İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜ Girişimcilik Kulübü tarafından bu sene “Bırak Tutkun Geleceğin Olsun!” mottosuyla düzenlenen İTÜ Girişimcilik Zirvesi – 2022 için geri sayım başladı! 

İstanbul Teknik Üniversitesi’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olan İTÜ GirişimcilikKulübü tarafından düzenlenen İTÜ Girişimcilik Zirvesi – 2022 için geri sayım başladı. 12 – 13 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olan zirvenin bu yılki mottosu ise “Bırak Tutkun Geleceğin Olsun!” oldu.

İTÜ Girişimcilik Zirvesi – 2022

Yenilikçi, farkındalık odaklı ve farklı etkinlikler düzenleyerek üniversite öğrencilerine girişimcilik kültürünü aşılamayı sürdüren İTÜ Girişimcilik Klubü, Girişimcilik Zirvesi’ni “Klasikleşmiş tanımların dışında bir zirve” olarak tanımlıyor. Zirvede C Level kişiler ağırlanırken birbirinden farklı oturumlar, paneller, networking etkinlikleri ve keşif alanı sayesinde ise girişimciler ve girişimciliğe ilgi duyanlar bir araya getiriliyor. 

Bu sene 8.si gerçekleşecek olan Girişimcilik Zirvesi; 12- 13 Aralık 2022 tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü içerisinde yer alan Süleyman Demirel Kültür Merkezi‘nde düzenlenecek. E-Ticaret, Mobil oyun girişimciliği, FinTech, Marka Kurmak gibi konuların değerlendirileceği ve En Çizgi Dışı Oturumlar ile sürpriz konukların olacağı “İTÜ Girişimcilik Zirvesi – 2022″de ekosistemin uzman isimleriyle buluşmak mümkün olacak. Katılımcılar; interaktif etkinliklere sahip renkli fuaye alanında farklı alanlardan çıkmış birçok girişim fikrine ve süreçlerine tanık olurken, deneyim ve keşif alanında farklı maceralara çıkabilecek; networking etkinlikleriyle ise ağını büyültebilecekler. Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık tarafından desteklenen zirveye katılmak için yazının sonundaki Etkinliğe Kaydol bağlantısına tıklayabilirsiniz. 

Destekliyoruz

Ulusal ve uluslararası birçok etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Diğer bir deyişle Branding Türkiye, yalnızca etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları da destekliyor. Buna göre; Branding Türkiye, “İTÜ Girişimcilik Zirvesi – 2022″nin medya sponsoru oldu.

Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı podcast odaklı yeni nesil mecra Hani Kurumsaldık, hem Türkiye’den hem de dünya genelinden birçok organizasyonun medya partneri olmayı sürdürüyor. Buna göre; Hani Kurumsaldık, İTÜ Girişimcilik Kulübü tarafından düzenlenen “İTÜ Girişimcilik Zirvesi – 2022″nin medya sponsoru oldu. 

ETKİNLİĞE KAYDOL

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.