Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve kısa sürede fenomen haline gelen Hani Kurumsadık yeni konsepti için Üniversite Marka Elçileri arıyor. Konuya dair detaylar haberimizde!

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık yeni konsepti için üniversite marka elçileri arıyor. Başvuru süreci ve şartlar ile ilgili detaylar haberin devamında!

Hani Kurumsaldık Üniversite Marka Elçiliği

Kurumsallaşma, Dijitalleşme ve Markalaşma odağında bilgi ve tecrübe paylaşımının gerçekleştirildiği Hani Kurumsaldık, üniversite temsilcileri arıyor. Eylül 2021 itibariyle faaliyete geçecek olan “Hani Kurumsaldık Meetup” konsepti kapsamında gerçekleşecek olan “Koltuk Sohbetleri” etkinlik serisi için üniversitelerle iş birliği yapan Hani Kurumsaldık, bu süreçte organizasyona katkı sağlayacak üniversite temsilcileri arıyor.

Bilindiği üzere Koronavirüs tedbirleri kapsamında okullar 2021 boyunca genellikle kapalıydı. Daha doğrusu eğitime uzaktan devam edildi. Ayrıca bu süre boyunca etkinlik ve organizasyonlar da gerçekleştirilemedi. 1 Temmuz itibariyle başlayan normalleşme ile birlikte ise birçok yasak kaldırıldı. Bu tarihten itibaren belli önlemler kapsamında etkinlikler de gerçekleştirilebilecek.

Eğer aşılama ve vakalardaki düşüş bu şekilde devam ederse Eylül’de üniversitelerin de açılacağı düşünülüyor. Bu kapsamda üniversite etkinlikleri de kaldığı yerden devam edecektir. İşte, Hani Kurumsaldık ekibi de etkinlik odağındaki Hani Kurumsaldık Meetup ile çeşitli üniversitelerde “Koltuk Sohbetleri” düzenlemeye hazırlanıyor.

Konuya dair detayları öğrenmek ve başvuru yapmak için Hani Kurumsaldık’ın kurumsal blogunu ziyaret edebilirsiniz.

ÜNİVERSİTE TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURUSU


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


💡 Hani Kurumsaldık Nedir?

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.