Ajans Haberleri’nde bugün GoodWorks İletişim Danışmanlığı’ndan bir haber var. Buna göre GoodWorks, Tayvan menşeili cilt bakım markası KinGirls’in iletişim ajansı oldu.

Ajans Haberleri köşemizde bugün GoodWorks’tan bir haber var. Buna göre; Tayvan menşeili cilt bakım markası KinGirls Türkiye’nin, iletişim ajansı GoodWorks oldu. İşte detaylar!

KinGirls’in İletişim Ajansı Belli Oldu

Tayvan’ın sevilen cilt bakım markalarından KinGirls’in iletişim ajansı GoodWorks oldu. GoodWorks, cilt bakımını eğlenceye dönüştüren marka KinGirls’e; stratejik iletişim danışmanlığı, pazarlama iletişimi ve medya ilişkileri alanlarında hizmet verecek.

Türkiye pazarında aktif olmayı hedefleyen şirket, bu anlamda doğru bir iletişim politikası izlemek için GoodWorks ile anlaşma sağladı. Deneyimli ve vizyoner ekibiyle halkla ilişkiler sektörüne yeni bir soluk getiren GoodWorks ise bu anlaşma neticesinde müşteri portföyüne Kingirls’i de eklemiş oldu.

Ajansın diğer müşterileri ise şöye; Aktif Bank, Anadolu Sağlık Merkezi, Boyner Holding, BNP Paribas Cardif, Canon, Hopi, Levent Kimya, LR Health & Beauty, İbrahim Etem Menarini, Nurol GYO, Spectrum Brands, Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi, Watsons.

Branding Türkiye olarak iki firmaya da bu işbirliği için hayırlı olsun diyor, iki taraf için de verimli bir hizmet süreci olmasını diliyoruz.

GoodWorks Hakkında

Türkiye’de birçok yerli ve global markanın iletişim danışmanlığını yürüten GoodWorks, farklı alanlarda onlarca ulusal ve uluslararası ödüle sahiptir. GoodWorks İletişim Danışmanlığı profesyonel bir ekip tarafından sektörün en iyi ajansı olmak iddiasını taşıyarak kuruldu. İş ortaklarına, değişen iletişim çözümlerini önceden sunmak amacıyla; nitelikli insan kaynağı, teknoloji, bilgi ve deneyimi bir araya getiren GoodWorks ölçülebilir iş sonuçlarına odaklanmaktadır. GoodWorks iletişimde bugünü yönetirken, yarını görmek gerektiğini düşünen, bunun için de gerekli stratejik ve yaratıcı çözümleri hayata geçiren bir ekiptir.

KinGirls Hakkında

Kraliyetten biri gibi, bilgelik ve cesaret dolu.

Sağlığınıza dikkat etmek genç yaşlardan itibaren önem verilmesi gereken bir şeydir.

Koruyucu madde, parfüm yağı veya diğer kimyasal katkı maddeleri içermeyen, yalnızca doğal hidrosolleri içeren bakım ürünlerini seçin. Kingirls cilt bakım ürünleri; koruyucu madde içermez. Kokusuzdur. Boyasızdır. Mineral yağı içermez. DEHP içermez. Steroid içermez. Floresan maddeler içermez. Cilde yalnızca en saf toksik olmayan beslenmeyi sağlar.


💡 Anlık bilgi paylaşımı için Branding Türkiye Telegram Kanalı‘na katılın!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.