Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık 30. Bölüm yayınlandı. “Viral Pazarlama” ana temasıyla yayınlanan podcastte; Viral İçerik, Viral Pazarlama ve Viral Reklam ile ilgili bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunuldu.

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın otuzuncu bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Viral Pazarlama” odağında paylaşımda bulunuldu.

Hani Kurumsaldık 30. Bölüm: Viral Pazarlama

Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı popüler podcast serisi Hani Kurumsaldık, 30. bölümüyle yayında! Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ın bu bölümünde “Viral Pazarlama” tüm yönleriyle değerlendirildi.

Özellikle sosyal ağlar odağında gerçekleşen ve bir strateji doğrultusunda uygulanması gereken, aksi halde influencer pazarlama ile karıştırılan viral pazarlama ile ilgili merak edilenlerin değerlendirildiği podcastte ayrıca şu konulardan da bahsedildi;

  • Viral pazarlama nedir?
  • Viral pazarlama nasıl uygulanır?
  • Viral pazarlama niye önemlidir?
  • Başarılı viral pazarlama örnekleri
  • Viral pazarlamanın özellikleri nelerdir?
  • Viral içerik nasıl hazırlanır?
  • Viral içerik hazırlarken dikkat edilmesi gerekenler
  • Viral pazarlama ile influencer pazarlama arasındaki farklar
  • Viral pazarlamanın avantajları nelerdir?
  • Viral pazarlamanın dezavantajları nelerdir?

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye‘nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık; Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Amazon Music ve YouTube olmak üzere tüm dijital müzik ve video platformlarında!

30. BÖLÜMÜ DİNLE


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


Hani Kurumsaldık (29. Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.