Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta On Sekizinci Bölüm yayınlandı. “Kurumsal Kimlik” ana temasıyla yayınlanan podcastte, marka oluşturma sürecinin önemli bir dinamiğine dair detaylar aktarıldı.

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın on sekizinci bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Kurumsal Kimlik” odağında değerlendirmelerde bulunuldu.

Hani Kurumsaldık’ta On Sekizinci Bölüm

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan “Hani Kurumsaldık” on sekizinci bölümüyle yayında! Sağlam’a yayın boyunca Branding Türkiye yazarlarından Elif İrem Yavuzer soru ve katkılarıyla eşlik etti.

Bu hafta “Kurumsal Kimlik” temalı bir yayın gerçekleştirilirken, podcast boyunca bir markanın sahip olması gereken en önemli değer olan “kurumsal kimlik” ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Bu bağlamda; marka oluşturmanın da temel yapı taşı olan kurumsal kimlik öğelerine dair bilgi paylaşımının yapıldığı bu podcastte ayrıca şunlar da konuşuldu;

 • Kurumsal kimlik nedir?
 • Kurumsal kimlik tasarımı nasıl yapılır?
 • Kurumsal kimlik hangi departmanın sorumluluğundadır?
 • Kurumsal kimlik neden önemlidir?
 • Kurumsal kimlik öğeleri nelerdir?
 • Logo kiti nedir?
 • Logo kiti nasıl hazırlanır?
 • Sosyal medya kiti nedir?
 • Sosyal medya kiti nasıl hazırlanır?
 • Kurumsal kimlik dosyası hazırlamanın önemi
 • Kurumsal kimlik hazırlanırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

ON SEKİZİNCİ BÖLÜMÜ DİNLE


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


💡 Hani Kurumsaldık (On Yedinci Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.