Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı podcast odaklı yeni nesil mecra Hani Kurumsaldık Podvine Podcast’te!

Mart 2021’de Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kurulan Hani Kurumsaldık, gerçekleştirdiği yayınlarla sektör profesyonelleri ve akademisyenler başta olmak üzere iş dünyasının ve akademik hayatın parçası olan herkes için adeta bir alışkanlık haline geldi. İlk kez Spotify’da yayınlanan daha sonra diğer popüler podcast mecralarında da yayınlanmaya başlanan Hani Kurumsaldık içerikleri Podvine Podcast‘te de listelendi. Böylece Podvine kullanıcıları 2022 itibariyle burada listelenmeye başlanan Hani Kurumsaldık’ı direkt olarak Podvine üzerinden dinleyebilme şansına sahip oldular. Ayrıca platform üzerinde topluluk oluşturmaya da izin veren Podvine’da Hani Kurumsaldık’ı takip etmek de mümkün! 

Hani Kurumsaldık Podvine Podcast’te

Sesli içerik odaklı bilgi serisi olarak kurgulanan ve ilk kez Mart 2021’de yayınlanan Hani Kurumsaldık, aradan geçen sürede tüm platformlarda toplamda 1,5 milyon kişiye erişerek önemli bir eşiği aşmış oldu. Bu süreçte birçok marka ile stratejik iş birliği de gerçekleştiren Hani Kurumsaldık, Türkçe podcast yayıncılığında önemli bir konumda bulunuyor. 

Türkiye’de podcast kültürünün öncüsü olan Hani Kurumsaldık 2022 itibariyle Podvine Podcast’te de listelenmeye başlandı. Böylece, tüm dijital müzik ve video platformlarında eş zamanlı olarak yayınlanan Hani Kurumsaldık’ı bundan böyle Podvine’da takip etmek mümkün olacak. 

Podvine Podcast Nedir?

“Hani Kurumsaldık”ın da yer aldığı Podvine nedir?

Podvine aslında temelde podcast yayıncılığı odaklı bir mecradır. Detaylı açıklamak gerekirse Podvine, podcast sunucuları ve diğer dinleyicilerle etkileşime geçmenizi sağlıyor. Buna göre Podvine, podcast yayınını sosyal bir deneyim haline getiren benzersiz bir podcast oynatıcı ve barındırma platformudur. 

“Hadi Başlıyoruz” bölümüyle başlayan ve tüm dijital mecralarda listelenen “Hani Kurumsaldık”ı çeşitli platformlarda takip etmek mümkün! Hani Kurumsaldık’ın yer aldığı mecralar arasında Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, SoundCloud, Anchor, Podvine Podcast, Amazon Music ve YouTube bulunuyor. Ayrıca Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Tumblr, TikTok, Medium ve Telegram mecralarında da önemli bir takipçi kitlesine ulaşan Hani Kurumsaldık, marka iş birlikleri ve medya sponsorluklarıyla da dikkat çekiyor. 

Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hayata geçirilen podcast odaklı popüler mecrada; kurumsal iletişimden kurumsal sosyal sorumluluğa, dijital markalaşmadan gerçek zamanlı pazarlamaya kadar kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ile ilgili merak edilen akademik ve sektörel tüm konular yer alıyor.

Podvine’da Takip Et

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.