başarılı Genç Girişimcisi” seçilmiştir.
 • Nevzat Aydın, 2010 yılında ABD Başkanı Barack Obama‘nın 26–27 Nisan tarihlerinde gerçekleştirdiği Girişimcilik Zirvesi’ne tüm dünyadan davet edilen 150 girişimci arasında yer almıştır.
 • 2011 yılında Ekonomist Dergisi’nin 3 bine yakın iş insanıyla yaptığı anketin sonuçlarından oluşan “Yılın İş İnsanları 2010” araştırmasında “Yılın Erkek Girişimcisi” kategorisinde birinci seçilmiştir.
 • 2013 ve 2015 yıllarında Fortune dergisinin 40 Yaş Altı 40 Listesi’nde birinci seçilmiştir.
 • 2012 yılında Webrazzi girişim ödüllerinde Yılın Girişimcisi olarak ödüle layık görülmüştür.
 • 2013 yılı Webrazi Girişim Ödülleri’nde Nevzat Aydın “Yılın Web Girişimcisi” ve “Yılın Melek Yatırımcısı” olarak iki farklı dalda ödüllendirilmiştir.
 • 2019′ yılında, The Next Web tarafından verilen TNW Turkish Startup Awards 2013’te En İyi Kurucu Ortak ödülüne layık görüldü.
 • 2014 yılında Webrazzi girişim ödüllerinde “Yılın Web Girişimcisi” olarak ödüllendirilmiştir.
 • 2014 yılında Lenovo’nun düzenlediği Doer ödüllerinde “The MostInspiring Entrepreneur” ödülüne layık görülmüştür.
 • 2016 yılında Webrazzi Girişim ödüllerinde “Yılın Melek Yatırımcısı” seçilmiştir.
 • 2017 yılında düzenlenen Galatasaray Üniversitesi EN Ödülleri’nde “En iyi İş İnsanı” seçilmiştir.
 • 2017 yılında, American Turkish Society Galası’nda Hayırseverlik Ödülü‘ne layık görülmüştür.
 • 2011 yılında Hollanda Girişimcilik Programı – HOPE (Holland Program on Entrepreneurship) tarafından Hollanda’da gerçekleştirilen ‘Meet The Dragons’ (Ejderlerle Buluşun) etkinliğine yatırımcı olarak katılmıştır.
 • Nevzat Aydın, The American Turkish Society (ATS) tarafından 31 Mayıs’ta New York’ta düzenlenen galada Philanthropy Award – Hayırseverlik Ödülü ile onurlandırıldı. Nevzat Aydın, ödülünü Dr. Mehmet Öz’ün elinden almıştır.

Nevzat Aydın’ın Üye Olduğu Dernek Ve Topluluklar

 • Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi
 • Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOOB) Genç Girişimciler Yüksek Kurulu Üyesi
 • Türk Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Üyesi
 • Galata Business Angels Kurucu Üyesi
 • Trabzonspor Futbol Kulübü Başkan Yardımcısı (2016)
 • Trabzonspor Futbol Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi (2010 – 2013)
 • Boğaziçi Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi (2016)
 • Allianz Danışma Kurulu Üyesi
 • Mavi Giyim Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi
 • American Turkish Society Yönetim Kurulu Üyesi

“Marka İnsan Nevzat Aydın”a Dair Kısa Kısa

Çizgi Roman Tutkusu 

Nevzat Aydın, yoğun iş yaşamının içerisinde zihnini arındırabilmek için mümkün olduğu kadar kişisel zevklerine de vakit ayırıyor. Nevzat Aydın’ın en büyük hobisi ise çizgi romanlar. Aydın’ın, çizgi romanlara olan merakı çocukluk yıllarında başlamış. 3 binin üzerinde çizgi romanı olduğunu belirten Aydın, çizgi romanın kendisi için bir tutku olduğunu söylüyor. Marka İnsan Nevzat Aydın aynı zamanda iyi bir çizgi roman koleksiyoncusu.

Gayrimenkul Yatırımcılığı

Nevzat Aydın, Kopernik Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi’ni 10 Ağustos 2018 Cuma günü Şişli’de 50 bin TL sermaye ile kurdu. Bu şirket çatısı altında; siteler, plazalar, depolar, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi ve bununla sınırlı olmamakla birlikte her türlü emlak ve her türlü gayrimenkul alım satımı, kiralama, kiraya verme; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek gibi hizmetler ve çalışmalar gerçekleştirilecek.

Alo Tech Yatırımı 

Girişimcilikten yatırımcılığa evrilen bir kariyere sahip olan vizyoner iş adamı Marka İnsan Nevzat Aydın, 300’den fazla müşteri ve 12 binden fazla kullanıcıya sahip, çağrı merkezi altyapı sistemi olan Alo Tech’e yatırım yaptı. Alınan yatırım ile beraber 8 milyon dolar değerlemeye ulaşan AloTech, Nevzat Aydın’ın sağladığı destekle şirketi tüm dünyaya duyurmak / açmak ve ABD’de başlattığı SaaS satıcı kanalını dünyanın dört bir yanına ulaştırmak için kullanacak.

Nevzat Aydın’ın Yatırımları 

Nevzat Aydın 2017 yılına kadar toplam 27 start-up’a yatırım yapmıştır. Aydın’ın yatırımlarının toplam değeri 6 milyon doları bulmaktadır. İşte Nevzat Aydın’ın yatırım yaptığı girişimler; 

 • I am not Basic
 • Street Bees Pembe Panjur
 • Lidyana.com
 • Buldumbuldum.com
 • Supplementer.com
 • Modacruz.com
 • Burda Bebek
 • Justmop.com
 • Pilates Akademi
 • Connected2me
 • Garajyeri
 • Temizlik Yolda
 • drytaxi
 • Vispera
 • Trawell
 • Çaycı
 • Mobil Kasa
 • Tailster
 • Alotech
 • ALES Cepte
 • Düşyeri
 • Pubinno
 • Boatbookings

Nevzat Aydın’ı Sosyal Medyada Takip Et

Girişimci, Yemeksepeti.com Ceo’su, Melek Yatırımcı ve Branding Türkiye tarafından “Marka İnsan” seçilen Nevzat Aydın’ı sosyal medyada takip edebilirsiniz.

Linkedin‘de Takip Et

Twitter’da Takip Et

Instagram‘da Takip Et

Dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye‘nin “Marka İnsanlar” adını taşıyan yazı dizisinin sekizinci bölümünde Yemeksepeti.com Ceo’su Nevzat Aydın’ı okudunuz.

Farklı bir bakış açısına sahip, insan kaynağını önemseyen, ekip ruhuna inanan, çalışan memnuniyetini kağıt üstünde bırakmayıp şirket kültürüne entegre eden, sosyal sorumluluk konusunda farkındalığı yüksek, girişimci, doğru yatırımı doğru zamanda yapma yeteneğine sahip, iş insanı ve Yemeksepeti.com Ceo’su Nevzat Aydın, bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye tarafından Marka İnsan seçilmiştir.

Bu kapsamda hazırlamış olduğumuz Marka İnsan: Nevzat Aydın makalesini okudunuz. “Marka İnsanlar” temalı yazı dizimiz iş, sanat, siyaset, spor ve bilim dünyasında taşları yerinden oynatan aksiyonlarıyla öne çıkmış “Marka İnsanlar”ıyla devam edecek.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.