Medya sektöründe habercilik konusunda önemli bir kariyere sahip olan ve Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi olan İlknur Gülebaş tarafından kurulan İlk Zirve Tv yayın hayatına başladı.

Ekim 2021’de İstanbul’da kurulan ve genel içerikli televizyon kanalı olarak faaliyetini sürdürmeye başlayan İlk Zirve Tv, İlknur Gülebaş yönetiminde yayın hayatına başladı. 

Basın sektöründe, çeşitli kuruluşlarda farklı pozisyonlarda başarıyla dolu bir iş geçmişine sahip İlknur Gülebaş geçtiğimiz günlerde İlk Zirve Tv kanalının tanıtımını yaptı. İstanbul’da Şişli Öğretmen Evi’nde geniş bir katılımcıyla birlikte gerçekleştirilen bu özel güne medya ve gazetecilik camiasının birçok ismi katıldı. İlk Zirve Tv’nin açılış törenine ayrıca çeşitli sektörlerden pek çok isim de katıldı.

İlk Zirve Tv Yayın Hayatına Başladı

2021 yılının Ekim ayında lansmanı yapılan İlk Zirve Tv’nin, ilk 1 yıl internet üzerinden yayın yapacağını belirten İlknur Gülebaş, daha sonra ise kanalın uydu üzerinden yayınlarını sürdüreceğini ifade etti. Genel merkezi İstanbul’un Şişli semtinde olan kanalda yayınlanacak konsept programlar arasında Taksicilerin Sesi, Söz Konusu gibi programlar var. Zaman içerisinde kanaldaki bu programların sayısı veya çeşitliliği artacaktır. Zira merkezi İstanbul’da bulunan kanalın yayın içeriğinde Haber, Siyaset, Gündem, Spor, Sağlık, Ekonomi, Magazin ve Kültür Sanat kategorileri var.

Bu vesileyle Branding Türkiye ailesi olarak bizler de İlk Zirve Tv’ye yayın hayatında başarılar dileriz. Bu girişimin Türk televizyonculuğuna ve medya sektörüne artı değer katacağını umuyoruz.

Bu arada yayın hayatına yeni başlayan İlk Zirve Tv ile direkt olarak iletişime geçmek için kanalın resmi web sitesinde yer alan iletişim bilgilerinden (telefon, e-posta, kanal merkezinin adresi, sosyal medya hesapları vs.) yararlanabilirsiniz. İlk Zirve Tv’nin resmi web sitesine ulaşmak içinse ilkzirvetv.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlk Zirve Tv’de yayınlanan programlara ve yayın akışına da yine kanalın resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Canlı Yayın sekmesine tıklayarak ise kanalın yayın akışını takip edebilirsiniz. Ayrıca bu sekme aracılığıyla yayınlanan programları da izleyebilirsiniz. Kanala dair gelişmeleri de yine kanalın resmi web sitesinden takip edebilirsiniz.

Son olarak, İlk Zirve Tv’nin web sitesinde yer alan İletişim kısmına tıklayarak kanal yönetimiyle iletişim kurabilirsiniz.


💡 Index 1.0 Kitabı Çıktı

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.