Dijital Dünyanın Marka Mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye, arşiv mahiyetindeki “Haftanın İçerikleri 2018″i yayınladı.

Türkiye’nin en çok okunan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin kurumsal Medium hesabını geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk. Konuya dair detayları Branding Türkiye Medium’dabaşlıklı haberde okuyabilirsiniz. Bu yazıda ise Branding Türkiye’nin Medium’daki içerik politikasının bir gereği olan “Haftanın İçerikleri” temalı yayınlara dair detayları aktaracağız. Ayrıca 2018 arşivine dair merak edilenlerden bahsedeceğiz.

Haftanın İçerikleri Nedir?

100’den fazla kategoride, uzmanlardan ve akademisyenlerden oluşan yazar kadrosu ve editörleriyle düzenli içerik üreterek ekosistemi besleyen Branding Türkiye, yalnızca 3F Fenomeni misyonuyla yayın yapmakla kalmıyor. Branding Türkiye, aynı zamanda yayınladığı içeriklerin milyonlara ulaşmasında büyük öneme sahip olan sosyal medyayı da etkin bir şekilde kullanıyor.

Bu bağlamda meseleye bütünsel bakan ve birçok sosyal platformda özgün konseptler üreterek yayın yapan Branding Türkiye, kurumsal Medium hesabında ise “Haftanın İçerikleri” temalı içerikler paylaşarak arşivini yayınlıyor. Bu bağlamda Branding Türkiye’yi Medium’da takip ederek haftalık gündeme hakim olabilir, tüm gelişmelere ulaşabilirsiniz.

BRANDING TÜRKİYE’Yİ MEDIUM’DA TAKİP ET

Haftanın İçerikleri 2018 Yayınlandı

Branding Türkiye, Medium’da yayınladığı “Haftanın İçerikleri” konseptiyle her hafta düzenli olarak arşivini paylaşıyor. Yıl sonunda ise haftalık paylaşılan arşivin bir derlemesini yaparak yayınlıyor. Bu yazıda ise “Haftanın İçerikleri 2018”e dair detayları aktaracağız.

Medium’daki ilgili paylaşımda yer alan ön açıklamaya göre Haftanın İçerikleri 2018’i şu şekilde ifade etmek mümkün;

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’de yayınlanan içerikler haftalık olarak derlenerek Medium’da “Haftanın İçerikleri” başlığıyla her hafta düzenli olarak paylaşılıyor. “ARŞİV [2018]” başlıklı bu içerikte ise yılın tüm ayları ile her ayın içerisindeki tüm haftalar derlendi.”

Bunun devamındaki açıklamada ise arşivin nasıl değerlendirilmesi gerektiği anlatılıyor;

Branding Türkiye’de hafta boyunca yayınlanan tüm içerikler (haber, makale, infografik, yazı dizisi, duyuru, video, podcast) Branding Türkiye’nin kurumsal Medium blogunda “Haftanın İçerikleri” köşesinde arşiv amacıyla derlenerek paylaşılıyor.

“ARŞİV 2018” başlıklı bu içerikte ise 2018 boyunca “Branding Türkiye”de yayınlanan tüm içerikler aylara ve haftalara ayrılmış olarak derlendi.

Böylece istediğiniz ay ve/veya haftaya dair içeriklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İlgili içeriği okumak için başlığa tıklamanız yeterli.

HAFTANIN İÇERİKLERİ 2018’E ERİŞMEK İÇİN TIKLAYIN

(Arşiv değeri taşıyan bu sekmeyi tarayıcınıza kaydetmenizi tavsiye ederiz)


Branding Türkiye I Hakkında

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Branding Türkiye’de akademik ve sektörel makalelerin yanı sıra sektörün duayen isimleriyle gerçekleştirilen röportajlar, profesyoneller için kitap tavsiyeleri ve iş dünyasına yönelik haber, duyuru ve gelişmeler de yer alıyor. 3F Fenomeni doğrultusunda yayın yapan ve dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip olan Branding Türkiye; iş dünyası profesyonelleri, akademisyenler, yöneticiler, ceo’lar, kamu personelleri, girişimciler, üniversite öğrencileri başta olmak üzere akademik ve sektörel anlamda kariyer yapan ve iş dünyasının parçası olan herkes tarafından takip edilmektedir.

Branding Türkiye hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.