İGÜ Branding Türkiye ile röportaj gerçekleştirdi. İstanbul Gelişim Üniversitesi İletişim Ve İnovasyon Kulübü tarafından yapılan röportajda dijital markalaşma, yeni medya gibi kavramlar konuşuldu.

Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye Etkinlik, sahip olduğu misyon doğrultusunda 21 Mart 2019‘da İstanbul Gelişim Üniversitesi‘nde “Girişimciler İçin Yeni Medya” temalı etkinlik gerçekleştirdi.

İletişim ve İnovasyon Kulübü‘nün davetiyle İstanbul Gelişim Üniversitesi‘nde (İGÜ) gerçekleştirilen“Girişimciler İçin Yeni Medya” etkinliğinin konuşmacıları arasında; “Branding Türkiye”nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam,  D-Branded Sosyal Medya Uzmanı Damla Aydın ve Pictus Digital & Creative Kurucusu ve İçerik Yöneticisi Asil Terzi yer aldı.

Girişimciler İçin Yeni Medya Hatıra Fotoğrafı

Etkinlikte Neler Oldu?

Branding Türkiye tarafından düzenlenen Girişimciler İçin Yeni Medya etkinliğinin ilk bölümünde alanında uzman konuşmacılar farklı disiplinler doğrultusunda yeni medyayı değerlendirdi. İkinci bölümde ise “Yeni Medya” temalı bir panel gerçekleştirildi. Panelin moderatörlüğünü Karnaval.com’un bebekler, anneler ve anne adayları için hazırladığı radyosu Radyo BabyJoy‘da Sosyal Medya Anneleri programını hazırlayıp sunan Didar Üstün yaptı.

“Yeni Medya” temalı panelde; “Branding Türkiye”nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam, bünyesinde Haberler.com, Sondakika.com, Antoloji.com, Yenikadin.com gibi Türkiye’nin en çok okunan ve her biri kendi alanında başarıya ulaşmış markaları barındıran Yeni Medya Online Yayıncılık Yönetim Kurulu Üyesi ve Haberler.com CEO’su Sümeyra Teymur ile Yeni Medya Online Yayıncılık Reklam Direktörü, @irlandalianne markasının kurucusu influencer Esra Şimşek yer aldı.

Etkinliğe dair tüm detaylar için Etkinlik Notları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Etkinlik ile ilgili notlar, fotoğraflar ve slaytlar için buraya tıklayın.

İGÜ Branding Türkiye Ekibiyle Röportaj Yaptı

Girişimciler İçin Yeni Medya etkinliğinin akabinde İGÜ İletişim Ve İnovasyon Kulübü tarafından Branding Türkiye ekibi ile röportaj gerçekleştirildi. Röportajda Mürsel Ferhat Sağlam (Branding Türkiye), Damla Aydın (D-Branded) ve Asil Terzi (Pictus Digital) öğrencilerin sorularını soruları yanıtladı. Röportajın odağında ise Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan dijital markalaşma ile sosyal medya, yeni medya gibi kavramlar yer aldı.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.