İTÜ Markalaşma Kulübü organizasyonuyla hazırlanan InnovAct Summit 2024 için geri sayım!

Türkiye’nin en büyük öğrenci zirvelerinden biri olan ve İstanbul Teknik Üniversitesi Markalaşma Kulübü organizasyonuyla hazırlanan İTÜ InnovAct Summit 2024 için geri sayım başladı. Peki etkinlik hangi tarihte ve nerede gerçekleştirilecek? Etkinliğin konuşmacıları arasında hangi isimler var? Tüm bunlar ve etkinliğe dair merak edilen tüm detayları sizler için derledik!

InnovAct Summit 2024

İkiz Dönüşüm ana temasıyla bu sene 29 – 30 Nisan 2024 tarihlerinde İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan InnovAct Summit 2024 etkinliğinde alanında uzman isimler bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak.

Her biri kendi alanında önemli yetkinliklere sahip üst düzey yöneticilerin konuşmalarının yanı sıra renkli ve dopdolu bir fuaye alanı da sunan “InnovAct Summit 2024”te katılımcıları birçok fırsat bekliyor.

İstanbul Teknik Üniversitesi dışından katılımın da mümkün olduğu etkinliğin medya sponsoru Branding Türkiye olurken etkinliğin konuşmacıları ise şöyle;

  • Barış Altınay (Eşarj – Genel Müdür),
  • Ziya Erdem (Sanko Enerji – Yönetim Kurulu Üyesi),
  • Fatih Bektaşoğlu (Garanti BBVA – Genel Müdür)
  • Salim Çam (Progroup Danışmanlık – Yönetim Kurulu Başkanı)
  • Emre Sever (PIN Drinks – CEO)
  • Süleyman Orakçıoğlu (ORKA Holding – Yönetim Kurulu Başkanı)
  • Rıza Mehmet Korkmaz (Ünsped – Genel Müdür)
  • Taha Yücel (Aselsan – Genel Müdür Yardımcısı)

Etkinliğe kaydolmak için buraya tıklayıp kayıt formunu doldurabilirsiniz. Etkinlik hakkında bilgi almak içinse İTÜ Markalaşma Kulübü‘ne sosyal medyadan erişebilirsiniz.


İTÜ Markalaşma Kulübü Hakkında

2019 yılında kurulan kurulduğu ilk günden bu yana hayata geçirdiği tüm projeleri “en iyisini yapmak” amacıyla gerçekleştirmiş olan İstanbul Teknik Üniversitesi Markalaşma Kulübü, hep bir adım öteyi hedefleyerek kısa bir sürede İTÜ’nün en profesyonel çalışmalara imza atan kulübü haline gelmiştir.

Misyon & Vizyon

Yarının global markalarının İstanbul Teknik Üniversitesi ve Türkiye’den doğabilmesi için genç kuşağa markalaşma yollarında ışık olmak ve böylece uluslararası bir öğrenci kulübü haline gelmek, İTÜMARK ailesinin vizyonudur.

Misyonumuz; küresel çapta üreten ve kendi sektörel ve kişisel markalaşma yolculuklarında yürüyebilen, çağın ötesinde düşünebilen, markalaşmanın önemini kavramış ve yüksek farkındalığa sahip vizyoner bireyler yetiştirmektir

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.