Lojistik Ve Taşımacılık Etkinliği 16 Aralık’ta

Doğuş Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü ( DEMK ) tarafından 16 Aralık 2019 tarihinde 13. Sektör Günleri etkinliği Lojistik Ve Taşımacılık odağında gerçekleştirilecek.

Endüstri Mühendisliği Kulübü; çeşitli eğitici seminerler ile sektörün ileri gelenlerini Doğuş Üniversitesi’nde ağırlamak, teknik gezilerle iş sahalarını tanımak, çıkardığımız dergilerle sosyal ve kültürel gelişim sağlamak ve sosyal sorumluluk projeleriyle bireysel farkındalığı arttırmak misyonuyla kurulmuştur. Birçok etkinlik organize eden ve bu yönüyle aktif bir öğrenci kulübü olma özelliği taşıyan DEMK (Doğuş Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü), 16 Aralık’ta 13. Sektör Günleri’ni gerçekleştirecek.

Lojistik Ve Taşımacılık Etkinliği İçin Geri Sayım

2001 yılında kurulan ve bu yönüyle Türkiye’nin en eski kulüplerinden biri olma özelliği taşıyan Doğuş Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü (DEMK), farklı sektörlere hitap eden etkinlikleriyle geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Bu vesileyle, DEMK tarafından 13. Sektör Günleri kapsamında “Lojistik Ve Taşımacılık Etkinliği” gerçekleştirilecek. Etkinlikte alanında uzman üst düzey yöneticiler Doğuş Üniversitesi’nde ağırlanacak.

Lojistik Ve Taşımacılık Etkinliği

Etkinlik Detayları

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kaldı.

16 Aralık saat 11:30 ile 16:30 arasındaki zirveye konuşmacı olarak katılan her profesyonel, kendi alanına dair detayları, üniversitelilerden oluşan bir kitleye aktarma imkanı bulacak. Doğuş Üniversitesi Acıbadem Yerleşkesi’nde yer alan B5 DOU Kültür Ve Sanat Merkezi‘nin  ev sahipliğindeki zirveye katılımın yoğun olması bekleniyor.

Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün gerçekleştirdiği bir organizasyon olan etkinliğe dair tüm detaylar ve kayıt için aşağıdaki butona tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir