Dünyanın en büyük ve dikkat çeken performans pazarlama konferanslarını düzenleyen ekip, bu defa Dubai’de! Geçtiğimiz ay İstanbul’da gerçekleştirilen Traffic Summit’in ardından şimdi de Dubai’de düzenlenecek olan zirvede dünyanın dört bir yanından binlerce uluslararası yüksek nitelikli profesyonel, birçok marka, girişim ve influencer performans pazarlamasındaki en son teknikleri ve araçları öğrenmek, paylaşmak ve keşfetmek için bir araya geliyor. İşte, 26 – 27 Ekim’de Dubai’de gerçekleşecek olan Kinza Dubai 2022 ile ilgili tüm detaylar!

KINZA birleşiyor: Dubai’de buluşuyoruz! 

Görüşleri, konumları ve inançları ne olursa olsun dünyanın her yerinden dijital pazarlama uzmanları, Emirates’teki küresel bir forumda bir araya gelecek. 26-27 Ekim tarihlerinde Dubai’deki Festival Arena‘da gerçekleşecek bu özel zirve, bu sonbahardaki tek uluslararası affiliate zirvesi olma özelliği taşıyor. Öte yandan Kinza Dubai, aynı zamanda 2022’nin en büyük affiliate etkinliği! İşte yılın bu en önemli dijital ve teknoloji odaklı etkinliği ile ilgili detaylar! 

Kinza Dubai 2022

2022’nin en büyük affiliate zirvesi için geri sayım başladı. Dubai’de gerçekleşecek olan Kinza Dubai ile global düzeyde alanında uzman birçok konuşmacı ve sektörün öncü birçok markası bir araya gelecek. Dünya geneli katılımcı networkü ile küresel bir etkiye sahip olan Kinza Dubai’nin paydaşları arasında dünyanın önemli girişimleri ve markaları var.

Performans pazarlamasından kripto paraya, influencer pazarlamadan affiliate pazarlamay kadar çok geniş bir içerik yelpazesine sahip olan Kinza Dubai 2022’de dijitale ve teknolojiye dair tüm ana temalar, kavramlar, süreçler ve uzmanlıklar var. Uzman görüşlerinden oluşan konferansları takip etme ve global düzeyde network edinme fırsatı tanıyan Kinza Dubai Zirvesi’yle ilgili detaylar ise etkinliğin resmi web sitesinde mevcut. Organizasyona indirimli katılım için yazının sonunda Branding Türkiye için tanımlanan kodu kullanabilirsiniz. 

Kinza Dubai 2022 Zirvesinde Neler Var?

Dijital pazarlama, affiliate pazarlama, performans pazarlama, influencer pazarlama, e-ticaret, fintech, iGaming, kripto para başta olmak üzere dijital ve teknoloji ile ilgili tüm detayların dünya çapından profesyoneller aracılığıyla Dubai’de aktarılacağı Kinza Dubai 2022 zirvesinde ayrıca 

  • 2000’de fazla üye ve business influencer
  • 2 gün ve 20 saat boyunca sürecek olan network fırsatı
  • 25’ten fazla uluslararası konuşmacı
  • Fuar alanında 45’ten fazla marka ile iletişim ve iş birliği imkanı 
  • Dubai’de eğlenceli ve heyecan dolu bir after party

KINZA Dubai konuşmacıları arasında; Google Geliştirme Danışmanı Amin Siala, Isberg Media’nın CEO’su ve sahibi Philip Isberg, Hyperzone CEO’su Todor Minev gibi birbirinden değerli ve alanında uzman global etkiye sahip konuşmacı yer alacak. 

Etkinliğe dair detaylar için Kinza Dubai 2022’nin resmi web sitesini buraya tıklayıp ziyaret edebilirsiniz. 


Branding Türkiye Destekliyor

Türkiye’de ve dünyada ulusal ve uluslararası birçok organizasyonun partneri olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yılın en büyük ve son affiliate pazarlama ve performans pazarlama odaklı küresel organizasyonu olan Kinza Dubai 2022’nin resmi medya partneri oldu. Etkinlik öncesi ve sonrası tüm detaylar için Branding Türkiye’yi dijital platformlarda ve sosyal medyada takip edebilirsiniz. Branding Türkiye’yi tüm mecralarda takip etmek için mikrositeyi buradan ziyaret edebilirsiniz. 

Hani Kurumsaldık Destekliyor

Mart 2021’den kurulan ve podcast odaklı yeni nesil bir mecra olan Hani Kurumsaldık, Kinza Dubai 2022‘nin resmi medya partneri oldu. Türkiye’de podcast kültürünün öncülüğünü yapan Hani Kurumsaldık, aynı zamanda ulusal ve uluslarası organizasyonlarla partnerlikler gerçekleştirerek ekosisteme katkıda bulunmaktadır. Etkinlik öncesi ve sonrası tüm detaylar için Hani Kurumsaldık’ı dijital platformlarda ve sosyal medyada takip edebilirsiniz. Hani Kurumsaldık’ı tüm mecralarda takip etmek için mikrositeyi buradan ziyaret edebilirsiniz.

Kinza Dubai 2022’ye İndirimli Kayıt!

Yılın en büyük ve benzersiz etkinliği Kinza Dubai 2022’ye indirimli kayıt olmak için son günler! 26 – 27 Ekim 2022’de Dubai’de gerçekleşecek olan zirveye dair tüm detaylar için etkinliğin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İndirimli davetiyeyi almak içinse buradan kayıt sayfasını ziyaret edip aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz. 

Branding Türkiye İndirim Kodu: EXPERT20

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.