Kamu Bilişim Derneği ve Harput Ajans himayesinde düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmaları etkinlikleri hız kesmeden sürüyor. 28 – 29 – 30 Nisan 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan “Kadim Dünyadan Dijital Dünyaya Bakış” etkinliği sektör paydaşlarını buluşturmayı hedefliyor!

Kamu Bilişim Derneği ve Harput Ajans himayesindeki Anadolu Bilişim Buluşmaları etkinlikleri 2023’te de yine sektörün tüm paydaşlarını buluşturmaya devam ediyor. Bu bağlamda 28 – 29 – 30 Nisan 2023 tarihlerinde Kadim Dünyadan Dijital Dünyaya Bakış etkinliği gerçekleştirilecek. “Güçlü Birikim ve Yenilikçi Teknoloji” mottosuyla düzenlenecek etkinlik Mardin Artuklu Üniversitesi Vali Kılıçlar Konferans Salonu’nda düzenlenecek.

Kadim Dünyadan Dijital Dünyaya Bakış

T.C. Çevre Şehircilik Ve İklim Değişikliği Bakanlığı, T.C. Ulaştırma Ve Alt Yapı Bakanlığı, Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı, Mardin Valiliği, Mardin Büyükşehir Belediyesi, Mardin Artuklu Üniversitesi, Mardin Ticaret Ve Sanayi Odası himaye, katılım, destek ve iş birlikleriyle 28 – 29 – 30 Nisan 2023 tarihlerinde Kadim Dünyadan Dijital Dünyaya Bakış etkinliği gerçekleştirilecek. Kamu Bilişim Derneği ve Harput Ajans himayesinde Anadolu Bilişim Buluşmaları kapsamındaki etkinliğin resmi medya sponsoru Branding Türkiye olurken, Hani Kurumsaldık ve Kurumsal İletişim 2.0 ise etkinliğe medya desteği sağlıyor.

Sektörün tüm paydaşlarını buluşturmayı hedefleyen etkinlik kapsamında dijital ve teknoloji ile ilgili birçok konu gündeme getirilecek. Alanında uzman isimler ve akademisyenlerin konuşma yapacağı etkinlik 28 Nisan’da başlayacak. Saat 08:30’da kayıt işlemleriyle başlayacak olan etkinlik 30 Nisan 2023 tarihinde saat 15:30’da sona erecek.

Keynote konuşmacılar, kullanıcı deneyimleri, tematik konular, iletişim ve buluşturma ortamları ile özel proje konuları ve sunumların olacağı etkinlikte ayrıca sosyal ve kültürel faaliyetler ile oyun ve yarışmalar da gerçekleştirilecek. Her yönüyle mükemmel bir event deneyimi vaat eden Kadim Dünyadan Dijital Dünyaya Bakış etkinliği bunlarla sınırlı değil. Etkinlikte ayrıca katılımcılar sergi ve fuaye alanında network yapma fırsatı da bulacaklar.

Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi ve etkinliğe kayıt için Anadolu Bilişim Buluşmaları resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Nesil Güvenli Yapı ve Yapılanmalar, İleri Teknolojiler, İlham Veren Fikir Ve Uygulamalar, İnsan Teknoloji ve Süreçlerin Bütüncül Dönüşümü gibi konuların gündeme taşınacağı etkinlikte ayrıca bölgenin özelinde Mardin’in değişiminden de bahsedilecek. Bunun yanı sıra Mardin’in gelişim ve dönüşümüne de değinilecek. Bölgenin ekonomik performansına doğrudan katma değer oluşturacak konu ve konuşmacıların da olacağı etkinliğe katılarak bilgi ve farkındalığınıza katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca network edinme fırsatı da bulabilirsiniz.

Anadolu Bilişim Buluşmaları Mardin

Sponsor Ve Partnerler

Sektörün tüm paydaşlarını buluşturan Kadim Dünyadan Dijital Dünyaya Bakış etkinliğinin sponsorları şöyle;

Ana Sponsorlar: Ruijie, Reyee, Parametre.

Altın Sponsorlar: D-Link ve Karanfil Group

Yaka İpi Sponsoru: Ulak oldu

Gümüş Sponsorlar: Esri Türkiye, Seray Copy, Optimum Siber, Beyaz Yazılım, Probim, Canovate Group, Roof, Xpoda

Bronz Sponsorlar: Vitel, Prozon, Paloalto Networks, Prolink, Profelis, EDM, Vedubox, Sangfor, Noktasal Yazılım Teknolojileri, Başarsoft

Destek Sponsorları: Nlksoft, Proventus, IMPRO, Dedeoğlu Grup

Konaklama Sponsoru: Falaylar Suit Hotel

İkram Sponsoru: Yaşarbey

Dijital Medya Sponsoru: Timsah Ajans

Medya Sponsorları: ICT Media, Branding Türkiye, Ekonomi Dünya

İş Birlikleri: TÜYAFED, ELİDER, Teknolojik Grup

Destekleyen Kurumlar: T.C. Çevre Şehircilik Ve İklim Değişikliği Bakanlığı, T.C. Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı, Mardin Valiliği, Mardin Büyükşehir Belediyesi, Mardin Artuklu Üniversitesi, TÜBİTAK Bilgem, Mardin OSB, Martin, Mardin Gazeteciler Cemiyeti, Mardin Ticaret Ve Sanayi Odası

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.