Haftanın Öne Çıkan Reklamları #Ocak1

Branding Türkiye için düzenli olarak geçtiğimiz hafta akıllarda kalan, öne çıkan ve kaliteli işlerin ortaya çıkarıldığı birkaç reklamı okuyuculara aktarmaya çalışacağım. İlk birkaç hafta ajans adı vermeden, prodüksiyon bilgileriyle sizi sıkmadan sadece video içerik odaklı gideceğiz. Hatta hemen başlıyoruz. İşte Ocak ayının ilk haftasında beğendiğim ve ilgimi çeken reklamlardan birkaç tanesi…

Her Şey Tamam Evlilik Paketi – Karaca’dan: 
Tam bir Türk işi reklam olmuş diyebiliriz bu reklam için. Geriye düğünlerde halkımızın tıpkı reklamda olduğu gibi davranmasını beklemek kalıyor.

Galatasaray, İlk Günkü Destek Ruhuyla! – TURKCELL
Ülkemizin güzide spor kulüplerinden Galatasaray’ın kuruluş yıllarında yaşadığı zorluklara değinilen reklamda şimdi de taraftarın takımına destek olması konusuna vurgu yapılıyor. Bu reklamda tarihi canlandırmalar efsane olmuş.

Come To Beşiktaş 
Türkiye’nin köklü kulüplerinden güzel işler gelmeye devam ediyor. #cometobeşiktaş hashtag’ini bütün dünya’ya duyurmaya kararlı olan Beşiktaş bu sefer Anadolu motifleriyle süslediği reklamında dünya’nın farklı ülkelerinden taraftarlarına ve ünlü yıldız futbolcularına yer veriyor. Mevlana’nın sözlerinin de reklamda İngilizce olarak yer aldığını vurgulamadan geçmek istemiyorum.

Sadece Serinletir – FRUKO

Fruko’dan Sprite’a bir tokat geldi sanki 😊. Bence haftanın en keyifli reklamı olarak gönüllerdeki yerini alıyor bu reklam. Bu arada haklısın dış ses, gazoz içince hiç zeki olunur muymuş?

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir