Branding Türkiye’nin Youtube odağında yayın yapan alt markası Branding Türkiye Tv’de bu hafta “Instagram Hakkında Bilinmeyenler” var.

Branding Türkiye’nin “İstatistiklerle Markalar” adlı yazı dizisi büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Bu arada İstatistikler kategorisinde yer alan bu içerikler aynı zamanda her hafta Branding Türkiye Tv için özel olarak hazırlanarak 1 dakikalık video haline getiriliyor. Branding Türkiye’nin, Video İçerik Sponsoru olan İskenderun Online tarafından hazırlanan bu videolar İstatistiklerle Markalar yazı dizisinde bulunan içeriklerin 1 dakikalık özeti niteliğinde. Her hafta Türkiye ve dünyadan önemli markaların güncel istatistiklerinin yer aldığı bu yazı dizisinin üçüncü konusu ise Instagram olmuştu.

Instagram Hakkında Bilinmeyenler

Sosyal ağlar dünyasına 9 yıl önce katılan Instagram bugün 1 milyardan fazla kullanıcısıyla en popüler sosyal ağlar arasında yer alıyor. Özellikle Facebook tarafından satın alındıktan sonra büyümesini sürdüren Instagram, “Hikayeler” özelliğiyle farklı bir boyut kazanmış ve kitlesini hızlı bir şekilde arttırmayı başarmıştır. Aynı zamanda birçok butik işletmenin satış yaptığı bir mecra olan Instagram hakkında güncel istatistikleri bir süre önce sizler için derlemiştik. Ayrıca Sosyal Ağlar yazı dizisi kapsamında Instagram Tarihi: Instagram Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar? başlıklı makalede Instagram’a dair tüm detayları yazmıştık. Burada tekrara düşmemek adına aynı konuların üzerinden geçmek istemedik. O yüzden direkt ilgili makalenin linkini vermekle yetiniyoruz. Hatta yeri gelmişken Instagram ile ilgili istatistiklerin yer aldığı Instagram İstatistikleri (Güncel) adlı makaleyi de buraya bırakalım.

Şimdi de bu makale özelinde hazırlamış olduğumuz Instagram İstatistikleri videosunu yayınlıyoruz.

“Instagram Hakkında Bilinmeyenler”in yer aldığı videoyu izlediniz. Eğer bu ve benzeri yayınlarımızı desteklemek isterseniz Branding Türkiye Tv’ye abone olabilirsiniz.


Branding Türkiye Tv I Hakkında

Dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye‘nin yayıncılık odaklı alt markası Branding Türkiye TV, YouTube özelinde; konsept programlar, röportajlar, gündem değerlendirmeleri, ürün incelemeleri, raporlar, pazarlama analizleri, girişim değerlendirmeleri ve canlı yayınlar (etkinlik, açılış, meetup, zirve, panel vs.) gerçekleştirmek misyonuyla faaliyete başlamıştır. 3F Fenomeni doğrultusunda hazırlanan videoların özünde; sürdürülebilirlik, özgünlük ve bilgi olmak üzere 3 temel olgu bulunmakta. Tematik kanal misyonuyla yayın yapan Branding Türkiye TV‘de bütünleşik pazarlama kapsamındaki 100+ kavrama (dijital markalaşma, marka yönetimi, dijital pazarlama, reklam, pazarlama, iletişim, kurumsal iletişim, pr, medya, ik, sosyal medya, itibar yönetimi, içerik pazarlama, vb.) dair alanında uzman konuklar ağırlanmaktadır.

Instagram I Hakkında

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Ekim 2010’da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram’ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkânı tanımıştır. (Wikipedia)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.