Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta Yirmi İkinci Bölüm yayınlandı. “Staj” ana temasıyla yayınlanan podcastte, staj sürecine ve stajyerliğe dair detaylar aktarıldı.

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın yirmi ikinci bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Staj” odağında değerlendirmelerde bulunuldu.

Hani Kurumsaldık’ta Yirmi İkinci Bölüm

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan “Hani Kurumsaldık” yirmi ikinci bölümüyle yayında! Sağlam’a yayın boyunca Branding Türkiye yazarlarından Elif İrem Yavuzer soru ve katkılarıyla eşlik etti.

Bu hafta “Staj” temalı bir yayın gerçekleştirilirken, podcast boyunca; profesyonel iş hayatının ilk basamağı olan staj sürecine dair detaylı değerlendirmelerde bulunuldu. Genel manada “stajyer” penceresinden değerlendirilen yayında ayrıca şunlar da konuşuldu;

  • Staj nedir?
  • Staj yapmak neden önemlidir?
  • Staj yapılacak kurumun özellikleri neler olmalı?
  • Vizyoner stajyer olmak ne anlama geliyor?
  • Staj sürecinde nelere dikkat edilmelidir?
  • Staj için kurum/marka seçerken hangi kriterler ön planda olmalı?
  • Stajı mükemmel kılan unsurlar nelerdir?
  • Stajyerden para isteyen firmalar hakkında değerlendirme
  • Kurumsal bir firmada staj yapmanın avantajları

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

YİRMİ İKİNCİ BÖLÜMÜ DİNLE


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


💡 Hani Kurumsaldık (Yirmi Birinci Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.