Hani Kurumsaldık’ta On Beşinci Bölüm Yayınlandı

Mürsel Ferhat Sağlam ve Elif İrem Yavuzer tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta On Beşinci Bölüm yayınlandı. “Departmanlaşma Süreci” ana temasıyla yayınlanan podcastte, bir şirketi oluşturan en önemli unsurlardan biri olan departmanlaşmaya değinildi.

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın on beşinci bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Departmanlaşma Süreci” odağında değerlendirmelerde bulunuldu.

Hani Kurumsaldık’ta On Beşinci Bölüm

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam ile Kurumsal İletişim Uzmanı, Eğitmen ve Yazar Elif İrem Yavuzer’in birlikte hazırlayıp sunduğu “Hani Kurumsaldık” on beşinci bölümüyle yayında! Bu hafta “Departmanlaşma Süreci” temalı bir yayın gerçekleştiren ikili, podcast boyunca bir işletmenin kurumsallaşmasında önemli bir dinamik olan departmanlaşmaya dair bilgi verdi. Bu bağlamda departman oluşturmanın yönelik bilgi paylaşımının da yapıldığı bu podcastte ayrıca şunlar da konuşuldu;

 • Departman nedir?
 • Departmanlaşma nedir?
 • Departmanlaşma nasıl yapılır?
 • Departmanlaşma niye önemlidir?
 • Departmanlaşmanın markalaşmaya etkisi
 • Dijital markalaşma departmanı nedir?
 • Dijital markalaşma departmanı nasıl oluşturulur?
 • İşletmeyi oluşturan departmanlar nelerdir?
 • Girişimcilere departmanlaşma tavsiyeleri
 • Kurumsal firmalarda departmanlaşma
 • Departmanlaşmanın avantajları
 • Her şirkette olması gereken departmanlar

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

ON BEŞİNCİ BÖLÜMÜ DİNLE


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük “kurumsallık” olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam ve Elif İrem Yavuzer tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye ana sponsorluğunda başlıyor! Hani Kurumsaldık’ı Spotify başta olmak üzere tüm dijital platformlarda (Google Podcast, Apple Podcast vb.) dinleyebilirsiniz.


💡 Hani Kurumsaldık (On Dördüncü Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir