Collective Idea organizasyonuyla gerçekleştirilen House Of serisinin 2. bölümü Valentura Teknoloji Ve Yatırım partnerliğiyle 8 Haziran 2024 tarihinde House of AI başlığıyla düzenlenecek. İşte ekosistem paydaşlarını buluşturmaya hazırlanan House of AI Etkinliği ilgili tüm detaylar!

Son yıllarda önemli bir gelişme gösteren yapay zeka teknolojisi odağında bilgi ve tecrübe aktarımına odaklanan House of AI Etkinliği için geri sayım başladı! 8 Haziran 2024 tarihinde Collective Idea ile Valentura Teknoloji Ve Yatırım partnerliğiyle gerçekleştirilecek olan etkinlikte girişimcilik, iş dünyası ve teknoloji alanında global başarılara imza atmış isimler bilgi paylaşımında bulunacak.

House of AI Etkinliği

Collective Idea organizasyonuyla gerçekleştirilen House Of serisinin 2. bölümü Valentura Teknoloji Ve Yatırım partnerliğiyle 8 Haziran 2024 tarihinde House of AI başlığıyla düzenlenecek. Yapay zekanın ana tema olarak belirlendiği etkinliğin destekçileri arasında TUMMİAD’ın ve Sir Studio yer alırken House of AI’ın medya sponsoru ise Branding Türkiye oldu. Etkinlikte alanında uzman isimler bilgi ve deneyim aktarımında bulunacak. Sektör profesyonelleri ve ekosistem paydaşlarının bir arada olacağı etkinlikte Branding Türkiye Kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam da kısa bir konuşma gerçekleştirecek.

Günümüzde artık her alanda kendini gösteren yapay zeka kavramı odağındaki bu etkinlik, sadece yapay zekanın bugününü değil yarınını anlamak için de büyük bir önem taşıyor. Sınırlı sayıdaki katılıma uygun olan etkinliği deneyimlemek için aşağıda yer alan kayıt butonuna tıklayıp katılım formuna erişebilirsiniz.

Etkinlik Detayları

Organizasyon : Collective Idea & Valentura Teknoloji Ve Yatırım

Tarih / Saat : 8 Haziran 2024 – 19:00

Mekan : Kemer Country Club

Adres : Eyüp Merkez, Atlı Spor Cad. Hayat Binası No:7, Göktürk Merkez, 34077 Eyüpsultan/İstanbul, Türkiye, Istanbul, Turkey

Ücret : Etkinlik ücretsizdir.

  • Kayıt zorunludur.
  • Kontenjan sınırlıdır.

Collective Idea I Hakkında

Girişim ekosistemine ilk adımınızı atabileceğiniz veya deneyiminizi ilerletebileceğiniz kolektif yapıya sahip bir oluşumdur. Yenilikçi ürünlere ve iş fikirlerine sahip girişimcilerin ve girişimci olmak isteyenlerin kendilerini geliştirdiği network edindiği bir akademidir. Collective Idea ayrıca, Türkiye’de girişimcileri ve girişimci olmak isteyenlerin gelişimine katkı sunan bir kuluçka merkezidir. 
Collective Idea, girişimcilere yönelik özel etkinlikler ve workshop’lar da düzenlemektedir. Bu etkinlikler ve workshop’lar sayesinde girişimciler, diğer girişimciler ile iletişim kurarak, fikirlerini paylaşabilir ve yeni iş fırsatlarına ulaşabilirler.


GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.