Haftanın Öne Çıkan Reklamları #Şubat3

Merhaba, sevgili Branding Türkiye okuyucuları yaklaşık 1 aydır bu sitede sizler için her hafta birkaç reklamı gündeme getiriyorum. Ve bunun sonucunda oldukça hoş geri dönüşler alıyorum. Bu yüzden hepinize teşekkür ettikten sonra, hızlıca bu hafta ile ilgili değerlendirmelere geçiyorum. Bazı ajanslar ve markalar 14 Şubat Sevgililer Günü‘nü unutanlar için bu tarz reklamlarını geçtiğimiz haftada yayında tutmaya devam ettiler. Geçen hafta diğerlerinden bir adım öne çıkan ve yine birbirinden güzel reklamlar hemen yazının devamında…

Onun Altın Madalya Kazanma Şansı Ne? / İmkansızı Dene – Toyota

İlk reklamımız Pyeongchang kış olimpiyatları için Toyota tarafından çekilmiş.Ülkemizde birkaç televizyon kanalında ve internet mecralarında yayınlandı. LaurenWoolstencroft isimli ampute bir kayak sporcusu, Toyota izleyiciye ve tüm dünyaya soruyor; “Onun Altın Madalya Kazanma Şansı Ne?”

Ben bu reklamı gönül rahatlığıyla haftanın en iyisi seçiyorum.

Eve Gidelim – IKEA

Bu haftanın en eğlenceli reklam filmi ise IKEA’dan geliyor. Dışarıda sıkılan ve evde oyun oynamak isteyen bir sürü yaramaz ve sevimli yumurcak görüyoruz bu reklam filminde. IKEA haksız değil yalnız, hangimiz IKEA mağazalarında gezinirken oyuncak reyonuna bakmadan geçebiliyoruz ki?

Siz Hiç Uçuş İptal Ettiniz Mi?

Siz Hiç Bedavaya Uçtunuz Mu? Bagaj?- turna.com

turna.com ilk günden bu zamana modern ve esprili reklamlarla karşımızı çıkıyor. Bu hafta iki yeni reklam filmiyle izleyiciye selam verdiler. Ben ayırt edemediğim için bu iki güzel ve esprili reklamı aynı paragrafta arka arkaya vermek istiyorum. 🙂

Yola Her Çıktığında #AllianzSeninle – ALLIANZ TÜRKİYE

Haftanın en duygu dolu reklam filmi Allianz’dan geldi. Bir baba ve kızının bir süreliğine ayrılacak olmasını duygu dolu bir metin, senaryo, müzik eşliğinde izleyiciye aktarıldığı reklam filminde “hiçbir şeyin sevdiklerimizden daha önemli olmadığı” konusuna vurgu yapılıyor.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir