Marmara İnovasyon Kulübü tarafından hazırlanan ve üniversiteli gençlerle sektörün öncü markalarını buluşturacak olan Key To Success 2024 etkinliği için geri sayım!

Marmara Üniversitesi’nin aktif kulüpleri arasında bulunan Marmara İnovasyon Kulübü tarafından organize edilen Key To Success 2024, Exceed The Limits mottosuyla misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor!

Key To Success 2024 Etkinliği

Üniversiteli gençler, sektör profesyonelleriyle buluşuyor. Marmara İnovasyon Kulübü’nün organizasyonuyla hazırlanan etkinlik kapsamında sektörünöncü markalarının üst düzey yöneticileri bilgi ve deneyim paylaşımında bulunmak üzere Key To Success 2024‘te konuşma yapacak.

Konferans ve panellere ek olarak network fırsatının da olduğu etkinlikte katılımcılar hem konuşmacılarla ve katılımcı firmaların temsilcileriyle tanışma fırsatı bulacak hem de diğer katılımcılarla network yapabilecek. Kariyerine yön vermeyi hedefleyen ve farkındalığını artırmak isteyen herkesin ücretsiz katılabileceği etkinliğe kaydolmak için burada yer alan formu doldurabilirsiniz. Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu etkinlik 16 – 17 Mayıs 2024 tarihlerinde Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü İletişim Fakültesi AZ02 mekanında gerçekleştirilecek.

Etkinliğin Kazanımları

Bu sene dördüncüsü gerçekleştirilen Key To Success etkinliğinin destek sponsoru FLO oldu. 2 gün sürecek olan etkinlikte FLO, Arçelik, Pfizer, Turkcell, Volkswagen ve Makromusic gibi önemli markalardan üst düzey yöneticiler ve uzman isimler deneyim paylaşımında bulunacak. Çeşitli sektörler hakkında direkt muhatabından bilgi edinmeyi sağlayacak olan etkinliğin kazanımları arasında ayrıca şunlar yer alıyor;

  • Zirvede yer alacak olan üst düzey yöneticilerin sunumları, katılımcıların kariyer hedeflerine ulaşmak için gerekli olan yetkinlikleri keşfetmelerine yardımcı olacak.
  • Exceed The Limits mottosu doğrultusunda, katılımcılar kendi potansiyellerini fark ederek sınırlarını aşabilecek.
  • İlgi çekici fuaye alanı, konuşmacılar ve katılımcılar arasında değerli bağlantılar kurma ve network oluşturma fırsatı sunacak.
  • İki günlük program boyunca her oturumda farklı bir sektör hakkında bilgi edinme şansı bulacak olan katılımcılar, iş hayatına dair geniş bir perspektif kazanacak.
  • Çekilişler ve sponsorlar tarafından sağlanan faaliyetlerle dolu molalar, katılımcıların eğlenirken öğrenmelerini sağlayacak.

Üniversite öğrencilerinin genel katılımına açık ve ücretsiz olan etkinlik 16 – 17 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olup katılımcılara Marmara İnovasyon Kulübü tarafından katılım belgesi verilecek.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.