Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı podcast serisi Hani Kurumsaldık’ın marka tescil sponsoru Üstün Patent oldu!

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan Hani Kurumsaldık, Türkiye’de podcast denilince ilk akla gelen marka olmayı kısa sürede başardı. Bu bağlamda büyük bir başarı yakalayan Hani Kurumsaldık‘ın kurumsal partnerlikleri de sürürüyor. 

Kısa sürede hızlı büyüme kaydeden ve 1 milyon erişimi aşan Hani Kurumsaldık, dünya genelinde de takip edilen bir seri oldu. Büyümesini sürdüren popüler mecra, bir yandan da bütünleşik pazarlama odağında ve hukuki açıdan markalama çalışmalarını sürdürüyor. En son, sektörünün öncü firmalarından biriyle partner olan Hani Kurumsaldık’ın marka tescil sponsoru Üstün Patent oldu! 

Hani Kurumsaldık’ın Marka Tescil Sponsoru Üstün Patent Oldu

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar ve Mentör Mürsel Ferhat Sağlam‘ın hazırlayıp sunduğu Hani Kurumsaldık her Cumartesi; Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Anchor Fm, Pocket Cast, Amazon Music, Podvine, Radio Public veYouTube platformlarında eş zamanlı olarak yayınlanıyor. Hani Kurumsaldık ayrıca kurumsal Facebook, Linkedin, Twitter, Tumblr, TikTok, Telegram, Medium Blog, Instagram, Linkedin Blog hesaplarında da yazılı, görsel, sesli ve videolu içerikler yayınlayarak düzenli bilgi paylaşımında bulunuyor.

Birçok dijital mecrada ve sosyal ağda eş zamanlı ve aktif olan Hani Kurumsaldık, bir yandan da bütünleşik pazarlama odağında ve hukuksal olarak markalama çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda marka tescil ve patent sektörünün öncüsü olan bir markayla iş birliği yapan mecra, Üstün Patent ile anlaştı. Buna göre Hani Kurumsaldık’ın marka tescil sponsoru; 360 Derece Hizmet Anlayışıyla Hareket Eden Üstün Patent, Fikrinize Güvence Markanıza Değer Katmak İçin Çalışır misyonuyla hareket eden Üstün Patent oldu. Böylece Hani Kurumsaldık’ın tüm tescil ve koruma süreci Üstün Patent güvencesine alınmış oldu.

Birçok girişimin ihmal ettiği marka tescil konusu aslında bir şirket için hayati önem taşıyor. Bunun farkında olan Hani Kurumsaldık yönetimi, hızlı aksiyon alarak koruma altında altı. Bu süreçte ise Üstün Patent’in bilgi ve tecrübesinden yararlanıldı. 


Hani Kurumsaldık I Hakkında

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan Hani Kurumsaldık, Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kurulan podcast odaklı yeni nesil bir mecradır. Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temasına sahip olan Hani Kurumsaldık; her Cumartesi Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Amazon Müzik ve YouTube’da eş zamanlı olarak yayınlanmaktadır. Türkiye’de podcast kültürünün oluşmasına öncülük eden Hani Kurumsaldık’ın bazı bölümlerine akademisyenler, sektör profesyonelleri, uzmanlar, girişimciler, ceo’lar, STK temsilcileri, kamu yöneticileri ve yatırımcıların yanı sıra iş, sanat, medya, siyaset, spor ve teknoloji dünyasından tanınmış isimler de konuk oluyor. 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın


Üstün Patent I Hakkında

Üstün Patent, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları kapsamında, patent, tasarım, telif hakları ve yurt dışı tescili danışmanlığı hizmetlerinin yanı sıra araştırma, takip, yorumlama, analiz gibi birçok konuda hizmet vermektedir.

Firmamız, öncelikli olarak verdiği hizmetlerde kişilerin markalarının, fikirlerinin veya tasarımlarının güvenle korunmasını kendisine misyon edinerek, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklılığı en üst noktaya çıkartmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda alanında uzman kadromuzla birlikte, uzun yıllardır, iş insanlarına, eğitim kurumlarına, derneklere ve sivil toplum kuruluşlarına danışmanlık hizmeti vermeye devam ederek sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.