İTÜ Robot Olimpiyatları – 2023 (İTÜRO) 25-26 Nisan tarihlerinde İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek!

Bu yıl 15.’si gerçekleşecek olan İTÜ Robot Olimpiyatları – 2023 için geri sayım başladı. İTÜ Kontrol ve Otomasyon Kulübü (OTOKON) tarafından hazırlanan etkinlik 25-26 Nisan 2023 tarihlerinde İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.

İTÜ Robot Olimpiyatları – 2023

Türkiye’nin en köklü robot olimpiyatı etkinliği olan ve bu sene 15.’si düzenlenen İTÜ Robot Olimpiyatları (İTÜRO), tüm paydaşları buluşturmaya hazırlanıyor. Robotik alanında çalışma yapan öğrencileri, akademisyenleri ve endüstri temsilcilerini bir araya getirmeyi hedefleyen ve bu alanda yapılan çalışmaları sorgulamayı planlayan organizasyon, 25-26 Nisan’da İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.

Etkinlik kapsamında yerli ve yabancı akademisyenler, sanayi katılımcıları ve deneyimli öğrenciler tarafından robotik ve kontrol bilimi gibi alanlarda seminerler, söyleşiler, paneller, atölye çalışmaları ve sergiler düzenlenecek. Yarışmalarla eş zamanlı olarak gerçekleşecek olan bu etkinlikler, aynı zamanda robotik alanında çalışma yapmakta olan katılımcılara yol gösterme misyonuna da sahip.

İTÜRO 2023’te; Çizgi İzleyen: Cumhuriyet Yolu, Trafik: İTÜ Ayazağa, Senaryo: Arama Kurtarma, AlgoLAB, Lojistik, Mini Sumo, Pul Toplayan ve Renk Seçen olmak üzere toplamda 8 kategori bulunuyor. Yarışma kapsamında bu yıl toplamda ise 100.000 TL’nin üzerinde para ödülü dağıtılacak. Ayrıca katılımcılara toplamda 50.000 TL değerinde çekilişlerle sürpriz ödüller verilecek.

Etkinlik hakkında bilgi almak ve yarışmaya başvurmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın!

Destekliyoruz!

Ulusal ve uluslararası birçok etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık üniversite etkinliklerinin de daimi partneri olmayı sürdürüyor. Diğer bir ifadeyle yalnızca etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları maksimum düzeyde destekliyoruz. Bu bağlamda “İTÜ Robot Olimpiyatları – 2023″ün de medya sponsorluğunu üstlendi.

Organizasyonu hakkında daha detaylı bilgi almak ve duyurulardan haberdar olmak için etkinliğin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Veya İTÜRO Resmi Instagram hesabını (@ituroorg) inceleyebilirsiniz. İTÜRO 2023’te yarışmacı olmak içinse sis.ituro.org bağlantısı üzerinden kayıtlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvurular 20 Nisan tarihine kadar devam edecektir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.