İlbak Holding yeni dijital medya ajansını seçti. Marker Groupe, İlbak Holding’e bağlı Vi’Avior ve Mixmey markalarının Dijital Medya Ajansı Oldu!

İlbak Holding’e bağlı Vi’Avior ve Mixmey markalarının Dijital Medya Ajansı belli oldu. Konuyla ilgili detaylar haberimizde!

İlbak Holding Dijital Medya Ajansını Seçti!

Markaların dijital dünyadaki bilinirliğini ve marka değerini arttırmak için Digital Marker, Marker Creative ve Marker Influencer ajanslarını tek çatı altında toplayarak 360 derece dijital iletişim faaliyetlerine devam eden Marker Groupe; Türkiye ve İngiltere ofisleriyle gıda, sağlık, turizm, kozmetik ve e-ticaret gibi birçok farklı sektördeki müşterilerine stratejik çözümler sunarak markaların dijitaldeki varlıklarına yönelik hizmet vermektedir.

Global birçok markaya dijital odaklı çözümler sunan Marker Groupe, İlbak Holding’e bağlı Vi’Avior ve Mixmey markalarının da Dijital Medya Ajansı Oldu!


Marker Groupe

Marker Groupe I Hakkında

Marker Groupe dünya çapında birçok yerli ve yabancı markaya hizmet vermekte ve markaları geleceğin teknolojileri ile buluşturarak çözümler sunmaktadır.

Marker Groupe bünyesindeki Digital Marker, dijital medya ve pazarlama alanında yenilikçi çözümler üretmek amacıyla 2018 yılında kurulmuştur. Marker Creative ise gelişen ve değişen müşteri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2019 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır.

2020 yılından itibaren markaların dijital dünyadaki bilinirliğini ve marka değerini artırmak için verdiği tüm hizmetleri Marker Groupe çatısı altında toplayan ajans, 360 derece iletişim faaliyetlerine devam ediyor.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.