Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü 2 – 3 Ocak 2021 tarihlerinde “Kişisel Gelişim Zirvesi 2021”i gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

COVID-19 pandemisi sebebiyle online devam eden eğitime ek olarak birçok üniversite kulübü de etkinliklerini çevrimiçi olarak sürdürüyor. Bu topluluklardan biri de Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü! Topluluk, bu günlerde “Kişisel Gelişim Zirvesi 2021”i gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Kişisel Gelişim Zirvesi 2021

Bu yıl 13.’sü düzenlenecek olan zirve, pandemi nedeniyle çevrimiçi ortamda gerçekleştirilecek. #ZirvedeKal mottosuyla 2 – 3 Ocak 2021 tarihlerinde Youtube’da herkese açık şekilde planlanan etkinlik sonunda katılımcılara bir de sertifika verilecek. Alanında uzman isimlerin bilgi aktarımında bulunacağı zirveye katılım ise ücretsiz.

NOT: Etkinlik kapalı oturum olarak gerçekleştirilecektir. Giriş bilgileri başvuru formunda belirtilen iletişim kanalları üzerinden gönderilecektir.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Kişisel Gelişim Zirvesi 2021”in de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online (Youtube)

Tarih: 2 – 3 Ocak 2021

Saat: 11:45

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Var

Etkinlik hakkında bilgi ve etkinliğe kayıt için buraya tıklayın.

Anadolu Üniversitesi Kariyer Kulübü I Hakkında

Kulübümüz 2007 yılında Kariyer Kulübü adıyla Anadolu Üniversitesi bünyesinde kurulmuştur. Malcolm X’in ”Gelecek bugünden ona hazırlananlara aittir” sözünü kendimize rehber edinerek üniversitemiz öğrencilerini iş hayatına hazırlamak ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Girişimci ve yenilikçi ruhuyla çizgisini koruyan, Anadolu Üniversitesi bünyesindeki fakülte ve yüksekokul öğrencilerinin geneline hitap eden, Türkiye’nin en iyi öğrenci şehri seçilen Eskişehir’den sonra Türkiye’de alanında en iyi öğrenci kulübü olmaktır. Devam eden pandemi sürecinde çevirimiçi platformlarda düzenleyeceğimiz etkinliklerle tüm üniversitelerdeki öğrencilere katma değer sunmayı hedefliyoruz.


💡 Ücretsiz Telegram Grubuna Katıl

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.