Hani Kurumsaldık’ta On Altıncı Bölüm Yayınlandı

Mürsel Ferhat Sağlam ve Elif İrem Yavuzer tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta On Altıncı Bölüm yayınlandı. “Markalaşma Süreci” ana temasıyla yayınlanan podcastte, her firmanın nihai hedefi olan markalaşma konusuna değinildi.

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın on altıncı bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Markalaşma Süreci” odağında değerlendirmelerde bulunuldu.

Hani Kurumsaldık’ta On Altıncı Bölüm

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam ile Kurumsal İletişim Uzmanı, Eğitmen ve Yazar Elif İrem Yavuzer’in birlikte hazırlayıp sunduğu “Hani Kurumsaldık” on altıncı bölümüyle yayında!

Bu hafta “Markalaşma Süreci” temalı bir yayın gerçekleştiren ikili, podcast boyunca her şirketin temel sorumluluğu olan markalaşmaya dair bilgi verdi. Bu bağlamda markalaşmanın neden gerektiğine yönelik bilgi paylaşımının da yapıldığı bu podcastte ayrıca şunlar da konuşuldu;

 • Markalaşma nedir?
 • Markalaşma ile Marka Olmak arasındaki fark nedir?
 • Markalaşmanın avantajları nelerdir?
 • Şirketler nasıl markalaşır?
 • KOBİ’lere markalaşma tavsiyeleri
 • Girişimcilere markalaşma tavsiyeleri
 • Markalaşmada dikkat edilmesi gerekenler?
 • Markalaşma nasıl olur?
 • Markalaşma belirtileri nelerdir?
 • Türkiye’den dünya markası çıkar mı?
 • Marka değeri nedir?
 • Stratejik marka yönetimi odağında markalaşma

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

ON ALTINCI BÖLÜMÜ DİNLE


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük “kurumsallık” olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam ve Elif İrem Yavuzer tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye ana sponsorluğunda başlıyor! Hani Kurumsaldık’ı Spotify başta olmak üzere tüm dijital platformlarda (Google Podcast, Apple Podcast vb.) dinleyebilirsiniz.


💡 Hani Kurumsaldık (On Beşinci Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir