İstanbul Teknik Üniversitesi’nin en aktif öğrenci kulüplerinden biri olan İTÜ Girişimcilik Kulübü organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan Innovation Boost 2024 için geri sayım başladı!

“Bırak Tutkun Geleceğin Olsun” mottosuyla faaliyetlerini sürdüren İTÜ Girişimcilik Kulübü tarafından gerçekleştirilecek olan Innovation Boost, 23 – 30 Mart tarihlerinde düzenlenecek. Girişimcilik ekosistemi adına önemli bir etkinlik olan bu yarışmanın mentorleri ve ana teması da dahil olmak üzere tüm detayları açıklandı. İşte Innovation Boost‘a dair merak edilen tüm detaylar!

Innovation Boost 2024

Bu yıl 23 – 30 Mart tarihleri arasında hibrit olarak gerçekleştirilecek olan Innovation Boost yarışmasında; girişimciliğe meraklı tüm üniversite öğrencilerini eşsiz bir serüvene çıkaracak birbirinden farklı ilham atölyeleri, mentor görüşmeleri ve girişimcilik eğitimleriyle geliştirecekleri fikirlerini gerçeğe dönüştürme fırsatı bekliyor!

Alanında uzman mentorlerin destek vereceği yarışmacı takımlar, Innovation Boost yarışması kapsamında en iyi girişim olmak için yarışacak. Bireysel başvuruya ek olarak 5 kişilik takım halinde de başvurulabilen yarışmada, kazanan ekipler birbirinden değerli hediyelerin sahibi olacak.

Yarışma Temaları ise şöyle;

  • Yeşil Teknoloji,
  • E-Ticaret Ve Pazarlama,
  • Eğitim Teknolojileri

İTÜ Girişimcilik Kulübü organizasyonuyla düzenlenen etkinlik Bosch ve İTÜ Çekirdek partnerliğinde gerçekleştirilecek. Innovation Boost’un medya partneri ise Branding Türkiye oldu.


İTÜ Girişimcilik Kulübü tarafından “Innovation Boost 2024″e dair paylaşılan duyuru metninde yer alan ifadeler şöyle;

“Fikir aşamasından girişim yolculuğuna uzanan 8 günlük bir serüvende iş fikrinizi geliştirmenize katkı sağlayacak birbirinden farklı girişimcilik eğitimleri ve birebir mentor görüşmeleriyle fikrinizi gerçeğe dönüştürme ve büyük ödüllerin sahibi olma fırsatını kaçırmayın! Sen de girişimciliği ve fikir oluşum sürecinin her aşamasını deneyimleyerek ekosisteme sağlam bir giriş yapmak istiyorsan hemen takımınla veya bireysel olarak yarışmaya başvur, bu serüvende yerini al!”

İTÜ Girişimcilik Kulübü I Hakkında

İTÜ Girişimcilik Kulübü; meraklı, gelişmeyi ve geliştirmeyi önceliğinde tutan, kalıplaşmış kariyer planlarından sıyrılıp daha iyi bir gelecek için hayal kuran gençleri bünyesine alan, 2006 yılından bu yana “Bırak Tutkun Geleceğin Olsun” mottosuyla girişimcilik ekosisteminin gelişmesine ve canlanmasına büyük katkı sağlayan İTÜ’nün en aktif öğrenci kulüplerinden biridir. Canlı ve dinamik ekibiyle girişimcilik ruhunu her yıl çeşitli etkinlikler, projeler ve yarışmalar düzenleyerek geleceğin girişimcilerinin ortaya çıkmasına ön ayak olan bir uzmanlık kulübüdür.


Yaratıcı Liderlik Zirvesi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.