Doğuş Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü ( DEMK ) tarafından 16 Aralık 2019 tarihinde 13. Sektör Günleri etkinliği Lojistik Ve Taşımacılık odağında gerçekleştirilecek.

Endüstri Mühendisliği Kulübü; çeşitli eğitici seminerler ile sektörün ileri gelenlerini Doğuş Üniversitesi’nde ağırlamak, teknik gezilerle iş sahalarını tanımak, çıkarılan dergilerle sosyal ve kültürel gelişim sağlamak ve sosyal sorumluluk projeleriyle bireysel farkındalığı arttırmak misyonuyla kurulmuştur.

Birçok etkinlik organize eden ve bu yönüyle aktif bir öğrenci kulübü olma özelliği taşıyan DEMK (Doğuş Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü), şimdi de 16 Aralık’ta 13. Sektör Günleri’ni gerçekleştirecek.

Lojistik Ve Taşımacılık Etkinliği İçin Geri Sayım

2001 yılında kurulan ve bu yönüyle Türkiye’nin en eski kulüplerinden biri olma özelliği taşıyan Doğuş Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü (DEMK), farklı sektörlere hitap eden etkinlikleriyle geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor.

Bu defa DEMK tarafından 13. Sektör Günleri kapsamında “Lojistik Ve Taşımacılık Etkinliği” gerçekleştirilecek. Ve böylece alanında uzman isimler ve üst düzey yöneticiler Doğuş Üniversitesi’nde ağırlanmış olacak.

Lojistik Ve Taşımacılık Etkinliği - Afiş

Etkinlik Detayları

Türkiye’den ve dünyadan birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik, zirve veya meetup yapmakla kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonlarda da en önde yer alan ve medya sponsorluğuyla bu organizasyonlara katkılarını sunan Branding Türkiye, Lojistik Ve Taşımacılık Etkinliği’ne de sponsor oldu.

Türkiye’nin en popüler ve en çok okunan bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği “Lojistik Ve Taşımacılık Etkinliği” içinse sayılı günler kaldı. Zira etkinlik 16 Aralık 2019’da gerçekleştirilecek!

16 Aralık saat 11:30 ile 16:30 arasındaki zirveye konuşmacı olarak katılan her profesyonel, bilgi ve tecrübelerini üniversitelilere aktarma imkanı bulacak. Doğuş Üniversitesi Acıbadem Yerleşkesi’nde yer alan B5 DOU Kültür Ve Sanat Merkezi’nin  ev sahipliğindeki zirveye katılımın yoğun olması bekleniyor.

Doğuş Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü‘nün gerçekleştirdiği bir organizasyon olan Lojistik Ve Taşımacılık Etkinliği’yle ilgili tüm detaylar ve etkinliğe kayıt için organizasyonu düzenleyen kulübün resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Veya sosyal medya aracılığıyla kulüple iletişime geçebilirsiniz.


💡 Startup Deck Etkinliği

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.