Kovid-19, tüm dünyayı eve kapattı. Peki pandemi sonrası iş hayatı ve sosyal yaşam nasıl şekillenecek? Koronavirüs sonrası iş hayatının yeni normalleri neler olacak? Tüm bu soruların yanıtı için “Kovid-19 Sonrası İş Hayatı Araştırması” temalı bir anket planladık. Haberin devamında yer alan ve sadece 45 saniyenizi alacak bu anketi yanıtlayarak çalışmaya katkı sağlayabilirsiniz.

Çin’de başlayıp kısa sürede küresel bir salgına dönüşen ve Dünya Sağlık Örgütü‘nün pandemi ilan ettiği Kovid-19, alışkanlıkların ve normallerin yeniden şekillenmesine neden oldu. Örneğin bu süreçte sokağa çıkma kısıtlaması uygulandı, avm’ler kapatıldı, online eğitim deneyimlendi ve AÖF gibi sınavlar online olarak gerçekleşti. Ayrıca firmalar zorunlu olarak uzaktan çalışma modeline geçti.

İşte, birkaç aydır devam eden bu sürecin akabinde, salgının kısmen kontrol altına alınmasıyla şimdilerde Türkiye’nin de dahil olduğu birçok ülkede normalleşme süreci başladı. Devlet tarafından belirlenen bir takım normalleşme adımları ve genelgeler uygulanmaya başlanırken iş dünyası da kendi yeni normalini belirlemeye çalışıyor.

Pandemi Sonrası İş Yaşamı

Normalleşme sürecine geçiş yaptığımız bu günlerde gerek firmalar gerekse iş dünyası profesyonelleri Kovid-19 pandemisi sürecinde zorunlu olarak deneyimlenen uzaktan çalışma modeli ile ilgili bir karar vermeye çalışıyor.

Herkesin aklında Kovid-19 sonrası iş yaşamı nasıl olacak? sorusu var. Bundan yola çıkarak bir araştırma yapmayı düşündük ve bu anketi hazırladık.

“Kovid-19 Sonrası İş Hayatı Araştırması” adlı ankete katılarak bu bilimsel araştırmaya destek olabilirsiniz. Bu arada anketteki verilerden yararlanarak hazırlanacak rapor Branding Türkiye’de ücretsiz olarak yayınlanacak.

Kovid-19 Sonrası İş Hayatı Araştırması [Anket]

Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam ile Yazar, Eğitmen ve Nöropazarlama Uzmanı Serenay Palabıyık ortak çalışması olarak hazırlanan “Kovid-19 Sonrası İş Hayatı Araştırması” adlı bu anket ile pandemi sonrası iş yaşamındaki dengelerin genel durumunu belirlemiş olacağız.


Sadece 45 saniyenizi alacak olan anketi yanıtlayarak bu bilimsel çalışmaya katkı sağlayabilirsiniz.

💡 BİLGİ

Anketten elde edilen verilerle yorumlayıp, hazırlayacağımız “Kovid-19 Sonrası İş Yaşamı Araştırması Raporu”nu Branding Türkiye’de ücretsiz bir şekilde yayınlıyor olacağız. Güncel içeriklerden haberdar olmak, ücretsiz kitap ve raporları kaçırmamak ve eğitimlerden / etkinlik gibi organizasyonlardan anında haberdar olmak için sayfanın solundaki bildirim (push) butonunu aktifleştirebilir, mail bülten aboneliğinizi başlatabilir veya Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. 

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.