İnteraktif İnsan Kaynakları Semineri 14 Aralık’ta

Eskişehir Teknik Üniversitesi Endüstri Ve Verimlilik Kulübü tarafından 14 Aralık 2019 tarihinde “İnteraktif İnsan Kaynakları Semineri” adlı bir etkinlik gerçekleştirilecek.

2006 yılında Endüstri Mühendisliği Kulübü adıyla kurulan ve 2013 – 2014 yıllarına kadar da bu isimle anılan kulüp o tarihten sonra Endüstri ve Verimlilik Kulübü olarak anılmaya başlanmıştır. Böylece üye profilini genişleten kulüp, farklı bölümlerden öğrencilere de kapılarını açma fırsatı yakalamıştır.

Çeşitli etkinlikler, eğitimler ve zirvelerle sektörün önde gelen firmalarını ve bu firmaların temsilcilerini Eskişehir’de ağırlayan kulüp 14 Aralık 2019 tarihinde yılın 2. etkinliğini gerçekleştirecek.

İnteraktif İnsan Kaynakları Semineri İçin Geri Sayım

Bu etkinlik ilk kez Eskişehir Teknik Üniversitesi, Endüstri Ve Verimlilik Kulübü tarafından düzenleniyor. Etkinlik, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin insan kaynakları birimleri tarafından seminerler verilmesi şeklinde gerçekleşmektedir.

Etkinlik kapsamında, katılımcıların öncelikle cv’lerini hazırlayıp kulübe iletmesi gerekiyor. Değerlendirme Komitesi tarafından belli kıstaslar göz önüne alınarak incelenen bu cv’ler seçildikten sonra, katılımcı firmanın insan kaynakları yetkilisine sunuluyor. Sonrasında da gerçek bir işe alım mülakatı simulasyonu gerçekleştiriliyor.

İnteraktif İnsan Kaynakları Semineri

Etkinlik Detayları

Türkiye’nin en çok okunan bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kaldı.

14 Aralık 2019 tarihinde, saat 09:15’te başlayacak olan etkinliğe konuşmacı olarak katılan her profesyonel, kendi alanına dair detayları, üniversitelilerden oluşan bir kitleye aktarma imkanı bulacak. Bu arada Dedepart Otel‘in ev sahipliğindeki etkinliğe Şişecam, Colgate, Ak Gıda, Es Grup ve Zorlu Tekstil gibi markaların temsilcileri katılacak

Etkinliğe dair tüm detaylar için aşağıdaki butona tıklayın;

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir