Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta Yirmi Beşinci Bölüm yayınlandı. “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” ana temasıyla yayınlanan podcastte, sosyal sorumluluk kavramına “nedir?”, “nasıl?”, “niye?” odağında değinilerek konuya ait detaylar aktarıldı.

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın yirmi beşinci bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” odağında değerlendirmelerde bulunuldu.

Hani Kurumsaldık’ta Yirmi Beşinci Bölüm

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan “Hani Kurumsaldık” yirmi beşinci bölümüyle yayında! Sağlam’a yayın boyunca Branding Türkiye yazarlarından Elif İrem Yavuzer soru ve katkılarıyla eşlik etti.

Bu hafta “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” temalı bir yayın gerçekleştirilirken, podcast boyunca; kurumsal sosyal sorumluluk nedir?, nasıl uygulanır? soruları odağında değerlendirmelerde bulunyldu. Branding Türkiye’nin ve Hani Kurumsaldık’ın gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk faaliyetlerine de değinilen yayında ayrıca şunlar konuşuldu;

 • Kurumsal sosyal sorumluluk nedir?
 • Sosyal sorumluluk davranışı nedir?
 • Kurumsal sosyal sorumluluk kampanyası nasıl uygulanır?
 • Kurumsal sosyal sorumluluk kampanyası ile kurumsal sosyal sorumluluk davranışı arasındaki farklar
 • Yeşil Pelerinli Markalar Kampanyası
 • Sosyal sorumluluk türleri nelerdir?
 • Kurumsal sosyal sorumluluğun şartları nelerdir?
 • Hani Kurumsaldık’ın sosyal sorumluluk anlayışı
 • Branding Türkiye’nin sosyal sorumluluk anlayışı
 • Markalar sosyal sorumluluktan neden korkuyor?
 • Kurumsal sosyal sorumluluğun avantajları
 • Kurumsal sosyal sorumluluğun dezavantajları
 • Kurumsal sosyal sorumluluk yönetimi

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

YİRMİ BEŞİNCİ BÖLÜMÜ DİNLE


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


💡 Hani Kurumsaldık (Yirmi Dördüncü Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.