Türkiye’nin en popüler podcast serisi Hani Kurumsaldık ile ilgili tüm linkler için hazırlanan mikro site yayında.

Günümüz internet dünyasında, çeşitlenen sosyal ağlar ve dijital mecralar beraberinde birçok linki zorunlu kılmakta. Tüm bu artan link sayısı ise bilhassa sosyal medyada sabit bir şekilde paylaşılmaya pek müsait olmuyor. Zira sosyal ağ hesaplarının bio kısmında genellikle 1 link paylaşılacak kadar alan mevcut .

Peki böyle bir durumda ne yapılmalı?

Tüm Linkler Tek Yerde

Evet, ister kurumsal ister kişisel marka olun, hiç fark etmez. Aynı anda birçok sosyal ağda sayfanız, birçok mecrada profiliniz olabilir.

İşte, tüm bu linkleri statik bir şekilde tek çatı altında toplamak için “tüm linkler tek yerde” mantığıyla hareket etmeniz gerekiyor. Bunun içinse belli dijital araçlar var. Bunlardan biri de yerli bir girişim olan Visit My Bio.

Daha önce “Branding Türkiye Öneriyor” kategorisinin “Girişim Önerileri” kısmında yer verdiğimiz bu girişim ile tüm linklerinizi tek bir yerde toplayabilirsiniz. Bu arada ilgili makaleyi okumak için VisitMy.Bio İle Tüm Linklerinizi Tek Yerde Toplayın başlıklı yazıyı ziyaret edebilirsiniz.

Hani Kurumsaldık Mikro Sitesi Yayında

Türkiye’nin en popüler ve en çok dinlenen podcast serisi olan Hani Kurumsaldık’ın Visit My Bio’daki mikro sitesi yayınlandı. Bu mikro sitede Hani Kurumsaldık ile ilgili tüm linklere ulaşmanız mümkün. Diğer bir ifadeyle hazırlanan bu mikro site aracılığıyla Hani Kurumsaldık’ın; Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Youtube, Telegram, TikTok, Medium, Spotify sayfalarını ziyaret edebilir, Hani Kurumsaldık’ın basında çıkan haberlerini okuyabilir ve son yayınlanan podcasti dinleyebilirsiniz. Buna karşın Reklam ve Sponsorluk hakkında bilgi edinebilir, Hani Kurumsaldık Nedir? sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Mikro Siteyi Ziyaret Et


Hani Kurumsaldık I Hakkında

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.