Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı podcast serisi Hani Kurumsaldık’ın telif hakkı koruma sponsoru Sahiplen.com oldu!

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan podcast odaklı yeni nesil mecra olan Hani Kurumsaldık, yatay, dikey ve çapraz büyüme odağında hayata geçirdiği alt markalarıyla birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor.

Akademisyenler, ajans çalışanları, girişimciler, üniversiteliler, kamu personelleri, STK’lar, üst düzy yöneticiler ve iş insanlarından oluşan geniş bir kitle tarafından takip edilen Hani Kurumsaldık, yayın hayatı boyunca ürettiği tüm içeriği (yazılı, görsel, ses ve video) tescil ederek koruma altına almak üzere stratejik bir iş birliğine imza attı. Buna göre sektörün öncü markalarından olan Sahiplen.com ile partner olan Hani Kurumsaldık’ın telif hakkı koruma sponsoru Sahiplen.com oldu!

Hani Kurumsaldık’ın Telif Hakkı Sponsoru Sahiplen.com Oldu

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar ve Mentör Mürsel Ferhat Sağlam‘ın hazırlayıp sunduğu Hani Kurumsaldık her Cumartesi; Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Anchor Fm, Pocket Cast, Amazon Music, Podvine, Radio Public veYouTube platformlarında eş zamanlı olarak yayınlanıyor. Hani Kurumsaldık ayrıca kurumsal Facebook, Linkedin, Twitter, Tumblr, TikTok, Telegram, Medium Blog, Instagram, Linkedin Blog hesaplarında da yazılı, görsel, sesli ve videolu içerikler yayınlayarak düzenli bilgi paylaşımında bulunuyor.

Birçok dijital mecrada ve sosyal ağda eş zamanlı ve aktif olan Hani Kurumsaldık, bir yandan da bütünleşik pazarlama odağında ve hukuksal olarak markalama çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda zaman damgası sektöründe öncü bir girişim olan bir markayla iş birliği yapan Hani Kurumsaldık, Sahiplen.com ile anlaştı. Buna göre Hani Kurumsaldık’ın telif hakkı koruma sponsoru; “Sahiplenme bilincini herkese yaymak ve fark ettirmektir” misyonuyla hareket eden Sahiplen.com oldu. Böylece artık Hani Kurumsaldık’ın tüm içerikleri Sahiplen.com güvencesiyle koruma altına alınmış oldu. 


Hani Kurumsaldık | Hakkında

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan Hani Kurumsaldık, Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kurulan podcast odaklı yeni nesil bir mecradır. Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temasına sahip olan Hani Kurumsaldık; her Cumartesi Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Amazon Müzik ve YouTube’da eş zamanlı olarak yayınlanmaktadır. Türkiye’de podcast kültürünün oluşmasına öncülük eden Hani Kurumsaldık’ın bazı bölümlerine akademisyenler, sektör profesyonelleri, uzmanlar, girişimciler, ceo’lar, STK temsilcileri, kamu yöneticileri ve yatırımcıların yanı sıra iş, sanat, medya, siyaset, spor ve teknoloji dünyasından tanınmış isimler de konuk oluyor. 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın


Sahiplen.com | Hakkında

Sahiplen.com, her türlü eserinizi, bilgisayar ortamında, formatı ne olursa olsun, 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu’na göre yasal geçerliliği olan zaman damgası ile onaylayarak, o eser üzerindeki hakkınızı koruma altına almanızı sağlayan bir sistem olarak hizmet vermektedir.

5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu kapsamında, yetkili elektronik sertifika hizmet sağlayıcı (ESHS) olarak hizmet veren TÜRKTRUST A.Ş.’nin teknik altyapısından faydalanarak oluşturulmuş Sahiplen.com uygulaması ile bilgisayarınızdaki her türlü dosyanın ve verinin, elektronik ortamda oluşturulduğu zamanı belirleyebilir, aynı zamanda o tarihten itibaren damgalanan dosya üzerinde hiçbir değişiklik yapılmadığını da kanıtlayabilirsiniz.

Zaman Damgası, mevcut mevzuat gereği, elektronik veriler üzerindeki fikri mülkiyet haklarının ispat hukuku bakımından incelenmesinde delil niteliğindedir.

Misyon

Sahiplenme bilincini herkese yaymak ve fark ettirmektir.

İçinde bulunduğumuz şartlarda, eser üretenlerin emek kaybının çok fazla olduğunu ve bu durumun da siz duyarlı insanların yaratıcılığını olumsuz etkilediğini biliyoruz. Sahiplen.com’un sağlayacağı bu bilinçle, eserlerinizi kolaylıkla sahipleneceksiniz. Bu sayede, yarattığınız her eserin değerini daha kolay bulmasını sağlayacaksınız.

Vizyon

Üretilen her eserin sahiplenileceği tek adres olmaktır.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.