Serinin 5. kitabı olan ve Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yayına hazırlanan “Index 5.0”, Branding Türkiye Yayınları etiketiyle okuyucusuyla buluştu.

Branding Türkiye’nin Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yayına hazırlanan Index 5.0 kitabı çıktı! Branding Türkiye Yayınları etiketiyle e-Kitap formatında yayınlanan ve dijital platformlarda satışa sunulan kitap, Branding Türkiye’de 2022 boyunca yayınlanan makalelerin bibliyografya mantığıyla listelenmesi misyonuyla hazırlandı.

Index 5.0 Kitabı Çıktı

INDEX serisinin beşinci kitabı olan INDEX 5.0 yayınlandı. Bibliyografya mantığıyla hazırlanan Branding Türkiye Yayınları etiketiyle çıkan kitabın arka kapak metni şöyle;

1 Ocak 2022–31 Aralık 2022 tarihleri arasında Branding Türkiye’de 100’den farklı kategoride toplam olarak 388+ içerik yayınlanmıştır.

Akademisyenler ve alanında uzman isimler tarafından kaleme alınan makelelerin ve gündeme dair haber ve raporların global kaynakça kurallarına göre ve bibliyografya standartları gözetilerek derlendiği “Index 5.0–2022”, serinin beşinci kitabı olup, Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yayına hazırlanmıştır.

INDEX 5.0; akademisyenler, sektör profesyonelleri, yazarlar, uzmanlar, araştırma görevlileri, eğitmenler, üniversiteliler, marka yöneticileri, kurumsal iletişim uzmanları, sosyal medya uzmanları, içerik üreticileri, önlisans, lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik aşamasında akademik kariyer yapanlar için kaynak niteliğindedir.

İçeriklerce Sponsor Oldu

Kitap, İçeriklerce Podcast Serisi ana sponsorluğunda hazırlandı. Sadece e-Kitap formatında ve dijital platformlarda yayınlanacak olan kitabın yayına hazırlanmasında katkısı bulunan diğer firmalar ise şöyle; Ajans Paradise, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME , Girişimcilerin Büyük Hataları, Hani Kurumsaldık, Sahiplen.com, Alastyr, Medya Takip Merkezi, Medya Bilgi Rehberi, WP Okulu.

Index 5.0’ın Kullanım Alanları

Bu kitap; akademisyenler, sektör profesyonelleri, yazarlar, uzmanlar, araştırma görevlileri, eğitmenler, stajyerler, araştırmacılar, marka yöneticileri, kurumsal iletişim uzmanları, sosyal medya uzmanları, içerik üreticileri, stajyerler, önlisans, lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik aşamasında akademik kariyer yapanlar için ana kaynak niteliğindedir.

Bu bağlamda araştırdığınız konu ya da konularla ilgili bir içeriğe ulaşmak için kitabı açıp “ALT + F” kısayolunu kullanabilir veya ilgili dokümanın “Ara” butonuna tıklayarak anahtar kelime (örn: markalaşma) ya da kelime dizisini (dijital markalaşma) yazabilirsiniz. Böylece istediğiniz içeriğe birkaç saniyede ulaşabilirsiniz. Eriştiğiniz içeriği detaylı okumak içinse “YAYIN BAĞLANTISI” başlığında yer alan linki (bağlantıyı) kopyalayıp tarayıcınızın arama çubuğuna yapıştırmanız gerekmektedir.

Nasıl Satın Alabilirim?

Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yayına hazırlanan Index serisinin bu beşinci kitabını, “Branding Türkiye Yayınları”nın resmi kitap satış sitesinden sadece 60 saniyede hemen satın alabilirsiniz.


Index 4.0 Hakkında Her Şey

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.