Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı podcast serisi Hani Kurumsaldık’ın dijital markalaşma ajansı sponsoru Ajans Paradise oldu!

Mart 2021’de başlayan ve kısa sürede marka haline gelip önemli bir takipçi kitlesine erişen Hani Kurumsaldık, markalarla olan partnerliklerini sürdürüyor. Podcast kültürünün Türkiye’de yerleşmesinde önemli bir misyona sahip olan ve buna öncülük eden Hani Kurumsaldık’ın dijital markalaşma ajansı sponsoru Ajans Paradise oldu!

Hani Kurumsaldık’ın Dijital Markalaşma Sponsoru Belli Oldu

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar ve Mentör Mürsel Ferhat Sağlam‘ın hazırlayıp sunduğu Hani Kurumsaldık her Cumartesi; Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Anchor Fm, Pocket Cast, Amazon Music, Podvine, Radio Public veYouTube platformlarında eş zamanlı olarak yayınlanıyor. Hani Kurumsaldık ayrıca kurumsal Facebook, Linkedin, Twitter, Tumblr, TikTok, Telegram, Medium Blog, Instagram, Linkedin Blog hesaplarında da yazılı, görsel, sesli ve videolu içerikler yayınlayarak düzenli bilgi paylaşımında bulunuyor.

Birçok dijital mecrada ve sosyal ağda eş zamanlı ve aktif bir biçimde yayın yapan Hani Kurumsaldık’ın markalarla olan partnerlikleri de sürüyor. Bu anlamda en son Türkiye’nin ilk dijital markalaşma ajansı olan Ajans Paradise, Hani Kurumsaldık’ın dijital markalaşma ajansı sponsoru oldu.


Ajans Paradise

Ajans Paradise I Hakkında

Mayıs 2012’de kurulan Ajans Paradise; faaliyet alanını, misyonunu ve hizmet içeriğini “Future Could Change” mottosuyla özetlemiştir. Ajans Paradise, bu doğrultuda kişi ve markalara “dijital” ve “markalaşma” odaklı stratejik çözümler ve farkındalık içeren sonuçlar sunuyor. Çözüm odaklı stratejiler geliştirerek markaların dijitaldeki iletişimini ve algısını güçlendirmeyi hedefleyen Ajans Paradise, “dijital markalaşma ajansı” kategorisindeki ilk ajanstır.

 

Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!

Daha Fazla Bilgi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.