Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta Yirmi Birinci Bölüm yayınlandı. “Özel Yayın” ana temasıyla yayınlanan podcastte, ilk 20 bölüme dair özet yapılarak bugüne dek neler yapıldığına dair detaylar aktarıldı.

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın yirmi birinci bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Özel Yayın” odağında değerlendirmelerde bulunuldu.

Hani Kurumsaldık’ta Yirmi Birinci Bölüm

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan “Hani Kurumsaldık” yirmi birinci bölümüyle yayında! Sağlam’a yayın boyunca Branding Türkiye yazarlarından Elif İrem Yavuzer soru ve katkılarıyla eşlik etti.

Bu hafta “Özel Yayın” temalı bir yayın gerçekleştirilirken, podcast boyunca; ilk 20 bölüme dair detaylı değerlendirmelerde bulunuldu. Birinci Bölüm’den Yirminci Bölüm’e dek tüm bölümlerin özetlendiği bu bölümde ayrıca şu konulara da değinildi;

 • Hani Kurumsaldık nedir?
 • Hani Kurumsaldık nasıl başladı?
 • Hani Kurumsaldık’ın misyonu nedir?
 • En popüler bölümler hangileri?
 • En çok dinlenen bölüm hangisi?
 • Hani Kurumsaldık devam edecek mi?
 • Hani Kurumsaldık’ın yakın gelecekteki projeleri
 • Üniversite etkinlikleri
 • Marka elçiliği
 • Gelecek bölümlerde neler konuşulacak?
 • Konuklu bölümler ne zaman yayınlanacak?

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

YİRMİ BİRİNCİ BÖLÜMÜ DİNLE


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


💡 Hani Kurumsaldık (Yirminci Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.