Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık 27. Bölüm yayınlandı. “Gerçek Zamanlı Pazarlama (Real Time Marketing)” ana temasıyla yayınlanan podcastte; gerçek zamanlı pazarlamaya dair bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunuldu.

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın yirmi yedinci bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Real Time Marketing” – “Gerçek Zamanlı Pazarlama” odağında paylaşımda bulunuldu.

Hani Kurumsaldık 27. Bölüm – Gerçek Zamanlı Pazarlama

Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı popüler podcast serisi Hani Kurumsaldık, 27. bölümüyle yayında!

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ın bu bölümünde “Gerçek Zamanlı Pazarlama (Real Time Marketing)” tüm yönleriyle değerlendirildi. Kavrama dair a’dan z’ye akademik ve sektörel bilginin yanı sıra tecrübe paylaşımının da yapıldığı yayında aynı zamanda gerçek zamanlı iletişim ile gerçek zamanlı pazarlama arasındaki farka da değinildi. Dijital pazarlamanın bir öğesi olarak konumlanan real time marketing ile ilgili programda ayrıca şunlardan da bahsedildi;

 • Gerçek Zamanlı Pazarlama Nedir?
 • Gerçek Zamanlı Pazarlama Niye Önemlidir?
 • Gerçek Zamanlı Pazarlama Nasıl Yapılır?
 • Gerçek Zamanlı Pazarlama Hangi Unsurlara Sahiptir?
 • Gerçek Zamanlı İletişim Nedir?
 • Gerçek Zamanlı İçerik Nedir?
 • Real Time Marketing Odağında İçerik Pazarlaması
 • Markalar Gerçek Zamanlı Pazarlamayı Niye Önemsemeli?
 • Dijital İletişimin Real Time Marketing İle Bağlantısı
 • Kavramsal Hiyerarşi Niye Önemli?
 • Gerçek Zamanlı Pazarlama Nerede Başlar?
 • Markalar Niye Twitter Kullanmalı?

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık; Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Amazon Music ve YouTube olmak üzere tüm dijital müzik ve video platformlarında!

27. BÖLÜMÜ DİNLE


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


Hani Kurumsaldık (26. Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.