Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı podcast serisi Hani Kurumsaldık’ın teknoloji kitapları sponsoru Dikeyeksen Yayıncılık oldu!

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan podcast odaklı yeni nesil mecra Hani Kurumsaldık’ın bilişim ve teknoloji kitapları sponsoru Dikeyeksen Yayıncılık oldu!

Akademisyenler, ajans çalışanları, girişimciler, üniversiteliler, kamu personelleri, STK’lar, teknoloji markaları, üst düzy yöneticiler ve iş insanlarından oluşan geniş ve özel bir topluluk tarafından takip edilen Hani Kurumsaldık, yayın içeriği bu hedef kitleye uygun olan Dikeyeksen Yayıncılık’la partner oldu. Buna göre 2009’dan beri bilişim, teknoloji ve mühendislik kitapları üreten Dikeyeksen Yayıncılık, Hani Kurumsaldık’ın teknoloji kitapları sponsoru oldu! 

Hani Kurumsaldık’ın Teknoloji Kitapları Sponsoru Dikeyeksen Yayıncılık Oldu

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar ve Mentör Mürsel Ferhat Sağlam, tarafından kurulan Hani Kurumsaldık, her Cumartesi; Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Anchor Fm, Pocket Cast, Amazon Music, Podvine, Radio Public ve YouTube platformlarında eş zamanlı olarak yayınlanan podcastlerden oluşan bir mecra olma özelliği taşıyor.

Hani Kurumsaldık ayrıca kurumsal Facebook, Linkedin, Twitter, Tumblr, TikTok, Telegram, Medium Blog, Instagram, Linkedin Blog hesaplarında da yazılı, görsel, sesli ve videolu içerikler yayınlayarak düzenli bilgi paylaşımında bulunuyor. Birçok dijital mecrada ve sosyal ağda eş zamanlı ve aktif bir biçimde yayın yapan Hani Kurumsaldık’ın, markalarla olan partnerlikleri sürüyor. Bu bağlamda Hani Kurumsaldık en son; dijital pazarlama, bilişim ve teknoloji kitaplarıyla, ekosisteme katkı sağlayan bir yayıneviyle iş birliği yaptı. Buna göre Hani Kurumsaldık’ın, teknoloji kitapları sponsoru Dikeyeksen Yayıncılık oldu.


Hani Kurumsaldık I Hakkında

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan Hani Kurumsaldık, Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kurulan podcast odaklı yeni nesil bir mecradır. Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temasına sahip olan Hani Kurumsaldık; her Cumartesi Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Amazon Müzik ve YouTube’da eş zamanlı olarak yayınlanmaktadır. Türkiye’de podcast kültürünün oluşmasına öncülük eden Hani Kurumsaldık’ın bazı bölümlerine akademisyenler, sektör profesyonelleri, uzmanlar, girişimciler, ceo’lar, STK temsilcileri, kamu yöneticileri ve yatırımcıların yanı sıra iş, sanat, medya, siyaset, spor ve teknoloji dünyasından tanınmış isimler de konuk oluyor. 

Hani Kurumsaldık Hakkında Detaylı Bilgi İçin Buraya Tıklayın

Dikeyeksen Yayıncılık I Hakkında

Dikeyeksen Yayıncılık 2009 yılından bu yana bilişim, teknoloji ve mühendislik kitapları üretmektedir. 20 yıla aşkın bir yayın tecrübesi olan kadromuzla her bir kitaba, içeriğe ayrı bir ihtimamla yaklaşıyoruz. Her bir kitap bize bambaşka şeyler öğretiyor ve her yeni kitapta öğrendiğimiz bu yenilikleri uyguluyoruz. Amacımız, ilgi duyduğunuz konularda hızla öğrenmenize ve gelişmenize olanak sağlayacak pratik, anlaşılır, uygulanabilir son teknoloji kitapları üretmektir.

Dikeyeksen Yayıncılık Hakkında Detaylı Bilgi İçin Buraya Tıklayın

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.