Eskişehir Teknik Üniversitesi Endüstri Ve Verimlilik Kulübü tarafından 14 Aralık 2019 tarihinde “İnteraktif İnsan Kaynakları Semineri” adlı bir etkinlik gerçekleştirilecek.

2006 yılında Endüstri Mühendisliği Kulübü adıyla kurulan kulüp 2013 – 2014 yıllarına kadar bu isimle anılmıştır. O tarihten sonra ise kulüp isim değişikliğine giderek Endüstri ve Verimlilik Kulübü olarak anılmaya başlanmıştır. İsim değişikliği sayesinde üye profilini genişleten kulüp, bu sayede üniversitenin farklı bölümlerden öğrencilere de kapılarını açma fırsatı yakalamıştır.

Çeşitli etkinliklerle sektörün önde gelen firmalarını Eskişehir’de ağırlayan kulüp, 14 Aralık 2019 tarihinde yılın 2. etkinliğini gerçekleştirecek.

İnteraktif İnsan Kaynakları Semineri İçin Geri Sayım

İlk kez Eskişehir Teknik Üniversitesi, Endüstri Ve Verimlilik Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin insan kaynakları birimleri tarafından seminerler verilmesi şeklinde gerçekleşmektedir.

Bu arada etkinlik kapsamında, katılımcıların öncelikle cv’lerini hazırlayıp kulübe iletmesi gerektiğini hatırlatalım. Değerlendirme Komitesi tarafından belli kıstaslar göz önüne alınarak incelenen bu cv’ler seçildikten sonra, katılımcı firmanın insan kaynakları yetkilisine sunulacak. Sonrasında da gerçek bir işe alım mülakatı simulasyonu gerçekleştirilecek. Yani etkinlik gerçekten de adıyla uyumlu bir yapıda yani interaktif biçimde ilerleyecek.

İnteraktif İnsan Kaynakları Semineri - Afiş

Etkinlik Detayları

Türkiye’den ve dünyadan birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik, zirve veya meetup yapmakla kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonlarda da en önde yer alan ve medya sponsorluğuyla bu organizasyonlara katkılarını sunan Branding Türkiye, İnteraktif İnsan Kaynakları Semineri‘ne de sponsor oldu.

Türkiye’nin en popüler ve en çok okunan bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği İnteraktif İnsan Kaynakları Semineri içinse sayılı günler kaldı.

14 Aralık 2019 tarihinde, saat 09:15’te başlayacak olan etkinliğin konuşmacılaraı, uzmanlık alanlarına dair tüm detayları, üniversitelilere aktarma imkanı bulacak. Bu arada Dedepart Otel‘in ev sahipliğindeki etkinliğe Şişecam, Colgate, Ak Gıda, Es Grup ve Zorlu Tekstil gibi önemli markaların temsilcileri de katılacak.

İnteraktif İnsan Kaynakları Semineri“ne dair tüm detaylar ve etkinliğe kayıt olmak için kulübün resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.auevk.com


💡 Employer Brand Summit (Notlar)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.