Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta Beşinci Bölüm yayınlandı. “Strateji Nedir? Niye Önemlidir?” ana temasıyla yayınlanan podcastte, strateji konusuna dair değerlendirmelerde bulunuldu.

Bir süre önce yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın beşinci bölümü yayınlandı. Markalaşma ve kurumsallık sürecinde olmazsa olmaz bir olgu olan strateji kavramına dair detayların aktarıldığı yayında “Strateji Nedir? Niye Önemlidir?” sorusuna yanıt verildi.

Hani Kurumsaldık’ta Beşinci Bölüm Yayınlandı

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan “Hani Kurumsaldık” beşinci bölümüyle yayında! Sağlam’a yayın boyunca Branding Türkiye yazarlarından Elif İrem Yavuzer soru ve katkılarıyla eşlik etti.

Bu hafta “Strateji Nedir? Strateji Niye Önemlidir?” temalı bir yayın gerçekleştirilirken, podcast boyunca strateji konusu akademik ve sektörel boyutuyla birlikte değerlendirildi. Stratejinin kadim bir kavram olduğu, milattan önce dahi kullanıldığı ve aslında daha çok, savaş odağında başvurulan ve gündemde olan bir terim olduğunu belirten Mürsel Ferhat Sağlam, strateji kavramının günümüz iş hayatında önemli olmasını da kavramın tarihsel gerçekliğine bağladı. Öte yandan yayın boyunca “rekabet”, savaş olarak değerlendirilirken, stratejiden yoksun olmanın bu nedenle bir işletme için olumsuz sonuçlar doğuracağından da bahsedildi.

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık’ın bir sonraki bölümünde neler konuşulacağı ise yayının sonunda duyuruldu. Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

Beşinci Bölümü Dinle


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


💡 Hani Kurumsaldık (Dördüncü Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.