Serinin 6. kitabı olan ve Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yayına hazırlanan “Index 6.0”, Branding Türkiye Yayınları etiketiyle okuyucusuyla buluştu.

Branding Türkiye’nin Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yayına hazırlanan Index 6.0 kitabı çıktı! Branding Türkiye Yayınları etiketiyle e-Kitap formatında yayınlanan ve dijital platformlarda satışa sunulan kitap, Branding Türkiye’de 2023 boyunca yayınlanan makalelerin bibliyografya mantığıyla listelenmesi misyonuyla hazırlandı.

Index 6.0 Kitabı Çıktı

INDEX serisinin altıncı kitabı olan INDEX 6.0 yayınlandı. Bibliyografya formatında hazırlanan ve Branding Türkiye Yayınları etiketiyle çıkan kitabın arka kapak metni şöyle;

“INDEX serisinin 6. kitabı olan ve Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yayına hazırlanan Index 6.0, global kaynakça kurallarına uygun olarak ve bibliyografya standartları gözetilerek hazırlanmıştır. Araştırmacılar, akademisyenler ve üniversite öğrencileri için kaynak niteliğindeki Index 6.0’da; 1 Ocak 2023–31 Aralık 2023 tarihleri arasında Branding Türkiye’de yayınlanan içerikler listelenmiştir.”

Index 6.0’ı Kimle Okumalı?

Bu kitap; akademisyenler, sektör profesyonelleri, yazarlar, uzmanlar, araştırma görevlileri, eğitmenler, stajyerler, araştırmacılar, marka yöneticileri, kurumsal iletişim uzmanları, sosyal medya uzmanları, içerik üreticileri, stajyerler, önlisans, lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik aşamasında akademik kariyer yapanlar için ana kaynak niteliğindedir.

Bu bağlamda araştırdığınız konu ya da konularla ilgili bir içeriğe ulaşmak için kitabı açıp “ALT + F” kısayolunu kullanabilir veya ilgili dokümanın “Ara” butonuna tıklayarak anahtar kelime (örn: markalaşma) ya da kelime dizisini (dijital markalaşma) yazabilirsiniz. Böylece istediğiniz içeriğe birkaç saniyede ulaşabilirsiniz. Eriştiğiniz içeriği detaylı okumak içinse “YAYIN BAĞLANTISI” başlığında yer alan linki (bağlantıyı) kopyalayıp tarayıcınızın arama çubuğuna yapıştırmanız gerekmektedir.

Nasıl Satın Alabilirim?

Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yayına hazırlanan Index serisinin bu altıncı kitabını, “Branding Türkiye Yayınları”dan sadece 60 saniyede hemen satın alabilirsiniz.

Branding Türkiye Yayınları

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin, alt markalarından biri olan Branding Türkiye Yayınları; 3F Fenomeni doğrultusunda, bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren 100+ kavrama (dijital markalaşma, stratejik marka yönetimi, marka yönetimi, marka iletişimi, dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, sosyal medya iletişimi, reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pr, kurumsal iletişim, girişimcilik, online itibar yönetimi, seo, adwords, growth marketing, internet reklamcılığı vs.) dair akademik ve sektörel olmak üzere matbuu ve e-kitap formatında kitap yayınlama misyonuyla faaliyet göstermektedir. Branding Türkiye Yayınları‘nın benimsemiş olduğu yayın politikası; bütünleşik pazarlama kategorisinde ve iş kitapları türünde fikir, fayda ve farkındalık odaklı kitaplar yayınlamaktır.

Yazar Hakkında I Mürsel Ferhat Sağlam

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık markalarının kurucusu ve yöneticisidir. Aynı zamanda dijital markalaşma uzmanı, akademisyen, mentor, eğitmen, radyo programcısı, podcaster ve yazar olan Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayınlanmış 20 kitabı bulunmaktadır. Yayına hazır ise 25’ten fazla kitabı olan Sağlam, akademik kariyerini doktora seviyesinde sürdürmektedir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Hani Kurumsaldık, İçeriklerce, Dijital Markalaşma Sohbetleri, 100 Soruda Dijital Markalaşma adlarını taşıyan çeşitli ana temalara sahip podcast serileri bulunmaktadır. Küresel birçok markaya dijital markalaşma stratejisi hazırlayan, KOBİ ve girişimlere dijital ilerleme planı, sosyal medya stratejisi, dijital içerik yönetimi konusunda mentörlük yapan ve Türkiye’deki birçok üniversitede girişimcilik, kurumsal iletişim 2.0, dijital markalaşma konferansları veren Sağlam, aynı zamanda Dijital Markalaşma Okulu | DMO‘da eğitimler vermektedir.  Tüm bunlara ek olarak Mürsel Ferhat Sağlam, yaptığı kavramsallaştırmalarla sosyal bilimlere ve iletişim–pazarlama literatürüne katkı sağlamıştır. 


Index 6.0 Hakkında Her Şey

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.