2023 itibariyle Talent ve Globalde de hizmet vermeye başlayan iMediaff Grubu, sektöre nitelikli çalışan kazandırma konusunda da yeni ve önemli bir başlangıç yaptı. Bu bağlamda iMediaff Academy kurularak iMediaff Academy Yaz Staj Programı başlatıldı.

Affiliate ve Influencer Marketing kampanyalarıyla marka ve girişimlere yönelik influencer çalışmalarıyla öne çıkan iMediaff Grubu, sektörel eğitim noktasında da çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı. Sektördeki yetişmiş personel ihtiyacının yanı sıra sektöre katılmak isteyen yeni mezun ve öğrenciler için de birçok fırsat içeren iMediaff Academy İlk Staj Programı, iMediaff tarafından başlatıldı.

iMediaff Academy Staj Programı

iMediaff Academy ilk staj programı ile ilgili detayların kamuoyuna duyurulmasından sonra Türkiye’nin her yerinden binlerce başvuru aldıklarını söyleyen iMediaff Genel Koordinatörü Fatih Karaman, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, sektöre katılmak isteyen herkese fırsat vermeye çalıştıklarını ifade etti. Karaman ayrıca, online uygulamalar sayesinde lokasyondan bağımsız olarak çok sayıda adaya da şans verildiğini söyleyerek fırsat eşitliğine vurgu yaptı.

Sektörün İnsan Kaynağı İhtiyacı İçin Önemli Bir Adım

Dijital marka çalışmaları her geçen gün daha çok talep gören bir alan. Buna karşın sektörün birçok paydaşı, yetişmiş insan kaynağı konusunda ciddi sorunlar yaşıyor. Bu bağlamda sektöre yeni mezunların kazandırılması önem arz ederken, bu kişilere yönelik eğitim ve staj programları da büyük öneme sahip. Kısacası genç istihdama dair ve yetişmiş personel ihtiyacına yönelik çalışmalar, sektörün güncel ve öncelikli sorunlarına da çözüm üretmek anlamına geldiği için bu tür aksiyonlar herkes için büyük değer taşıyor.


iMediaff I Hakkında

Affiliate Marketing ve Influencer Marketing alanlarında sağladığı çözümlerle tanınan iMediaff Grubu, gerek Türkiye’de ve gerekse dünya genelinde faaliyet gösteren markaların ve/veya içerik üreticilerinin ihtiyaç duyduğu tüm süreçleri 360 derece yöneten bir influencer marketing grup şirketidir. Trendyol, Çiçeksepeti, Hepsiburada ve Amazon partnerliklerine sahip olan iMediaff, aynı zamanda yetenek yönetimi, marka – ürün oluşturma, mali danışmanlık, hukuk danışmanlığı, yapım & reklam, prodüksiyon gibi hizmet kategorilerinde de tüm marka, kurum ve kuruluşlara sürdürülebilir çözümler sağlıyor. Sektöre kazandırdığı 10.000+ Influencer ile başlayan yolculuğunu, her geçen gün artan partner ajans ve markalarla sürdüren iMediaff, alt markalarıyla da faaliyetlerini bütünleşik bir biçimde devam ettiriyor.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.