Kurumsallaşma, markalaşma, dijitalleşme ana temalı; podcast odaklı yeni nesil mecra Hani Kurumsaldık’ın veri odaklı büyüme sponsoru Muyki oldu!

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan podcast odaklı yeni nesil mecra Hani Kurumsaldık’ın veri odaklı büyüme sponsoru Muyki oldu! Akademisyenler, ajans çalışanları, girişimciler, üniversiteliler, kamu personelleri, STK’lar, teknoloji markaları, üst düzy yöneticiler ve iş insanlarından oluşan kapsamlı ve ancak bir o kadar da niş bir topluluk tarafından takip edilen Hani Kurumsaldık, martech olarak da bilinen pazarlama teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir marka ile partner oldu. Buna göre veri odağında müşteri segmentasyonu da yaparak nokta atışı hedef kitle belirleyebilen Muyki, Hani Kurumsaldık’ın veri odaklı büyüme sponsoru oldu!

Hani Kurumsaldık’ın Veri Odaklı Büyüme Sponsoru Muyki Oldu

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar ve Mentör Mürsel Ferhat Sağlam, tarafından kurulan Hani Kurumsaldık, her Cumartesi; Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Anchor Fm, Pocket Cast, Amazon Music, Podvine, Radio Public ve YouTube platformlarında eş zamanlı olarak yayınlanan podcastlerden oluşan bir mecra olma özelliği taşıyor. Hani Kurumsaldık ayrıca kurumsal Facebook, Linkedin, Twitter, Tumblr, TikTok, Telegram, Medium Blog, Instagram, Linkedin Blog hesaplarında da yazılı, görsel, sesli ve videolu içerikler yayınlayarak düzenli bilgi paylaşımında bulunuyor. 

Birçok dijital mecrada ve sosyal ağda eş zamanlı ve aktif bir biçimde 3F Fenomeni odağında faaliyetini sürdüren Hani Kurumsaldık’ın, sektörünün öncü markalarıyla olan partnerlikleri de sürüyor. Bu bağlamda Hani Kurumsaldık en son; pazarlama teknolojileri alanında faaliyet gösteren Muyki ile iş birliği yaptı. Buna göre Hani Kurumsaldık’ın, veri odaklı büyüme sponsoru Muyki oldu.

Müşteri segmentasyonu da yaparak nokta atışı hedef kitle belirleyebilen Muyki, belirlenen hedeflere yine çok kanaldan hedeflenmiş pazarlama aktiviteleri gerçekleştirebiliyor. Entegrasyon konusunda oldukça zengin olan ürün; aynı zamanda Salesforce, HubSpot, Shopify, WooCommerce, Discord gibi 20’ye yakın platforma entegre olabiliyor. SaaS iş modeli ile çalışan Muyki’ye hem aylık hem de yıllık periyotlarla üye olmak mümkün. Ayrıca Muyki’de emsallerine göre daha geniş paket seçenekleri mevcut. Böylece hem küçük ve orta ölçekli işletmeleri, hem de kurumlara özel tasarlanmış paketleriyle büyük işletmeleri hedefleyebilen Muyki; fiziksel mağazalardan da veri toplayabilme kabiliyetine sahip. Bu da Muyki’yi diğerlerinden ayırıyor. 


Hani Kurumsaldık I Hakkında

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan Hani Kurumsaldık, Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kurulan podcast odaklı yeni nesil bir mecradır. Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temasına sahip olan Hani Kurumsaldık; her Cumartesi Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Amazon Müzik ve YouTube’da eş zamanlı olarak yayınlanmaktadır. Türkiye’de podcast kültürünün oluşmasına öncülük eden Hani Kurumsaldık’ın bazı bölümlerine akademisyenler, sektör profesyonelleri, uzmanlar, girişimciler, ceo’lar, STK temsilcileri, kamu yöneticileri ve yatırımcıların yanı sıra iş, sanat, medya, siyaset, spor ve teknoloji dünyasından tanınmış isimler de konuk oluyor. 

Hani Kurumsaldık Hakkında Detaylı Bilgi İçin Buraya Tıklayın

Muyki I Hakkında

Muyki, veri odaklı büyüme platformudur. Martech adıyla bilinen pazarlama teknolojileri alanında faaliyet gösteren Muyki, işletmelerin müşteri verilerini toplamak ve toplanan verileri kişiselleştirilmiş müşteri deneyimleri yaratmada kullanmak üzere çok çeşitli araçlar sunmaktadır. Web siteleri, mobil uygulamalar ve fiziksel mağazalarda müşteri hareketlerini izleyerek veri toplayan Muyki, müşterilerin aksiyonlarına E-mail, SMS, WhatsApp gibi 15’e yakın kanaldan gerçek zamanlı reaksiyon verebilmektedir. Aynı zamanda topladığı verilerle elde ettiği içgörüleri görselleştirerek kullanıcıya anlaşılır ve sadece bir biçimde sunmaktadır.

Muyki Hakkında Detaylı Bilgi İçin Buraya Tıklayın

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.