Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye Etkinlik’ten kurumsal iletişim uzmanlarına yönelik etkinlik! Kurumsal iletişimcilere özel “Kurumsal İletişim 2.0” temalı eğitim Ankara’da gerçekleştirilecek!

Popüler bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markalarından biri olan Branding Türkiye Etkinlik tarafından 20 Mayıs’ta Via Tower’ın mekân sponsorluğunda kurumsal iletişimcilere özel olarak ücretsiz bir eğitim gerçekleştirecek. Etkinliğin teması “Kurumsal İletişim 2.0” olurken etkinliğin amacı kurumsal iletişim departmanının ve uzmanlarının dijital pazarlama dinamiklerine adaptasyonu hakkında bir farkındalık sağlamak.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye, yalnızca içerik odaklı bir yapılanma olmayıp alt markası olan “Branding Türkiye Etkinlik” aracılığıyla bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren tüm alanlarda zirve ve etkinlikler düzenlemektedir.

Kurumsal İletişimcilere Özel Etkinlik

Branding Türkiye I Etkinlik, her ay farklı bir üniversitede gerçekleştirdiği ve sektör profesyonelleriyle üniversite öğrencilerini buluşturan zirvelerin yanı sıra sektör profesyonellerine yönelik ücretsiz etkinlikler de kurgulamasıyla biliniyor. Branding Türkiye Etkinlik, 20 Mayıs 2018 tarihinde Via Flat‘ın mekan sponsorluğunda Ankara’da kurumsal iletişimcilere özel “Kurumsal İletişim 2.0” temalı etkinlik gerçekleştirecek.

Kurumsal iletişimcilere özel etkinlik

İlki 21 Nisan’da İstanbul’da gerçekleştirilen “Kurumsal İletişim 2.0 Eğitimi” yoğun ilgi nedeniyle aynı konuşmacılar ve aynı konularla tekrarlanıyor. Tek fark, bu defa etkinlik İstanbul’da değil Ankara’da olacak.

Kurumsal İletişim 2.0 (Ankara)

“Kurumsal İletişim 2.0 Eğitimi”nin konuşmacıları arasında; Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, SEO Ajans İstanbul Kurucusu ve Genel Müdürü Salih Gedikli ve G4A Studio&Workshops Kurucu Ortağı Sercan Yılmaz yer alıyor.

Kurumsal iletişimin dijitalleşmesi ana tema olarak belirlenirken konuşmacılar sırasıyla; “Dijitalleşme Ve Kurumsal İletişimin Dönüşümü”“Kurumsal İletişim 2.0 Odağında SEO”“Kurumsal İletişimde İçerik Planlamanın Önemi” konularında değerlendirmede bulunacaklar.

Etkinlik Detayları

Konuşmacılar

 • Mürsel Ferhat SAĞLAM – Dijitalleşme Ve Kurumsal İletişimin Dönüşümü
 • Salih GEDİKLİ – Kurumsal İletişim 2.0 Odağında SEO
 • Sercan YILMAZ – Kurumsal İletişimde İçerik Planlamanın Önemi

Mekan

Via Tower (Ankara)

Adres

Bayraktar İnşaat A.Ş. | Via Tower İş Merkezi, Nergis Sokak No:7 / 59 Sögütözü – Ankara / Türkiye -1 kat Cumhuriyet salonu

Tarih ve Saat

20 Mayıs 2018 (Pazar)

Sponsorlar

 • Branding Türkiye
 • Ajans Paradise
 • Dijital Markalaşma Eğitimi I DME
 • Branding Türkiye Yayınları
 • G4A Studio & Workshops
 • Seo Ajans İstanbul
 • Vıa Flat
 • Outliers Notebook

DİPNOT

 • Kontenjan sınırlıdır. Kayıt formunun doldurulması gerekmektedir. Formu doldurmak için buraya tıklayın.
 • Formu doldurduktan sonra kontenjan durumuna göre e-postanıza bir davetiye maili ve SMS gönderilecektir. Bu sebeple etkinlikten 48 saat önce davetiyeyi görmek için e-postanızı kontrol etmeyi unutmayın.

Branding Türkiye Etkinlik

Branding Türkiye Etkinlik

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin etkinlik odaklı alt markası olan “Branding Türkiye Etkinlik“ ile her ay bir üniversitede bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konularla ilgili (reklam, pazarlama, iletişim, medya, kurumsal iletişim, marka, halkla ilişkiler, dijital markalaşma, dijital PR, dijital pazarlama, sosyal medya, stratejik satış, satın alma, insan kaynakları vs.) ücretsiz etkinlikler / zirveler düzenlenmektedir. Üniversitelerin yanı sıra her ay sektör profesyonellerini hedefleyen ücretsiz konferansların da gerçekleştiren “Branding Türkiye Etkinlik”in nihai amacı katılımcılara “3F Fenomeni” odağında bilgi ve tecrübe aktarımı sağlamaktır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.