Hacettepe Ekonomi Topluluğu tarafından 27 – 28 Şubat tarihlerinde İş Dünyasına Genç Bakış ve Kamu Sektörü Tanıtım Günü Etkinliği gerçekleştirilecek.

Hacettepe Üniversitesi’nin en köklü insan kaynakları etkinliklerinden olan “İş Dünyasına Genç Bakış” ve “Kamu Sektörü Tanıtım Günü”ne sayılı günler kaldı!

İş Dünyasına Genç Bakış Ve Kamu Sektörü Tanıtım Günü

Hacettepe Üniversitesi’nin en aktif kulüpleri arasında yer alan Hacettepe Ekonomi Topluluğu tarafından gerçekleştirilecek olan “İş Dünyasına Genç Bakış” ve “Kamu Sektörü Tanıtım Günü” etkinliği için geri sayım başladı! Etkinlik 27 – 28 Şubat 2024 tarihlerinde Mehmet Akif Ersoy Salonu‘nda düzenlenecek.

Choose Your Way mottosuna sahip olan etkinlik 2 gün sürecek. Etkinliğin birinci günü 27 Şubat’ta “İş Dünyasına Genç Bakış” ana temasıyla gerçekleşecek. 11:00’da başlayacak olan etkinlik 15:50’de sona erecek. Zirvenin ikinci günü ise 28 Şubat’ta “Kamu Sektörü Tanıtım Günü” ana temasıyla gerçekleşecek. İlk günde olduğu gibi yine 11:00’da başlayacak olan etkinlik 15:50’de sona erecek.

Etkinlikte alanında uzman isimler iş dünyasına dair bilgi paylaşımında bulunacak. Aynı zamanda kamu sektöründe kariyere dair önemli detayların konuşulacağı etkinlikte üniversiteli gençler, kariyer yolculuklarına dair değerli bilgiler edinecek. Buna ek olarak katılımcılar, konferans aralarında fuaye alanına çıkarak hem konuşmacılarla tanışma fırsatı bulacak hem de network imkanı yakalayacaklar.

Etkinliğin katılımcı markaları arasında Sephora, Bilge Adam Akademi, Arçelik, Odeabank, SunExpress Airlines gibi markalar yer alacak. Kamu kurumları arasında ise Çankaya Kaymakamlığı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi, Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Hazine Ve Maliye Bakanlığı, Türkiye Sermaye Piyasası Kurulu bulunuyor.

Odeabank‘ın ana sponsoru olduğu etkinliğin altın sponsoru SunExpress Airlines, yetenek sponsoru Toptalent oldu. Toplam 2 gün sürecek olan bu konsept etkinliğin medya sponsoru ise Branding Türkiye oldu.


Etkinliğe dair merak ettiklerinizi öğrenmek ve etkinliğe kaydolmak için Bilgi Ve Kayıt’a tıklayabilirsiniz.

İş Dünyasına Genç Bakış Etkinlik Programı

Hacettepe Ekonomi Topluluğu Hakkında

Hacettepe Ekonomi Topluluğu, Hacettepe Üniversitesi bünyesinde etkinlik gösterip, temel olarak öğrencilerin bireysel gelişiminin sağlanmasına aracılık etmeyi amaçlamaktadır. Bu bağlamda topluluğumuz çeşitli panel, konferans ve söyleşiler düzenlemekte, süreli yayınlar çıkarmaktadır. Belirtmeliyiz ki, hiçbir şekilde kâr amacı gütmeyen topluluğumuz, elde ettiği çeşitli faaliyet gelirlerini de birçok toplum projesinde (Gönüllü Eğitim Projesi, Ağaç Dikim Şenliği vb.) kullanmaktadır. 1991 yılında kurulan ve 32 yıldır Ankara’da organizasyonları ile her dalda ayrı markalar oluşturmayı başaran HEK olarak hedefimiz; markalarımızı geliştirmek ve yeni projelerimizle, değerlerimizden ödün vermeden topluluğumuzu daha ileriye taşımaktadır.


10 Bin Dolarlık Tavsiye

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.