Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta Dördüncü Bölüm yayınlandı. “Analiz Nedir? Niye Önemlidir?” ana temasıyla yayınlanan podcastte, analiz kavramına dair değerlendirmelerde bulunuldu.

Bir süre önce yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın dördüncü bölümü yayınlandı. Markalaşma ve kurumsallık için önemli bir faktör olan analiz kavramına dair detayların aktarıldığı yayında “Analiz Nedir? Niye Önemlidir?” sorusuna yanıt verildi.

Hani Kurumsaldık’ta Dördüncü Bölüm Yayınlandı

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan “Hani Kurumsaldık” dördüncü bölümüyle yayında! Sağlam’a yayın boyunca Branding Türkiye yazarlarından Elif İrem Yavuzer soru ve katkılarıyla eşlik etti.

Bu hafta “Analiz Nedir? Analiz Niye Önemlidir?” temalı bir yayın gerçekleştirilirken, podcast boyunca analiz konusu akademik ve sektörel boyutuyla birlikte değerlendirildi. Geleneksel analiz yöntemleri ile dijital analiz araçlarından da bahsedilen yayında 3F Fenomeni gibi literatüre yeni kazandırılan stratejik planlama ve analiz metotlarına da değinildi. Bütün bunlara ek olarak birden fazla analiz yöntemi ve aracı kullanmanın öneminin de anlatıldığı yayında ayrıca kavramsal çıkarımlarda da bulunuldu.

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık’ın bir sonraki bölümünde neler konuşulacağı ise yayının sonunda duyuruldu. Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

Dördüncü Bölümü Dinle


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


💡 Hani Kurumsaldık (Üçüncü Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.