Branding Türkiye’nin fenomen haline gelen içerik konsepti Günün Gündemi kitap oldu. Branding Türkiye Yayınları etiketiyle çıkan Günün Gündemi 2020 kitabı Mürsel Ferhat Sağlam’ın editörlüğüyle hazırlandı.

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin 15 Ocak 2020 itibariyle sosyal medya özelinde başlatmış olduğu Günün Gündemi, Türkiye’de veya dünyada yaşanan önemli bir gelişmenin derlenerek paylaşılması misyonunu taşıyor. Günün Gündemi 2020 kitabı ise yıl boyunca sosyal ağlarda paylaşılan bu içeriklerin derlenmesi neticesinde oluşturuldu.

Günün Gündemi 2020 Kitabı Nedir?

Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayın danışmanlığı ve editörlüğüyle hazırlanan Günün Gündemi 2020 kitabının arka kapak yazısı şöyle;

Türkiye ve dünya gündeminin taranarak günün en önemli olayının hap bilgi şeklinde saat 23:59’da sosyal medyada paylaşılması amacını taşıyan ve Branding Türkiye’nin konsept içeriği olan Günün Gündemi, sosyal ağlarla literatüre giren “zaman tüneli” kavramıyla aynı misyona sahip. Günün Gündemi 2020 adını taşıyan bu kitap ise yıl boyunca paylaşılan Günün Gündemi içeriklerinin derlenmesiyle oluşturuldu. 2020’nin kısa bir özeti olan bu kitap aynı zamanda arşiv niteliği de taşıyor. 

‍Dijital Markalaşma Eğitimi I DME Sponsor Oldu

2020’nin en önemli gelişmelerinin gün be gün derlenerek hap bilgi mahiyetinde sunulduğu Günün Gündemi 2020 kitabı, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME sponsorluğunda hazırlandı. e-Kitap formatında dijital platformlarda yayınlanacak olan kitabın yayına hazırlanmasında katkısı bulunan diğer firmalar ise şöyle; Ajans Paradise, G4A Studio, Sahiplen.com, Alastyr, Ay Yıldız Soft, Holistik Dijital

Nasıl Satın Alabilirim?

Günün Gündemi 2020 Kitabı İlk 1000 Okura Ücretsiz! kampanyası sona ermiştir. Kitabı Branding Türkiye Yayınları’na ait Shopier sayfasından 60 saniyede alabilirsiniz. Satın almak için buraya tıklayın.


Mürsel Ferhat Sağlam I Hakkında

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında doktora seviyesinde devam etmektedir.

Türkiye’nin ilk Dijital Markalaşma Ajansı olan “Ajans Paradise” (2012), ve Bütünleşik Pazarlama ve İş – Ekonomi Mecrası “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlamıştır. Dijital Markalaşma Eğitimi ise Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yüksek lisans formatında hazırlanıp resmi mercilerce tescillenmiştir. Böylece Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0, 1S2F Kuralı şeklindedir.


Branding Türkiye Yayınları I Hakkında

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin, alt markalarından biri olan Branding Türkiye Yayınları; 3F Fenomeni doğrultusunda, bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren 100+ kavrama (dijital markalaşma, stratejik marka yönetimi, marka yönetimi, marka iletişimi, dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, sosyal medya iletişimi, reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pr, kurumsal iletişim, girişimcilik, online itibar yönetimi, seo, adwords, growth marketing, internet reklamcılığı vs.) dair akademik ve sektörel olmak üzere matbuu ve e-kitap formatında kitap yayınlama misyonuyla faaliyet göstermektedir. Branding Türkiye Yayınları‘nın benimsemiş olduğu yayın politikası; bütünleşik pazarlama kategorisinde ve iş kitapları türünde fikir, fayda ve farkındalık odaklı kitaplar yayınlamaktır.


💡 Dijital Markalaşma Kitabı Çıktı

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.