Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı podcast serisi Hani Kurumsaldık’ın medya takip sponsoru Medya Takip Merkezi oldu!

Mart 2021’de kurulan ve kısa sürede önemli bir takipçi ve dinleyici kitlesine ulaşan Hani Kurumsaldık, gerçekleştirdiği kurumsal partnerliklerle de adından söz ettiriyor. Markalaşmanın en önemli unsurlarından olan kurumsal partnerliğe yeni bir soluk getiren Hani Kurumsaldık, bu kapsamdaki bağlantılarına bir yenisini ekledi. Buna göre; medya monitoring ve analizi odağında sektörün öncü markasıyla partnerlik anlaşması yapan Hani Kurumsaldık’ın medya takip sponsoru Medya Takip Merkezi oldu!

Hani Kurumsaldık’ın Medya Takip Sponsoru Medya Takip Merkezi Oldu

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar ve Mentör Mürsel Ferhat Sağlam‘ın hazırlayıp sunduğu Hani Kurumsaldık her Cumartesi; Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Anchor Fm, Pocket Cast, Amazon Music, Podvine, Radio Public veYouTube platformlarında eş zamanlı olarak yayınlanıyor. Hani Kurumsaldık ayrıca kurumsal Facebook, Linkedin, Twitter, Tumblr, TikTok, Telegram, Medium Blog, Instagram, Linkedin Blog hesaplarında da yazılı, görsel, sesli ve videolu içerikler yayınlayarak düzenli bilgi paylaşımında bulunuyor.

Birçok dijital mecrada ve sosyal ağda eş zamanlı ve aktif bir biçimde yayın yapan Hani Kurumsaldık aynı zamanda birçok gazete, dergi, radyo, haber sitesi, blog ve televizyonda da haber oluyor. Tüm bunların analizi, iletişimi ve takibi ise ancak iyi bir alt yapıya sahip bir medya takip aracıyla mümkündür.  Bu gerçekten yola çıkarak Medya Takip Merkezi ile kurumsal partnerlik gerçekleştiren Hani Kurumsaldık’ın medya takip ve analiz sponsoru Medya Takip Merkezi oldu.

Bilginin Takibi Önemli

Branding Türkiye’nin Kurucusu Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, iki marka arasındaki anlaşmaya dair şu açıklamayı yaptı;

“Günümüzde çok kanallılık diye bir gerçek var. Hani Kurumsaldık odağında örnekleme yapacak olursak, Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve kısa sürede milyonlara erişen Hani Kurumsaldık alışılmışın dışında bir içerik konsepti olan “podcast” ile varlık gösteriyor. Ancak hedef kitle bunu da benimsedi. Dolayısıyla gazeteler, dergiler, bloglar, televizyonlar, radyolar bu kültüre odaklandı.

Podcast kültürünün Türkiye’de yerleşmesine öncülük eden bir marka olan Hani Kurumsaldık’ın medyada bu kadar çok yer alması bu yüzdendir. Evet biz bilgi üreticileri ve yayıcılarız. Ancak bir nokta daha var. O da bilginin  takibi. İşte Medya Takip Merkezi tam burada devreye giriyor. Global düzeyde bir kaliteye sahip yazılım alt yapısı ve oturmuş bir kurumsal kültüre sahip olan Medya Takip Merkezi ile bilgiyi takip etmekle kalmıyoruz aynı zamanda tasnif edebiliyoruz, analiz edebiliyoruz, raporlayabiliyoruz ve yorumlayabiliyoruz. Bu da yeni stratejiler geliştirmemizi sağlıyor. Hani Kurumsaldık ile Medya Takip Merkezi’nin arasındaki partnerliği bu nedenle çok önemli buluyorum. Bilginin üretimi ve dağıtımı önemli ama bilginin takibi de çok önemli. ”


Hani Kurumsaldık | Hakkında

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan Hani Kurumsaldık, Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kurulan podcast odaklı yeni nesil bir mecradır. Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temasına sahip olan Hani Kurumsaldık; her Cumartesi Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Amazon Müzik ve YouTube’da eş zamanlı olarak yayınlanmaktadır. Türkiye’de podcast kültürünün oluşmasına öncülük eden Hani Kurumsaldık’ın bazı bölümlerine akademisyenler, sektör profesyonelleri, uzmanlar, girişimciler, ceo’lar, STK temsilcileri, kamu yöneticileri ve yatırımcıların yanı sıra iş, sanat, medya, siyaset, spor ve teknoloji dünyasından tanınmış isimler de konuk oluyor. 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın


Medya Takip Merkezi | Hakkında

Medya Takip Merkezi – MTM, 22 yıllık tecrübesinde, önce medya izleme ve raporlama șirketi, sonrasında istihbarat kaynağı ve șimdi ise, Stratejik Düșünce Ortağı olarak misyonunu sürdürmektedir. Farklı ihtiyaçlara yönelik servislerimizle müșterilerimize çözümler sunuyor, aynı zamanda yeni servisler geliștirmeye devam ediyoruz.

Faaliyet Alanları 

  • İtibar Yönetimi Takip ve Raporlama Hizmetleri
  • İstihbarat Yönetimi Takip ve Raporlama Hizmetleri
  • Strateji Yönetimi Takip ve Raporlama Hizmetleri
  • Haber Takibi ve Analizi
  • Reklam Takibi ve Analizi
  • Sponsorluk Takibi ve Analizi
  • Dijital Medya Takip ve Raporlama Hizmetleri
  • Partner Çözümlerimiz
  • Arșiv Hizmetleri

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.