Kadın Dostu Markalar Platformu tarafından gerçekleştirilen Kadın Dostu Markalar Farkındalık Ödülleri 2024 için geri sayım!

2021 yılından beri her yıl “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” haftasında “Kadın Dostu Markalar Platformu” tarafından düzenlenen ve bu sene 4.’sü gerçekleştirilecek olan “Kadın Dostu Markalar Farkındalık Ödülleri” için geri sayım başladı!

Peki Kadın Dostu Markalar Platformu nedir? Kadın Dostu Markalar Farkındalık Ödülleri hangi tarihte gerçekleştiriliyor? Ödül törenine katılım başvurusu nasıl yapılıyor? Tüm bunlar ve daha fazlasını sizler için derledik.

Kadın Dostu Markalar Farkındalık Ödülleri 2024

İlk kez 2021 yılında düzenlenen ve o tarihten itibaren her yıl “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” haftasında “Kadın Dostu Markalar Platformu” tarafından kamuoyuyla buluşturulan Kadın Dostu Markalar Farkındalık Ödülleri, 6 Mart 2024’te gerçekleştirilecek. İş Sanat Oditorium Salonu‘ndaki törene toplumsal cinsiyet eşitliği bilincine hizmet eden, kadın haklarını savunan ve kadın gücünü destekleyen markalar ile sivil toplum kuruluşları, akademisyenler, fikir liderleri ve medya mensupları katılım gösterecek.

Ödül töreni ile birlikte toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda farkındalık oluşturan projeleri hayata geçiren 30 değerli marka, 7 farklı kategoride ödül almaya hak kazanacak.

İnteraktif Anket

“DAHA İYİ BİR DÜNYA İÇİN” ana temasıyla Kadın Dostu Markalar Farkındalık Ödülleri kapsamında bu yıl ilk kez gerçekleştirilmesi planlanan özel bir interaktif anket çalışması yapılacak. Bu vesileyle, katkı veren tüm markaların iş birliğinde, çalışmanın toplumsal farkındalık ölçümü anketi olarak ortaya konulması planlanıyor. Ankete dair analiz, yorum ve çıktıları ise etkinlik sonrasında Branding Türkiye’de aktarıyor olacağız.


Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu Kadın Dostu Markalar Farkındalık Ödülleri 2024 ile ilgili tüm detaylar için Bilgi Ve Kayıt’a tıklamanız yeterli.

Kadın Dostu Markalar Platformu, BM tarafından “Dünya Erkekler Günü” olarak kabul edilen 19 Kasım tarihini, Türkiye’de ilk defa “Eşitliğe İnanan ve Eşitliği Güçlendiren Erkekler Günü” olarak özel bir anlamla adlandırarak düzenlediği programla kutladı. Bu önemli programın ilk yılında çok özel isimler, paylaşmaya değer sunum ve anlatımlarıyla etkinlik kapsamında İstanbul’da ağırlandı.


Kadın Dostu Markalar Hakkında

Bir sosyal girişim hikayesi olarak kısa bir süre önce başlayan yolculuğumuzun, kadın dostu bir harekete dönüşmesi hiç de zor olmadı. Bir süredir markalar ve kadınlar arasında özel bir bağ olduğu üzerinde yoğunlaşıp bu konuda markaların duyarlılık hareketlerini mercek altına almaya karar verdik. Belki bir elçi, belki bir vesile, belki de duyarlılık adına yapılan güzelliklerin bekçisi olacağımıza inanıyoruz. Arzulanan eşitlik için, kadına dair yapılan güzelliklerin sayısının artmasına bir oranda destek olmak, yaşamlara dokunmak üzere yola çıktık. Ardından yüzlerce dost markanın, binlerce kadının, birbirinden güzel projelerin buluştuğu bir platform haline geldik. Yayına girdiğimiz 26 KASIM 2020’den sonra neler olacağını hep birlikte izlemeye var mısınız?


Gelecek İçin Kadın Gücü

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.