Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta On İkinci Bölüm yayınlandı. “Koronavirüs Sonrası İş Hayatı” ana temasıyla yayınlanan podcastte, Koronavirüs sonrası iş hayatına dair detaylara değinildi.

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın on ikinci bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Koronavirüs Sonrası İş Hayatı” sorusu odağında değerlendirmelerde bulunuldu.

Hani Kurumsaldık’ta On İkinci Bölüm

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan “Hani Kurumsaldık” on ikinci bölümüyle yayında! Sağlam’a yayın boyunca Branding Türkiye yazarlarından Elif İrem Yavuzer soru ve katkılarıyla eşlik etti. Bu hafta “Koronavirüs Sonrası İş Hayatı” temalı bir yayın gerçekleştirilirken, podcast boyunca yeni tip Koronavirüs (Covid-19) sonrası iş hayatında ve çalışma biçiminde ne gibi değişiklikler olacağına değinildi.

2020 yılının yaz döneminde Branding Türkiye himayesinde hazırlanan ve Branding Türkiye Yayınları etiketiyle piyasaya çıkan “Koronavirüs Sonrası İş Hayatı Raporu”ndaki içgörülerden yararlanılarak gerçekleştirilen yayında ayrıca şu konulara da vurgu yapıldı;

  • Korona öncesi hayata ne zaman döneceğiz?
  • Koronavirüs sonrası iş hayatı nasıl olacak?
  • İnsanlar uzaktan çalışmaktan memnun mu?
  • Koronavirüs Sonrası İş Hayatı Raporu’nda hangi veriler mevcut?
  • Freelance çalışanlar halinden memnun mu?
  • Koronavirüs sonrasına hazır olmak için ne yapılmalı?
  • Bu süreçte hangi eğitimler alınmalı?
  • Türkiye’de şartlar uzaktan çalışmaya elverişli mi?

Bunlar başta olmak üzere konuya dair birçok soru yanıtlandığı gibi pek çok meseleye yönelik de bilgi ve tecrübe aktarımı yapıldı. Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye‘nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

ON İKİNCİ BÖLÜMÜ DİNLE


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


💡 Hani Kurumsaldık (On Birinci Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.