Spor ve eğlence ayni sahnede buluşuyor! Türkiye’nin ilk spor şovu Int’l Sports & Wellness Show 27 – 28 – 29 Eylül 2019 tarihlerinde Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek.

Int’l Sports & Wellness Show, spor – fitness markalarının, ziyaretçilerin katılımıyla gerçekleşen performanslarını müzik ve eğlenceyle harmanlıyor ve Ülker Sports Arena’da üç gün boyunca sürecek görkemli bir şovla bir araya getiriyor.

Int’l Sports & Wellness Show

İçeriğinde sporun farklı branşları, fitness, eğitim ve eğlence olan bu etkinlik, son tüketiciye hitap ederek spor fuarlarından ayrışıyor. Bu özelliğinin yanı sıra geniş kapsamlı olmasıyla ve uluslararası kimliğiyle Int’l Sports & Wellness Show, Türkiye’nin ilk spor şovu olma özelliğini taşıyor.

Zumba markasının kurucusu Beto Perez’in yanı sıra, Strong by Zumba, Yeni Zelanda markası Les Mills, NASA’nın onayladığı spor Kangoo Jumps, Cross Fit, Spinning, Hip Hop Dance, Capoeira, Pole Dance, Aqua Fitness, Pilates, Yoga ve daha fazlası… Müzik, dans ve sporu buluşturan spor-sağlık temalı sayısız etkinlik, gün boyu süren sahne şovlarıyla bu etkinlikte yer alacak!

Kendi Sporunuzu Keşfedin!

Int’l Sports & Wellness Show’un ziyaretçileri, farklı sahnelerde tüm gün sürecek spor şovlarına aktif olarak katılabilecekler. Böylece etkinlik boyunca katılımcılar; yeni sporlar keşfetme şansına da sahip olacaklar. Bunların yanı sıra ziyaretçiler; sporcu beslenmesine odaklanan yeme-içme alanında, farklı tatları deneyimleyebilecek ve sahnedeki şovları izlerken aynı zamanda yapılan tüm spor ve fitness egzersizlerine katılım sağlayabilecekler. Tüm bunlar için ziyaretçilerden esktra bir ücret talep edilmeyecek çünkü bu faaliyetlerin tamamı bilete dahil.

Sertifikalı Eğitimleri Kaçırmayın!

Spor sizin için bir kariyer hedefiyse ve uluslararası düzeyde eğitim almak istiyorsanız, Int’l Sports & Wellness Show’un eğitim olanakları tam size göre. Etkinlikte 7IMEA ve Palmer & Still paydaşlığında, spor ve sağlığı birlikte ele alan uluslararası bir eğitim organizasyonu da var.

Etkinlikte; yurt dışından, spor profesyonellerinin sahada risksiz bir şekilde kullanabileceği, egzersizle bütünleştirebileceği enstrüman ve ekipman temelli eğitimler de olacak. Eğitimler ayrıca, standardizasyon için TVGFBGF ile akredite.

Eğitim kadrosu, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere, (Hekim, Fizyoterapist, Kayropraktik, Osteopat, Diyetisyen ve Spor Akademisyeni vs.) alanında uzman 32 eğitimciden oluşuyor.

Etkinlik, Türkiye’de bir ilk olmasının yanında en büyük spor ve sağlık entegrasyonunu hayata geçirmeyi amaçlıyor. Bu arada ücretli eğitimlerde, ulusal ve uluslararası sertifikalar; ücretli atölyelerde katılım belgeleri almak mümkün olacak. Eğitimler ve atölyeler ile ilgili kapsamlı bilgi etkinliğin web sayfasında yer almaktadır. Siteyi ziyaret etmek için yazının sonunda yer alan butonu tıklayın.

Kimler Katılmalı?

Int’l Sports & Wellness Show’u sporun birleştirici, iyileştirici gücüne inanarak hayata geçiriyoruz. 7’den 70’e, spor geçmişi gözetmeden (yeni başlayandan onu bir kariyer olarak düşünene) herkesi en rahat edebilecekleri kıyafetleriyle etkinliğimize bekliyoruz. Int’l Sports & Wellness Show, çocuklar için oluşturduğumuz oyun ve etkinlik alanları sayesinde, ailelerin de keyifle katılacağı harika bir hafta sonu aktivitesi olma özelliği taşıyor. Üç gün sürecek tüm sahne ve performans aktivitelerine katılım biletinize dahil. Yani bunlar için ilave ücret ödemeniz gerekmiyor!

Bu arada Türkiye’nin ilk uluslararası spor şovu olan Int’l Sports & Wellness Show, Avrupa Spor Haftası dolayısıyla Avrupa Komisyonu tarafından da destekleniyor. Ayrıca Ataşehir Belediyesi, Beşiktaş Belediyesi ve Türkiye Basketbol Federasyonu da organizasyonun destekçileri arasında. Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye, organizasyonun medya sponsorluğu kısmını üstlenirken; spor ve sağlık temasına önem veren birçok marka da Int’l Sports & Wellness Show’un destekçileri arasında yer alıyor.

Etkinlik Detayları

Int’l Sports & Wellness Show, 15.000+ ziyaretçi hedefiyle, 27, 28, 29 Eylül 2019 tarihlerinde Ülker Sports Arena’da düzenleniyor. Etkinlik, 3.000 m2 kapalı ve 36.000 m2 açık alanı kapsıyor. Daha detaylı bilgi ve bilet almak için etkinliğin web sitesini ziyaret edin.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.