Instagram Hakkında Bilinmeyenler Branding Türkiye Tv’de

Branding Türkiye’nin Youtube odağında yayın yapan alt markası Branding Türkiye Tv’de bu hafta “Instagram Hakkında Bilinmeyenler” var.

Türkiye’nin en çok takip edilen bütünleşik pazarlama ve iş mecrası Branding Türkiye, farkındalık içeren yazı dizilerinden oluşan yayınlarını sürdürüyor. Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’nin “İstatistiklerle Markalar” adını taşıyan yazı dizisi büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

İstatistikler kategorisinde yer alan bu içerikler aynı zamanda Branding Türkiye Tv için her hafta özel olarak hazırlanarak 1 dakikalık video haline getiriliyor. Branding Türkiye’nin, Video İçerik Sponsoru olan İskenderun Online tarafından hazırlanan bu videolar İstatistiklerle Markalar yazı dizisinde bulunan içeriklerin 1 dakikalık özeti niteliğinde… Her hafta Türkiye’den ve dünyadan önemli markaların güncel istatistiklerinin yer aldığı bu yazı dizisinin bu haftaki konusu Instagram oldu.

Instagram İstatistikleri

Instagram Hakkında Bilinmeyenler

Sosyal ağlar dünyasına 9 yıl önce katılan Instagram bugün 1 milyardan fazla kullanıcısıyla en popüler sosyal ağlar arasında yer alıyor. Özellikle Facebook tarafından satın alındıktan sonra büyümesini sürdüren Instagram’a dair istatistikleri sizler için derlemiştik. Ayrıca Instagram Tarihi: Instagram Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar? başlıklı makalede Instagram’a dair tüm detayları yazmıştık.

Tekrara düşmemek adına aynı detayları bir kez daha yazmak istemedik. O yüzden direkt ilgili makalenin linkini vermekle yetiniyoruz. Hatta yeri gelmişken Instagram ile ilgili istatistiklerin yer aldığı Instagram İstatistikleri (Güncel) adlı makaleyi de okumanızı öneririz.

Bu makale özelinde hazırlamış olduğumuz ve Instagram Hakkında Bilinmeyenler odağındaki Instagram İstatistikleri videosunu ise aşağıya bırakıyoruz.

Şimdiden iyi seyirler. 🙂

Bu arada Branding Türkiye Tv’ye abone olarak yayınlarımızı destekleyebilirsiniz. Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’nin Youtube özelinde yayın yapan alt markası Branding Türkiye Tv’ye abone olmak için buraya tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir